• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
18:20
Kurs nr 0 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM05:58
Malczewskiego06:01
Uniwersytet Gdański [SOP]06:03
Sikorskiego [SOP]06:04
Wybickiego [SOP]06:05
Kochanowskiego06:06
Sopot Reja06:08
Smolna06:09
Hospicjum06:10
Nadwodna06:12
Górskiego06:13
Opacka06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Hala "Olivia"06:18
Biblioteka Główna UG06:19
Abrahama06:20
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:23
Zabytkowa06:24
Cmentarz Srebrzysko06:25
Trawki06:26
Potokowa06:27
Słowackiego Działki06:29
Harfowa06:32
Agrarna06:34
Astronautów06:35
Szybowcowa06:37
Firoga06:38
Terminal - Cargo06:39
Port Lotniczy06:41
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy07:05
Port Lotniczy07:05
Terminal - Cargo07:07
Firoga07:08
Szybowcowa07:09
Astronautów07:11
Agrarna07:12
Harfowa07:14
Słowackiego Działki07:17
Potokowa07:19
Trawki07:20
Cmentarz Srebrzysko07:21
Zabytkowa07:22
Galeria Bałtycka07:24
Wojska Polskiego07:26
Abrahama07:28
Biblioteka Główna UG07:29
Hala "Olivia"07:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:32
Górskiego07:35
Sopot Kasztanowa07:37
Smolna07:38
Sopot Reja07:39
3 Maja [SOP]07:40
Władysława IV [SOP]07:42
Grunwaldzka [SOP]07:44
Chopina [SOP]07:46
Grand Hotel07:48
Korty Tenisowe07:49
Plac Kusocińskiego07:50
Młyńska07:51
Kamienny Potok SKM07:55
Kurs nr 2 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM07:58
Malczewskiego08:01
Uniwersytet Gdański [SOP]08:03
Sikorskiego [SOP]08:04
Wybickiego [SOP]08:05
Kochanowskiego08:06
Sopot Reja08:08
Smolna08:09
Hospicjum08:10
Nadwodna08:12
Górskiego08:14
Opacka08:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Hala "Olivia"08:20
Biblioteka Główna UG08:21
Abrahama08:22
Wojska Polskiego08:24
Galeria Bałtycka08:25
Zabytkowa08:26
Cmentarz Srebrzysko08:27
Trawki08:28
Potokowa08:29
Słowackiego Działki08:31
Harfowa08:34
Agrarna08:36
Astronautów08:37
Szybowcowa08:39
Firoga08:40
Terminal - Cargo08:41
Port Lotniczy08:43
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy09:05
Port Lotniczy09:05
Terminal - Cargo09:07
Firoga09:08
Szybowcowa09:09
Astronautów09:11
Agrarna09:12
Harfowa09:14
Słowackiego Działki09:17
Potokowa09:19
Trawki09:20
Cmentarz Srebrzysko09:21
Zabytkowa09:22
Galeria Bałtycka09:24
Wojska Polskiego09:26
Abrahama09:28
Biblioteka Główna UG09:29
Hala "Olivia"09:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Górskiego09:35
Sopot Kasztanowa09:37
Smolna09:38
Sopot Reja09:39
3 Maja [SOP]09:40
Władysława IV [SOP]09:42
Grunwaldzka [SOP]09:44
Chopina [SOP]09:46
Grand Hotel09:48
Korty Tenisowe09:49
Plac Kusocińskiego09:50
Młyńska09:51
Kamienny Potok SKM09:55
Kurs nr 4 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM09:58
Malczewskiego10:01
Uniwersytet Gdański [SOP]10:03
Sikorskiego [SOP]10:04
Wybickiego [SOP]10:05
Kochanowskiego10:06
Sopot Reja10:08
Smolna10:09
Hospicjum10:10
Nadwodna10:12
Górskiego10:14
Opacka10:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:18
Hala "Olivia"10:20
Biblioteka Główna UG10:21
Abrahama10:22
Wojska Polskiego10:24
Galeria Bałtycka10:25
Zabytkowa10:26
Cmentarz Srebrzysko10:27
Trawki10:28
Potokowa10:29
Słowackiego Działki10:31
Harfowa10:34
Agrarna10:36
Astronautów10:37
Szybowcowa10:39
Firoga10:40
Terminal - Cargo10:41
Port Lotniczy10:43
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy11:05
Port Lotniczy11:05
Terminal - Cargo11:07
Firoga11:08
Szybowcowa11:09
Astronautów11:11
Agrarna11:12
Harfowa11:14
Słowackiego Działki11:17
Potokowa11:19
Trawki11:20
Cmentarz Srebrzysko11:21
Zabytkowa11:22
Galeria Bałtycka11:24
Wojska Polskiego11:26
Abrahama11:28
