• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
23:44
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM05:59
Wejherowska06:01
Malczewskiego06:02
Uniwersytet Gdański [SOP]06:04
Sikorskiego [SOP]06:05
Wybickiego [SOP]06:06
Kochanowskiego06:07
Sopot Reja06:09
Smolna06:10
Hospicjum06:10
Nadwodna06:12
Górskiego06:13
Opacka06:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Hala "Olivia"06:18
Biblioteka Główna UG06:19
Abrahama06:20
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:24
Zabytkowa06:26
Cmentarz Srebrzysko06:28
Trawki06:29
Potokowa06:30
Słowackiego Działki06:32
Harfowa06:35
Agrarna06:37
Astronautów06:38
Szybowcowa06:40
Firoga06:41
Terminal - Cargo06:42
Port Lotniczy06:44
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy07:04
Port Lotniczy07:04
Terminal - Cargo07:05
Firoga07:07
Szybowcowa07:08
Astronautów07:09
Agrarna07:10
Harfowa07:12
Słowackiego Działki07:15
Potokowa07:17
Trawki07:18
Cmentarz Srebrzysko07:19
Zabytkowa07:20
Galeria Bałtycka07:23
Wojska Polskiego07:24
Abrahama07:25
Biblioteka Główna UG07:26
Hala "Olivia"07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:29
Opacka07:31
Górskiego07:32
Sopot Kasztanowa07:34
Smolna07:35
Sopot Reja07:36
3 Maja [SOP]07:37
Władysława IV [SOP]07:38
Grunwaldzka07:40
Chopina [SOP]07:41
Grand Hotel07:42
Korty Tenisowe07:43
Plac Kusocińskiego07:44
Młyńska07:45
Kamienny Potok SKM07:48
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM07:58
Wejherowska08:00
Malczewskiego08:01
Uniwersytet Gdański [SOP]08:03
Sikorskiego [SOP]08:04
Wybickiego [SOP]08:05
Kochanowskiego08:06
Sopot Reja08:08
Smolna08:09
Hospicjum08:10
Nadwodna08:12
Górskiego08:13
Opacka08:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:17
Hala "Olivia"08:19
Biblioteka Główna UG08:20
Abrahama08:21
Wojska Polskiego08:23
Galeria Bałtycka08:25
Zabytkowa08:27
Cmentarz Srebrzysko08:29
Trawki08:30
Potokowa08:31
Słowackiego Działki08:33
Harfowa08:36
Agrarna08:38
Astronautów08:39
Szybowcowa08:41
Firoga08:42
Terminal - Cargo08:43
Port Lotniczy08:45
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy09:04
Port Lotniczy09:04
Terminal - Cargo09:06
Firoga09:08
Szybowcowa09:09
Astronautów09:10
Agrarna09:11
Harfowa09:13
Słowackiego Działki09:16
Potokowa09:18
Trawki09:19
Cmentarz Srebrzysko09:20
Zabytkowa09:21
Galeria Bałtycka09:24
Wojska Polskiego09:25
Abrahama09:27
Biblioteka Główna UG09:28
Hala "Olivia"09:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:32
Opacka09:34
Górskiego09:36
Sopot Kasztanowa09:38
Smolna09:39
Sopot Reja09:40
3 Maja [SOP]09:41
Władysława IV [SOP]09:43
Grunwaldzka09:45
Chopina [SOP]09:46
Grand Hotel09:47
Korty Tenisowe09:48
Plac Kusocińskiego09:49
Młyńska09:50
Kamienny Potok SKM09:53
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM09:58
Wejherowska10:00
Malczewskiego10:01
Uniwersytet Gdański [SOP]10:03
Sikorskiego [SOP]10:04
Wybickiego [SOP]10:05
Kochanowskiego10:06
Sopot Reja10:08
Smolna10:09
Hospicjum10:10
Nadwodna10:12
Górskiego10:14
Opacka10:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:18
Hala "Olivia"10:20
Biblioteka Główna UG10:21
Abrahama10:22
Wojska Polskiego10:24
Galeria Bałtycka10:26
Zabytkowa10:28
