• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:03
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ06:16
Strzyża PKM06:18
Zajezdnia06:19
Zamenhofa [GDA]06:20
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:24
Klonowa [GDA]06:26
Jaśkowa Dolina06:27
Miszewskiego06:29
Politechnika06:30
Opera Bałtycka06:32
Traugutta [GDA]06:33
Uniwersytet Medyczny06:34
Chodowieckiego06:35
Brama Oliwska06:36
Dworzec Główny06:38
Hucisko06:41
Powstańców Warszawskich06:44
Paska06:46
Ciasna06:47
Zakopiańska06:48
Skrajna06:49
Siedlce06:51
Piekarnicza06:54
Belgradzka06:55
Warneńska06:57
Budapesztańska06:59
Migowo07:00
Królewskie Wzgórze07:01
Łabędzia07:02
Stolema07:03
Zabornia07:04
Ujeścisko07:07
Lawendowe Wzgórze07:10
Kurs nr 1 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze07:15
Ujeścisko07:18
Zabornia07:20
Stolema07:21
Łabędzia07:22
Królewskie Wzgórze07:23
Migowo07:24
Budapesztańska07:26
Warneńska07:28
Belgradzka07:29
Piekarnicza07:31
Siedlce07:34
Skrajna07:35
Zakopiańska07:36
Ciasna07:37
Paska07:38
Powstańców Warszawskich07:40
Hucisko07:43
Dworzec Główny07:45
Brama Oliwska07:48
Chodowieckiego07:49
Uniwersytet Medyczny07:50
Traugutta [GDA]07:52
Opera Bałtycka07:54
Politechnika07:55
Miszewskiego07:57
Jaśkowa Dolina07:59
Klonowa [GDA]08:00
Galeria Bałtycka08:02
Wojska Polskiego08:04
Zamenhofa [GDA]08:05
Zajezdnia08:06
Strzyża PKM08:07
Uniwersytet Gdański [GDA]08:09
Bażyńskiego [GDA]08:10
Tetmajera08:11
Derdowskiego08:12
Obrońców Westerplatte08:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:16
Opacka08:18
Subisława08:20
Pomorska - Osiedle08:21
Pomorska [GDA]08:23
Piastowska08:24
Czerwony Dwór08:26
Bora-Komorowskiego08:27
Kołobrzeska08:29
Zaspa08:31
Kurs nr 2 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa08:52
Zaspa08:53
Kołobrzeska08:54
Bora-Komorowskiego08:56
Czerwony Dwór08:58
Piastowska08:59
Pomorska [GDA]09:01
Gospody09:02
Pomorska - Osiedle09:03
Subisława09:05
Opacka09:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:09
Obrońców Westerplatte09:11
Derdowskiego09:12
Tetmajera09:13
Bażyńskiego [GDA]09:14
Uniwersytet Gdański [GDA]09:15
Strzyża PKM09:17
Zajezdnia09:19
Zamenhofa [GDA]09:20
Wojska Polskiego09:22
Galeria Bałtycka09:24
Klonowa [GDA]09:26
Jaśkowa Dolina09:27
Miszewskiego09:29
Politechnika09:30
Opera Bałtycka09:32
Traugutta [GDA]09:33
Uniwersytet Medyczny09:34
Chodowieckiego09:35
Brama Oliwska09:36
Dworzec Główny09:38
Hucisko09:41
Powstańców Warszawskich09:44
Paska09:46
Ciasna09:47
Zakopiańska09:48
Skrajna09:49
Siedlce09:51
Piekarnicza09:54
Belgradzka09:55
Warneńska09:57
Budapesztańska09:59
Migowo10:00
Królewskie Wzgórze10:01
Łabędzia10:02
Stolema10:03
Zabornia10:04
Ujeścisko10:07
Lawendowe Wzgórze10:10
Kurs nr 3 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze10:19
Ujeścisko10:22
Zabornia10:24
Stolema10:25
Łabędzia10:26
Królewskie Wzgórze10:27
Migowo10:28
Budapesztańska10:30
Warneńska10:32
Belgradzka10:33
Piekarnicza10:35
Siedlce10:38
Skrajna10:39
Zakopiańska10:40
Ciasna10:41
Paska10:42
Powstańców Warszawskich10:44
Hucisko10:47
Dworzec Główny10:49
Brama Oliwska10:52