Biblioteka Główna UG11:29
Hala "Olivia"11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Górskiego11:35
Sopot Kasztanowa11:37
Smolna11:38
Sopot Reja11:40
3 Maja [SOP]11:41
Władysława IV [SOP]11:43
Grunwaldzka [SOP]11:45
Chopina [SOP]11:47
Grand Hotel11:49
Korty Tenisowe11:50
Plac Kusocińskiego11:51
Młyńska11:52
Kamienny Potok SKM11:56
Kurs nr 6 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM11:58
Malczewskiego12:01
Uniwersytet Gdański [SOP]12:03
Sikorskiego [SOP]12:04
Wybickiego [SOP]12:05
Kochanowskiego12:06
Sopot Reja12:08
Smolna12:09
Hospicjum12:10
Nadwodna12:12
Górskiego12:14
Opacka12:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:18
Hala "Olivia"12:20
Biblioteka Główna UG12:21
Abrahama12:22
Wojska Polskiego12:24
Galeria Bałtycka12:26
Zabytkowa12:27
Cmentarz Srebrzysko12:28
Trawki12:29
Potokowa12:30
Słowackiego Działki12:32
Harfowa12:36
Agrarna12:38
Astronautów12:39
Szybowcowa12:41
Firoga12:42
Terminal - Cargo12:43
Port Lotniczy12:45
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy13:05
Port Lotniczy13:05
Terminal - Cargo13:07
Firoga13:08
Szybowcowa13:09
Astronautów13:11
Agrarna13:12
Harfowa13:14
Słowackiego Działki13:17
Potokowa13:19
Trawki13:20
Cmentarz Srebrzysko13:21
Zabytkowa13:22
Galeria Bałtycka13:24
Wojska Polskiego13:26
Abrahama13:28
Biblioteka Główna UG13:29
Hala "Olivia"13:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:32
Górskiego13:35
Sopot Kasztanowa13:37
Smolna13:38
Sopot Reja13:40
3 Maja [SOP]13:41
Władysława IV [SOP]13:43
Grunwaldzka [SOP]13:45
Chopina [SOP]13:47
Grand Hotel13:49
Korty Tenisowe13:50
Plac Kusocińskiego13:51
Młyńska13:52
Kamienny Potok SKM13:56
Kurs nr 8 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM13:58
Malczewskiego14:01
Uniwersytet Gdański [SOP]14:03
Sikorskiego [SOP]14:04
Wybickiego [SOP]14:05
Kochanowskiego14:06
Sopot Reja14:08
Smolna14:09
Hospicjum14:10
Nadwodna14:12
Górskiego14:14
Opacka14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:18
Hala "Olivia"14:20
Biblioteka Główna UG14:21
Abrahama14:22
Wojska Polskiego14:24
Galeria Bałtycka14:26
Zabytkowa14:27
Cmentarz Srebrzysko14:28
Trawki14:29
Potokowa14:30
Słowackiego Działki14:32
Harfowa14:36
Agrarna14:38
Astronautów14:39
Szybowcowa14:41
Firoga14:42
Terminal - Cargo14:43
Port Lotniczy14:45
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy15:05
Port Lotniczy15:05
Terminal - Cargo15:07
Firoga15:08
Szybowcowa15:09
Astronautów15:11
Agrarna15:12
Harfowa15:14
Słowackiego Działki15:17
Potokowa15:19
Trawki15:20
Cmentarz Srebrzysko15:21
Zabytkowa15:22
Galeria Bałtycka15:24
Wojska Polskiego15:26
Abrahama15:28
Biblioteka Główna UG15:29
Hala "Olivia"15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:32
Górskiego15:35
Sopot Kasztanowa15:37
Smolna15:38
Sopot Reja15:40
3 Maja [SOP]15:41
Władysława IV [SOP]15:43
Grunwaldzka [SOP]15:45
Chopina [SOP]15:47
Grand Hotel15:49
Korty Tenisowe15:50
Plac Kusocińskiego15:51
Młyńska15:52
Kamienny Potok SKM15:56
Kurs nr 10 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM15:58
Malczewskiego16:01
Uniwersytet Gdański [SOP]16:03
Sikorskiego [SOP]16:04
Wybickiego [SOP]16:05
Kochanowskiego16:06
Sopot Reja16:08
Smolna16:09
Hospicjum16:10
Nadwodna16:12
Górskiego16:14
Opacka16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Hala "Olivia"16:20
Biblioteka Główna UG16:21
Abrahama16:22
Wojska Polskiego16:24
Galeria Bałtycka16:26
Zabytkowa16:27
Cmentarz Srebrzysko16:28
Trawki16:29
Potokowa16:30
Słowackiego Działki16:32
Harfowa16:36
Agrarna16:38
Astronautów16:39
Szybowcowa16:41
Firoga16:42
Terminal - Cargo16:43
Port Lotniczy16:45
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy17:05
