• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
22:30
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ06:21
Strzyża PKM06:22
Uniwersytet Gdański [GDA]06:24
Bażyńskiego [GDA]06:25
Tetmajera06:26
Derdowskiego06:27
Obrońców Westerplatte06:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:31
Opacka06:33
Subisława06:35
Pomorska - Osiedle06:36
Pomorska [GDA]06:38
Piastowska06:39
Czerwony Dwór06:41
Bora-Komorowskiego06:42
Kołobrzeska06:44
Zaspa06:45
Kurs nr 1 do Ujeścisko
Zaspa07:01
Zaspa07:02
Kołobrzeska07:03
Bora-Komorowskiego07:05
Czerwony Dwór07:07
Piastowska07:08
Pomorska [GDA]07:10
Gospody07:11
Pomorska - Osiedle07:12
Subisława07:14
Opacka07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Obrońców Westerplatte07:20
Derdowskiego07:21
Tetmajera07:22
Bażyńskiego [GDA]07:23
Uniwersytet Gdański [GDA]07:24
Strzyża PKM07:26
Zajezdnia07:28
Zamenhofa [GDA]07:29
Wojska Polskiego07:31
Galeria Bałtycka07:33
Klonowa [GDA]07:34
Jaśkowa Dolina07:36
Miszewskiego07:38
Politechnika07:39
Opera Bałtycka07:41
Traugutta [GDA]07:42
Uniwersytet Medyczny07:43
Chodowieckiego07:44
Brama Oliwska07:45
Dworzec Główny07:47
Hucisko07:50
Powstańców Warszawskich07:53
Paska07:55
Ciasna07:56
Zakopiańska07:57
Skrajna07:58
Siedlce08:00
Piekarnicza08:03
Belgradzka08:04
Warneńska08:06
Budapesztańska08:08
Migowo08:09
Królewskie Wzgórze08:10
Łabędzia08:11
Stolema08:12
Zabornia08:13
Ujeścisko08:16
Ujeścisko08:17
Kurs nr 2 do Zaspa
Ujeścisko08:20
Ujeścisko08:21
Zabornia08:23
Stolema08:24
Łabędzia08:25
Królewskie Wzgórze08:26
Migowo08:27
Budapesztańska08:29
Warneńska08:31
Belgradzka08:32
Piekarnicza08:34
Siedlce08:37
Skrajna08:38
Zakopiańska08:39
Ciasna08:40
Paska08:41
Powstańców Warszawskich08:43
Hucisko08:46
Dworzec Główny08:48
Brama Oliwska08:51
Chodowieckiego08:52
Uniwersytet Medyczny08:53
Traugutta [GDA]08:55
Opera Bałtycka08:57
Politechnika08:58
Miszewskiego09:00
Jaśkowa Dolina09:02
Klonowa [GDA]09:03
Galeria Bałtycka09:05
Wojska Polskiego09:07
Zamenhofa [GDA]09:08
Zajezdnia09:09
Strzyża PKM09:10
Uniwersytet Gdański [GDA]09:12
Bażyńskiego [GDA]09:13
Tetmajera09:14
Derdowskiego09:15
Obrońców Westerplatte09:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:19
Opacka09:21
Subisława09:23
Pomorska - Osiedle09:24
Pomorska [GDA]09:26
Piastowska09:27
Czerwony Dwór09:29
Bora-Komorowskiego09:30
Kołobrzeska09:32
Zaspa09:33
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Zaspa09:34
Zaspa09:35
Kołobrzeska09:36
Bora-Komorowskiego09:38
Czerwony Dwór09:40
Piastowska09:41
Pomorska [GDA]09:43
Gospody09:44
Pomorska - Osiedle09:45
Subisława09:47
Opacka09:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:51
Obrońców Westerplatte09:53
Derdowskiego09:54
Tetmajera09:55
Bażyńskiego [GDA]09:56
Uniwersytet Gdański [GDA]09:57
Strzyża PKM09:59
Zajezdnia WRZESZCZ10:00