Chodowieckiego10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Traugutta [GDA]10:56
Opera Bałtycka10:58
Politechnika10:59
Miszewskiego11:01
Jaśkowa Dolina11:03
Klonowa [GDA]11:04
Galeria Bałtycka11:06
Wojska Polskiego11:08
Zamenhofa [GDA]11:09
Zajezdnia11:10
Strzyża PKM11:11
Uniwersytet Gdański [GDA]11:13
Bażyńskiego [GDA]11:14
Tetmajera11:15
Derdowskiego11:16
Obrońców Westerplatte11:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:20
Opacka11:22
Subisława11:24
Pomorska - Osiedle11:25
Pomorska [GDA]11:27
Piastowska11:28
Czerwony Dwór11:30
Bora-Komorowskiego11:31
Kołobrzeska11:33
Zaspa11:35
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Zaspa12:02
Zaspa12:03
Kołobrzeska12:04
Bora-Komorowskiego12:06
Czerwony Dwór12:08
Piastowska12:09
Pomorska [GDA]12:11
Gospody12:12
Pomorska - Osiedle12:13
Subisława12:15
Opacka12:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:19
Obrońców Westerplatte12:21
Derdowskiego12:22
Tetmajera12:23
Bażyńskiego [GDA]12:24
Uniwersytet Gdański [GDA]12:25
Strzyża PKM12:27
Zajezdnia12:29
Zamenhofa [GDA]12:30
Wojska Polskiego12:32
Galeria Bałtycka12:34
Klonowa [GDA]12:36
Jaśkowa Dolina12:37
Miszewskiego12:39
Politechnika12:40
Opera Bałtycka12:42
Traugutta [GDA]12:43
Uniwersytet Medyczny12:44
Chodowieckiego12:45
Brama Oliwska12:46
Dworzec Główny12:48
Hucisko12:51
Powstańców Warszawskich12:54
Paska12:56
Ciasna12:57
Zakopiańska12:58
Skrajna12:59
Siedlce13:01
Piekarnicza13:04
Belgradzka13:05
Warneńska13:07
Budapesztańska13:09
Migowo13:10
Królewskie Wzgórze13:11
Łabędzia13:12
Stolema13:13
Zabornia13:14
Ujeścisko13:17
Ujeścisko13:18
Kurs nr 5 do Zaspa
Ujeścisko13:31
Ujeścisko13:32
Zabornia13:34
Stolema13:35
Łabędzia13:36
Królewskie Wzgórze13:37
Migowo13:38
Budapesztańska13:40
Warneńska13:42
Belgradzka13:43
Piekarnicza13:45
Siedlce13:48
Skrajna13:49
Zakopiańska13:50
Ciasna13:51
Paska13:52
Powstańców Warszawskich13:54
Hucisko13:57
Dworzec Główny13:59
Brama Oliwska14:02
Chodowieckiego14:03
Uniwersytet Medyczny14:04
Traugutta [GDA]14:06
Opera Bałtycka14:08
Politechnika14:09
Miszewskiego14:11
Jaśkowa Dolina14:13
Klonowa [GDA]14:14
Galeria Bałtycka14:16
Wojska Polskiego14:18
Zamenhofa [GDA]14:19
Zajezdnia14:20
Strzyża PKM14:21
Uniwersytet Gdański [GDA]14:23
Bażyńskiego [GDA]14:24
Tetmajera14:25
Derdowskiego14:26
Obrońców Westerplatte14:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:30
Opacka14:32
Subisława14:34
Pomorska - Osiedle14:35
Pomorska [GDA]14:37
Piastowska14:38
Czerwony Dwór14:40
Bora-Komorowskiego14:41
Kołobrzeska14:43
Zaspa14:45
Kurs nr 6 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa15:02
Zaspa15:03
Kołobrzeska15:04
Bora-Komorowskiego15:06
Czerwony Dwór15:08
Piastowska15:09
Pomorska [GDA]15:11
Gospody15:12
Pomorska - Osiedle15:13
Subisława15:15
Opacka15:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:19
Obrońców Westerplatte15:21
Derdowskiego15:22
Tetmajera15:23
Bażyńskiego [GDA]15:24
Uniwersytet Gdański [GDA]15:25
Strzyża PKM15:27
Zajezdnia15:29
Zamenhofa [GDA]15:30
Wojska Polskiego15:32
Galeria Bałtycka15:34
Klonowa [GDA]15:36
