• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:32
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Galeria Bałtycka06:25
Wojska Polskiego06:27
Abrahama06:29
Biblioteka Główna UG06:30
Hala "Olivia"06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Opacka06:34
Górskiego06:35
Sopot Kasztanowa06:37
Smolna06:38
Sopot Reja06:39
3 Maja [SOP]06:40
Władysława IV [SOP]06:41
Grunwaldzka [SOP]06:43
Chopina [SOP]06:45
Grand Hotel06:47
Korty Tenisowe06:48
Plac Kusocińskiego06:49
Młyńska06:50
Kamienny Potok SKM06:54
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM06:58
Wejherowska07:00
Malczewskiego07:01
Uniwersytet Gdański [SOP]07:03
Sikorskiego [SOP]07:04
Sopot PKP - Niepodległości07:05
3 Maja [SOP]07:07
Sopot Reja07:08
Smolna07:09
Hospicjum07:10
Nadwodna07:12
Górskiego07:14
Opacka07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Hala "Olivia"07:20
Biblioteka Główna UG07:21
Abrahama07:22
Wojska Polskiego07:24
Galeria Bałtycka07:25
Zabytkowa07:26
Cmentarz Srebrzysko07:27
Trawki07:28
Potokowa07:29
Słowackiego Działki07:31
Harfowa07:34
Agrarna07:36
Astronautów07:37
Szybowcowa07:39
Firoga07:40
Terminal - Cargo07:41
Port Lotniczy07:43
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy08:05
Port Lotniczy08:05
Terminal - Cargo08:07
Firoga08:08
Szybowcowa08:09
Astronautów08:11
Agrarna08:12
Harfowa08:14
Słowackiego Działki08:17
Potokowa08:19
Trawki08:20
Cmentarz Srebrzysko08:21
Zabytkowa08:22
Galeria Bałtycka08:24
Wojska Polskiego08:26
Abrahama08:28
Biblioteka Główna UG08:29
Hala "Olivia"08:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Opacka08:34
Górskiego08:35
Sopot Kasztanowa08:37
Smolna08:38
Sopot Reja08:39
3 Maja [SOP]08:40
Władysława IV [SOP]08:42
Grunwaldzka [SOP]08:44
Chopina [SOP]08:46
Grand Hotel08:48
Korty Tenisowe08:49
Plac Kusocińskiego08:50
Młyńska08:51
Kamienny Potok SKM08:55
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM08:58
Wejherowska09:00
Malczewskiego09:01
Uniwersytet Gdański [SOP]09:03
Sikorskiego [SOP]09:04
Sopot PKP - Niepodległości09:05
3 Maja [SOP]09:07
Sopot Reja09:08
Smolna09:09
Hospicjum09:10
Nadwodna09:12
Górskiego09:14
Opacka09:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:18
Hala "Olivia"09:20
Biblioteka Główna UG09:21
Abrahama09:22
Wojska Polskiego09:24
Galeria Bałtycka09:25
Zabytkowa09:26
Cmentarz Srebrzysko09:27
Trawki09:28
Potokowa09:29
Słowackiego Działki09:31
Harfowa09:34
Agrarna09:36
Astronautów09:37
Szybowcowa09:39
Firoga09:40
Terminal - Cargo09:41
Port Lotniczy09:43
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy10:05
Port Lotniczy10:05
Terminal - Cargo10:07
Firoga10:08
Szybowcowa10:09
Astronautów10:11
Agrarna10:12
Harfowa10:14
Słowackiego Działki10:17
Potokowa10:19
Trawki10:20
Cmentarz Srebrzysko10:21
Zabytkowa10:22
Galeria Bałtycka10:24
Wojska Polskiego10:26
Abrahama10:28
Biblioteka Główna UG10:29
Hala "Olivia"10:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:32
Opacka10:34
Górskiego10:35
Sopot Kasztanowa10:37
Smolna10:38
Sopot Reja10:39
3 Maja [SOP]10:40
Władysława IV [SOP]10:42
Grunwaldzka [SOP]10:44
Chopina [SOP]10:46
Grand Hotel10:48
Korty Tenisowe10:49
Plac Kusocińskiego10:50
Młyńska10:51
Kamienny Potok SKM10:55
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM10:58
Wejherowska11:00
Malczewskiego11:01
Uniwersytet Gdański [SOP]11:03
Sikorskiego [SOP]11:04
Sopot PKP - Niepodległości11:05
3 Maja [SOP]11:07
Sopot Reja11:08
Smolna11:09
Hospicjum11:10
Nadwodna11:12
Górskiego11:14
Opacka11:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:18
Hala "Olivia"11:20
Biblioteka Główna UG11:21
Abrahama11:22
Wojska Polskiego11:24
Galeria Bałtycka11:26
Zabytkowa11:27
Cmentarz Srebrzysko11:28
Trawki11:29
Potokowa11:30
Słowackiego Działki11:32