Port Lotniczy17:05
Terminal - Cargo17:07
Firoga17:08
Szybowcowa17:09
Astronautów17:11
Agrarna17:12
Harfowa17:14
Słowackiego Działki17:17
Potokowa17:19
Trawki17:20
Cmentarz Srebrzysko17:21
Zabytkowa17:22
Galeria Bałtycka17:24
Wojska Polskiego17:26
Abrahama17:28
Biblioteka Główna UG17:29
Hala "Olivia"17:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Górskiego17:35
Sopot Kasztanowa17:37
Smolna17:38
Sopot Reja17:40
3 Maja [SOP]17:41
Władysława IV [SOP]17:43
Grunwaldzka [SOP]17:45
Chopina [SOP]17:47
Grand Hotel17:49
Korty Tenisowe17:50
Plac Kusocińskiego17:51
Młyńska17:52
Kamienny Potok SKM17:56
Kurs nr 12 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM17:58
Malczewskiego18:01
Uniwersytet Gdański [SOP]18:03
Sikorskiego [SOP]18:04
Wybickiego [SOP]18:05
Kochanowskiego18:06
Sopot Reja18:08
Smolna18:09
Hospicjum18:10
Nadwodna18:12
Górskiego18:14
Opacka18:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18
Hala "Olivia"18:20
Biblioteka Główna UG18:21
Abrahama18:22
Wojska Polskiego18:24
Galeria Bałtycka18:26
Zabytkowa18:27
Cmentarz Srebrzysko18:28
Trawki18:29
Potokowa18:30
Słowackiego Działki18:32
Harfowa18:36
Agrarna18:38
Astronautów18:39
Szybowcowa18:41
Firoga18:42
Terminal - Cargo18:43
Port Lotniczy18:45
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy19:05
Port Lotniczy19:05
Terminal - Cargo19:07
Firoga19:08
Szybowcowa19:09
Astronautów19:11
Agrarna19:12
Harfowa19:14
Słowackiego Działki19:17
Potokowa19:19
Trawki19:20
Cmentarz Srebrzysko19:21
Zabytkowa19:22
Galeria Bałtycka19:24
Wojska Polskiego19:26
Abrahama19:28
Biblioteka Główna UG19:29
Hala "Olivia"19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:32
Górskiego19:35
Sopot Kasztanowa19:37
Smolna19:38
Sopot Reja19:40
3 Maja [SOP]19:41
Władysława IV [SOP]19:43
Grunwaldzka [SOP]19:45
Chopina [SOP]19:47
Grand Hotel19:49
Korty Tenisowe19:50
Plac Kusocińskiego19:51
Młyńska19:52
Kamienny Potok SKM19:56
Kurs nr 14 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM19:58
Malczewskiego20:01
Uniwersytet Gdański [SOP]20:03
Sikorskiego [SOP]20:04
Wybickiego [SOP]20:05
Kochanowskiego20:06
Sopot Reja20:08
Smolna20:09
Hospicjum20:10
Nadwodna20:12
Górskiego20:13
Opacka20:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Hala "Olivia"20:18
Biblioteka Główna UG20:19
Abrahama20:20
Wojska Polskiego20:22
Galeria Bałtycka20:23
Zabytkowa20:24
Cmentarz Srebrzysko20:25
Trawki20:26
Potokowa20:27
Słowackiego Działki20:29
Harfowa20:32
Agrarna20:34
Astronautów20:35
Szybowcowa20:37
Firoga20:38
Terminal - Cargo20:39
Port Lotniczy20:41
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy21:05
Port Lotniczy21:05
Terminal - Cargo21:07
Firoga21:08
Szybowcowa21:09
Astronautów21:11
Agrarna21:12
Harfowa21:14
Słowackiego Działki21:17
Potokowa21:19
Trawki21:20
Cmentarz Srebrzysko21:21
Zabytkowa21:22
Galeria Bałtycka21:24
Wojska Polskiego21:26
Abrahama21:28
Biblioteka Główna UG21:29
Hala "Olivia"21:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:31
Górskiego21:34
Sopot Kasztanowa21:36
Smolna21:37
Sopot Reja21:38
3 Maja [SOP]21:39
Władysława IV [SOP]21:40
Grunwaldzka [SOP]21:42
Chopina [SOP]21:44
Grand Hotel21:46
Korty Tenisowe21:47
Plac Kusocińskiego21:48
Młyńska21:49
Kamienny Potok SKM21:53
Kurs nr 16 do Jaśkowa Dolina
Kamienny Potok SKM21:58
Malczewskiego22:01
Uniwersytet Gdański [SOP]22:03
Sikorskiego [SOP]22:04
Wybickiego [SOP]22:05
Kochanowskiego22:06
Sopot Reja22:08
Smolna22:09
Hospicjum22:10
Nadwodna22:12
Górskiego22:13
Opacka22:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Hala "Olivia"22:18
Biblioteka Główna UG22:19
Abrahama22:20
Wojska Polskiego22:22
Galeria Bałtycka22:23
Jaśkowa Dolina22:25