• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:19
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera04:45
Łostowice Świętokrzyska05:08
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Łostowice Świętokrzyska05:13
Łostowice Świętokrzyska05:14
Świętokrzyska05:15
Płocka05:17
Przemyska05:19
Kielecka05:20
Piotrkowska05:22
Ujeścisko05:24
Jabłoniowa Osiedle05:27
Leszczynowa05:28
Szadółki05:29
Potęgowska05:30
Połczyńska05:31
Stężycka05:33
Łagowska05:34
Kolbudzka05:35
Lipuska05:36
Kiełpino - Szkoła05:37
Otomińska05:38
Gostyńska Szpital05:39
Karczemki [GDA]05:40
Inżynierska05:41
Kokoszki05:42
Kartuska05:43
Transportowców05:44
Nowatorów05:46
Sąsiedzka05:47
Matarnia PKM05:48
Agrarna05:49
Astronautów05:50
Szybowcowa05:52
Firoga05:53
Terminal - Cargo05:54
Port Lotniczy05:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Port Lotniczy06:10
Port Lotniczy06:10
Terminal - Cargo06:11
Firoga06:13
Szybowcowa06:14
Astronautów06:15
Agrarna06:17
Matarnia PKM06:18
Sąsiedzka06:19
Nowatorów06:21
Transportowców06:22
Kartuska06:25
Fabryczna06:27
Inżynierska06:28
Karczemki [GDA]06:29
Gostyńska Szpital06:30
Otomińska06:31
Kiełpino - Szkoła06:32
Lipuska06:33
Kolbudzka06:34
Łagowska06:35
Stężycka06:36
Połczyńska06:38
Potęgowska06:39
Szadółki06:40
Leszczynowa06:44
Jabłoniowa Osiedle06:45
Lawendowe Wzgórze06:47
Szkoła Podstawowa nr 606:48
Ujeścisko06:50
Piotrkowska06:52
Kielecka06:54
Przemyska06:56
Płocka06:57
Łostowice Świętokrzyska06:59
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Łostowice Świętokrzyska07:10
Łostowice Świętokrzyska07:11
Świętokrzyska07:12
Płocka07:14
Przemyska07:17
Kielecka07:18
Piotrkowska07:20
Ujeścisko07:22
Lawendowe Wzgórze07:24
Szkoła Podstawowa nr 607:25
Jabłoniowa Osiedle07:28
Leszczynowa07:29
Szadółki07:31
Potęgowska07:32
Połczyńska07:33
Stężycka07:35
Łagowska07:36
Kolbudzka07:37
Lipuska07:38
Kiełpino - Szkoła07:39
Otomińska07:40
Gostyńska Szpital07:41
Karczemki [GDA]07:42
Inżynierska07:44
Kokoszki07:45
Kartuska07:46
Transportowców07:47
Nowatorów07:49
Sąsiedzka07:52
Matarnia PKM07:53
Agrarna07:54
Astronautów07:55
Szybowcowa07:57
Firoga07:58
Terminal - Cargo07:59
Port Lotniczy08:01
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Port Lotniczy08:23
Port Lotniczy08:23
Terminal - Cargo08:24
Firoga08:26
Szybowcowa08:27
Astronautów08:28
Agrarna08:30
Matarnia PKM08:31
Sąsiedzka08:32
Nowatorów08:34
Transportowców08:35
Kartuska08:36
Fabryczna08:38
Inżynierska08:39
Karczemki [GDA]08:40
Gostyńska Szpital08:41
Otomińska08:42
Kiełpino - Szkoła08:43
Lipuska08:44
Kolbudzka08:45
Łagowska08:46
Stężycka08:47
Połczyńska08:49
Potęgowska08:50
Szadółki08:51
Leszczynowa08:53
Jabłoniowa Osiedle08:54
Lawendowe Wzgórze08:56
Szkoła Podstawowa nr 608:57
Ujeścisko08:59
Piotrkowska09:01
Kielecka09:03
Przemyska09:05
Płocka09:06
Łostowice Świętokrzyska09:08
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Łostowice Świętokrzyska09:08
Baza Hallera09:31