Harfowa11:36
Agrarna11:38
Astronautów11:39
Szybowcowa11:41
Firoga11:42
Terminal - Cargo11:43
Port Lotniczy11:45
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy12:05
Port Lotniczy12:05
Terminal - Cargo12:07
Firoga12:08
Szybowcowa12:09
Astronautów12:11
Agrarna12:12
Harfowa12:14
Słowackiego Działki12:17
Potokowa12:19
Trawki12:20
Cmentarz Srebrzysko12:21
Zabytkowa12:22
Galeria Bałtycka12:24
Wojska Polskiego12:26
Abrahama12:28
Biblioteka Główna UG12:29
Hala "Olivia"12:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:32
Opacka12:34
Górskiego12:35
Sopot Kasztanowa12:37
Smolna12:38
Sopot Reja12:40
3 Maja [SOP]12:41
Władysława IV [SOP]12:43
Grunwaldzka [SOP]12:45
Chopina [SOP]12:47
Grand Hotel12:49
Korty Tenisowe12:50
Plac Kusocińskiego12:51
Młyńska12:52
Kamienny Potok SKM12:56
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM12:58
Wejherowska13:00
Malczewskiego13:01
Uniwersytet Gdański [SOP]13:03
Sikorskiego [SOP]13:04
Sopot PKP - Niepodległości13:05
3 Maja [SOP]13:07
Sopot Reja13:08
Smolna13:09
Hospicjum13:10
Nadwodna13:12
Górskiego13:14
Opacka13:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Hala "Olivia"13:20
Biblioteka Główna UG13:21
Abrahama13:22
Wojska Polskiego13:24
Galeria Bałtycka13:26
Zabytkowa13:27
Cmentarz Srebrzysko13:28
Trawki13:29
Potokowa13:30
Słowackiego Działki13:32
Harfowa13:36
Agrarna13:38
Astronautów13:39
Szybowcowa13:41
Firoga13:42
Terminal - Cargo13:43
Port Lotniczy13:45
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy14:05
Port Lotniczy14:05
Terminal - Cargo14:07
Firoga14:08
Szybowcowa14:09
Astronautów14:11
Agrarna14:12
Harfowa14:14
Słowackiego Działki14:17
Potokowa14:19
Trawki14:20
Cmentarz Srebrzysko14:21
Zabytkowa14:22
Galeria Bałtycka14:24
Wojska Polskiego14:26
Abrahama14:28
Biblioteka Główna UG14:29
Hala "Olivia"14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:32
Opacka14:34
Górskiego14:35
Sopot Kasztanowa14:37
Smolna14:38
Sopot Reja14:40
3 Maja [SOP]14:41
Władysława IV [SOP]14:43
Grunwaldzka [SOP]14:45
Chopina [SOP]14:47
Grand Hotel14:49
Korty Tenisowe14:50
Plac Kusocińskiego14:51
Młyńska14:52
Kamienny Potok SKM14:56
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM14:58
Wejherowska15:00
Malczewskiego15:01
Uniwersytet Gdański [SOP]15:03
Sikorskiego [SOP]15:04
Sopot PKP - Niepodległości15:05
3 Maja [SOP]15:07
Sopot Reja15:08
Smolna15:09
Hospicjum15:10
Nadwodna15:12
Górskiego15:14
Opacka15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Hala "Olivia"15:20
Biblioteka Główna UG15:21
Abrahama15:22
Wojska Polskiego15:24
Galeria Bałtycka15:26
Zabytkowa15:27
Cmentarz Srebrzysko15:28
Trawki15:29
Potokowa15:30
Słowackiego Działki15:32
Harfowa15:36
Agrarna15:38
Astronautów15:39
Szybowcowa15:41
Firoga15:42
Terminal - Cargo15:43
Port Lotniczy15:45
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy16:05
Port Lotniczy16:05
Terminal - Cargo16:07
Firoga16:08
Szybowcowa16:09
Astronautów16:11
Agrarna16:12
Harfowa16:14
Słowackiego Działki16:17
Potokowa16:19
Trawki16:20
Cmentarz Srebrzysko16:21
Zabytkowa16:22
Galeria Bałtycka16:24
Wojska Polskiego16:26
Abrahama16:28
Biblioteka Główna UG16:29
Hala "Olivia"16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:32
Opacka16:34
Górskiego16:35
Sopot Kasztanowa16:37
Smolna16:38
Sopot Reja16:40
3 Maja [SOP]16:41
Władysława IV [SOP]16:43
Grunwaldzka [SOP]16:45
Chopina [SOP]16:47
Grand Hotel16:49
Korty Tenisowe16:50
Plac Kusocińskiego16:51
Młyńska16:52
Kamienny Potok SKM16:56
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM16:58
Wejherowska17:00
Malczewskiego17:01
Uniwersytet Gdański [SOP]17:03
Sikorskiego [SOP]17:04
Sopot PKP - Niepodległości17:05
3 Maja [SOP]17:07
Sopot Reja17:08
Smolna17:09
Hospicjum17:10
Nadwodna17:12
Górskiego17:14