Jaśkowa Dolina15:37
Miszewskiego15:39
Politechnika15:40
Opera Bałtycka15:42
Traugutta [GDA]15:43
Uniwersytet Medyczny15:44
Chodowieckiego15:45
Brama Oliwska15:46
Dworzec Główny15:48
Hucisko15:51
Powstańców Warszawskich15:54
Paska15:56
Ciasna15:57
Zakopiańska15:58
Skrajna15:59
Siedlce16:01
Piekarnicza16:04
Belgradzka16:05
Warneńska16:07
Budapesztańska16:09
Migowo16:10
Królewskie Wzgórze16:11
Łabędzia16:12
Stolema16:13
Zabornia16:14
Ujeścisko16:17
Lawendowe Wzgórze16:20
Kurs nr 7 do Zaspa
Lawendowe Wzgórze16:25
Ujeścisko16:28
Zabornia16:30
Stolema16:31
Łabędzia16:32
Królewskie Wzgórze16:33
Migowo16:34
Budapesztańska16:36
Warneńska16:38
Belgradzka16:39
Piekarnicza16:41
Siedlce16:44
Skrajna16:45
Zakopiańska16:46
Ciasna16:47
Paska16:48
Powstańców Warszawskich16:50
Hucisko16:53
Dworzec Główny16:55
Brama Oliwska16:58
Chodowieckiego16:59
Uniwersytet Medyczny17:00
Traugutta [GDA]17:02
Opera Bałtycka17:04
Politechnika17:05
Miszewskiego17:07
Jaśkowa Dolina17:09
Klonowa [GDA]17:10
Galeria Bałtycka17:12
Wojska Polskiego17:14
Zamenhofa [GDA]17:15
Zajezdnia17:16
Strzyża PKM17:17
Uniwersytet Gdański [GDA]17:19
Bażyńskiego [GDA]17:20
Tetmajera17:21
Derdowskiego17:22
Obrońców Westerplatte17:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:26
Opacka17:28
Subisława17:30
Pomorska - Osiedle17:31
Pomorska [GDA]17:33
Piastowska17:34
Czerwony Dwór17:36
Bora-Komorowskiego17:37
Kołobrzeska17:39
Zaspa17:41
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Zaspa18:04
Zaspa18:05
Kołobrzeska18:06
Bora-Komorowskiego18:08
Czerwony Dwór18:10
Piastowska18:11
Pomorska [GDA]18:13
Gospody18:14
Pomorska - Osiedle18:15
Subisława18:17
Opacka18:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:21
Obrońców Westerplatte18:23
Derdowskiego18:24
Tetmajera18:25
Bażyńskiego [GDA]18:26
Uniwersytet Gdański [GDA]18:27
Strzyża PKM18:29
Zajezdnia18:31
Zamenhofa [GDA]18:32
Wojska Polskiego18:34
Galeria Bałtycka18:36
Klonowa [GDA]18:38
Jaśkowa Dolina18:39
Miszewskiego18:41
Politechnika18:42
Opera Bałtycka18:44
Traugutta [GDA]18:45
Uniwersytet Medyczny18:46
Chodowieckiego18:47
Brama Oliwska18:48
Dworzec Główny18:50
Hucisko18:53
Powstańców Warszawskich18:56
Paska18:58
Ciasna18:59
Zakopiańska19:00
Skrajna19:01
Siedlce19:03
Piekarnicza19:06
Belgradzka19:07
Warneńska19:09
Budapesztańska19:11
Migowo19:12
Królewskie Wzgórze19:13
Łabędzia19:14
Stolema19:15
Zabornia19:16
Ujeścisko19:19
Lawendowe Wzgórze19:22
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Lawendowe Wzgórze19:31
Ujeścisko19:34
Zabornia19:36
Stolema19:37
Łabędzia19:38
Królewskie Wzgórze19:39
Migowo19:40
Budapesztańska19:42
Warneńska19:44
Belgradzka19:45
Piekarnicza19:47
Siedlce19:50
Skrajna19:51
Zakopiańska19:52
Ciasna19:53
Paska19:54
Powstańców Warszawskich19:56
Hucisko19:59
Dworzec Główny20:01
Brama Oliwska20:04
Chodowieckiego20:05
Uniwersytet Medyczny20:06
Traugutta [GDA]20:08
Opera Bałtycka20:10
Politechnika20:11
Miszewskiego20:13
Jaśkowa Dolina20:15
Klonowa [GDA]20:16
Galeria Bałtycka20:18
Wojska Polskiego20:20
Zamenhofa [GDA]20:21
Zajezdnia20:22
Strzyża PKM20:23
Zajezdnia WRZESZCZ20:25