Opacka17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Hala "Olivia"17:20
Biblioteka Główna UG17:21
Abrahama17:22
Wojska Polskiego17:24
Galeria Bałtycka17:26
Zabytkowa17:27
Cmentarz Srebrzysko17:28
Trawki17:29
Potokowa17:30
Słowackiego Działki17:32
Harfowa17:36
Agrarna17:38
Astronautów17:39
Szybowcowa17:41
Firoga17:42
Terminal - Cargo17:43
Port Lotniczy17:45
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy18:05
Port Lotniczy18:05
Terminal - Cargo18:07
Firoga18:08
Szybowcowa18:09
Astronautów18:11
Agrarna18:12
Harfowa18:14
Słowackiego Działki18:17
Potokowa18:19
Trawki18:20
Cmentarz Srebrzysko18:21
Zabytkowa18:22
Galeria Bałtycka18:24
Wojska Polskiego18:26
Abrahama18:28
Biblioteka Główna UG18:29
Hala "Olivia"18:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:32
Opacka18:34
Górskiego18:35
Sopot Kasztanowa18:37
Smolna18:38
Sopot Reja18:40
3 Maja [SOP]18:41
Władysława IV [SOP]18:43
Grunwaldzka [SOP]18:45
Chopina [SOP]18:47
Grand Hotel18:49
Korty Tenisowe18:50
Plac Kusocińskiego18:51
Młyńska18:52
Kamienny Potok SKM18:56
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM18:58
Wejherowska19:00
Malczewskiego19:01
Uniwersytet Gdański [SOP]19:03
Sikorskiego [SOP]19:04
Sopot PKP - Niepodległości19:05
3 Maja [SOP]19:07
Sopot Reja19:08
Smolna19:09
Hospicjum19:10
Nadwodna19:12
Górskiego19:13
Opacka19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Hala "Olivia"19:18
Biblioteka Główna UG19:19
Abrahama19:20
Wojska Polskiego19:22
Galeria Bałtycka19:23
Zabytkowa19:24
Cmentarz Srebrzysko19:25
Trawki19:26
Potokowa19:27
Słowackiego Działki19:29
Harfowa19:32
Agrarna19:34
Astronautów19:35
Szybowcowa19:37
Firoga19:38
Terminal - Cargo19:39
Port Lotniczy19:41
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy20:05
Port Lotniczy20:05
Terminal - Cargo20:07
Firoga20:08
Szybowcowa20:09
Astronautów20:11
Agrarna20:12
Harfowa20:14
Słowackiego Działki20:17
Potokowa20:19
Trawki20:20
Cmentarz Srebrzysko20:21
Zabytkowa20:22
Galeria Bałtycka20:24
Wojska Polskiego20:26
Abrahama20:28
Biblioteka Główna UG20:29
Hala "Olivia"20:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:31
Opacka20:33
Górskiego20:34
Sopot Kasztanowa20:36
Smolna20:37
Sopot Reja20:38
3 Maja [SOP]20:39
Władysława IV [SOP]20:40
Grunwaldzka [SOP]20:42
Chopina [SOP]20:44
Grand Hotel20:46
Korty Tenisowe20:47
Plac Kusocińskiego20:48
Młyńska20:49
Kamienny Potok SKM20:53
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM20:58
Wejherowska21:00
Malczewskiego21:01
Uniwersytet Gdański [SOP]21:03
Sikorskiego [SOP]21:04
Sopot PKP - Niepodległości21:05
3 Maja [SOP]21:07
Sopot Reja21:08
Smolna21:09
Hospicjum21:10
Nadwodna21:12
Górskiego21:13
Opacka21:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:16
Hala "Olivia"21:18
Biblioteka Główna UG21:19
Abrahama21:20
Wojska Polskiego21:22
Galeria Bałtycka21:23
Zabytkowa21:24
Cmentarz Srebrzysko21:25
Trawki21:26
Potokowa21:27
Słowackiego Działki21:29
Harfowa21:32
Agrarna21:34
Astronautów21:35
Szybowcowa21:37
Firoga21:38
Terminal - Cargo21:39
Port Lotniczy21:41
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy22:05
Port Lotniczy22:05
Terminal - Cargo22:07
Firoga22:08
Szybowcowa22:09
Astronautów22:11
Agrarna22:12
Harfowa22:14
Słowackiego Działki22:17
Potokowa22:19
Trawki22:20
Cmentarz Srebrzysko22:21
Zabytkowa22:22
Galeria Bałtycka22:24
Wojska Polskiego22:26
Abrahama22:28
Biblioteka Główna UG22:29
Hala "Olivia"22:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:31
Opacka22:33
Górskiego22:34
Sopot Kasztanowa22:36
Smolna22:37
Sopot Reja22:38
3 Maja [SOP]22:39
Władysława IV [SOP]22:40
Grunwaldzka [SOP]22:42
Chopina [SOP]22:44
Grand Hotel22:46
Korty Tenisowe22:47
Plac Kusocińskiego22:48
Młyńska22:49
Kamienny Potok SKM22:53