Cmentarz Srebrzysko10:30
Trawki10:31
Potokowa10:32
Słowackiego Działki10:34
Harfowa10:38
Agrarna10:40
Astronautów10:41
Szybowcowa10:43
Firoga10:44
Terminal - Cargo10:45
Port Lotniczy10:47
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy11:04
Port Lotniczy11:04
Terminal - Cargo11:06
Firoga11:08
Szybowcowa11:09
Astronautów11:10
Agrarna11:11
Harfowa11:13
Słowackiego Działki11:16
Potokowa11:18
Trawki11:19
Cmentarz Srebrzysko11:20
Zabytkowa11:21
Galeria Bałtycka11:24
Wojska Polskiego11:25
Abrahama11:27
Biblioteka Główna UG11:29
Hala "Olivia"11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:33
Opacka11:35
Górskiego11:37
Sopot Kasztanowa11:39
Smolna11:40
Sopot Reja11:41
3 Maja [SOP]11:42
Władysława IV [SOP]11:44
Grunwaldzka11:46
Chopina [SOP]11:47
Grand Hotel11:48
Korty Tenisowe11:50
Plac Kusocińskiego11:51
Młyńska11:52
Kamienny Potok SKM11:55
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM11:58
Wejherowska12:00
Malczewskiego12:01
Uniwersytet Gdański [SOP]12:03
Sikorskiego [SOP]12:04
Wybickiego [SOP]12:05
Kochanowskiego12:06
Sopot Reja12:08
Smolna12:09
Hospicjum12:10
Nadwodna12:12
Górskiego12:14
Opacka12:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:18
Hala "Olivia"12:20
Biblioteka Główna UG12:21
Abrahama12:22
Wojska Polskiego12:24
Galeria Bałtycka12:26
Zabytkowa12:28
Cmentarz Srebrzysko12:30
Trawki12:31
Potokowa12:32
Słowackiego Działki12:34
Harfowa12:38
Agrarna12:40
Astronautów12:41
Szybowcowa12:43
Firoga12:44
Terminal - Cargo12:45
Port Lotniczy12:47
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy13:04
Port Lotniczy13:04
Terminal - Cargo13:06
Firoga13:08
Szybowcowa13:09
Astronautów13:10
Agrarna13:11
Harfowa13:13
Słowackiego Działki13:16
Potokowa13:18
Trawki13:19
Cmentarz Srebrzysko13:20
Zabytkowa13:21
Galeria Bałtycka13:24
Wojska Polskiego13:25
Abrahama13:27
Biblioteka Główna UG13:29
Hala "Olivia"13:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:33
Opacka13:35
Górskiego13:37
Sopot Kasztanowa13:39
Smolna13:40
Sopot Reja13:41
3 Maja [SOP]13:42
Władysława IV [SOP]13:44
Grunwaldzka13:46
Chopina [SOP]13:47
Grand Hotel13:48
Korty Tenisowe13:50
Plac Kusocińskiego13:51
Młyńska13:52
Kamienny Potok SKM13:55
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM13:58
Wejherowska14:00
Malczewskiego14:01
Uniwersytet Gdański [SOP]14:03
Sikorskiego [SOP]14:04
Wybickiego [SOP]14:05
Kochanowskiego14:06
Sopot Reja14:08
Smolna14:09
Hospicjum14:10
Nadwodna14:12
Górskiego14:14
Opacka14:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:18
Hala "Olivia"14:20
Biblioteka Główna UG14:21
Abrahama14:22
Wojska Polskiego14:24
Galeria Bałtycka14:26
Zabytkowa14:28
Cmentarz Srebrzysko14:30
Trawki14:31
Potokowa14:32
Słowackiego Działki14:34
Harfowa14:38
Agrarna14:40
Astronautów14:41
Szybowcowa14:43
Firoga14:44
Terminal - Cargo14:45
Port Lotniczy14:47
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy15:04
Port Lotniczy15:04
Terminal - Cargo15:06
Firoga15:08
Szybowcowa15:09
Astronautów15:10
Agrarna15:11
Harfowa15:13
Słowackiego Działki15:16
Potokowa15:18
Trawki15:19
Cmentarz Srebrzysko15:20
Zabytkowa15:21
Galeria Bałtycka15:24
Wojska Polskiego15:25
Abrahama15:27
Biblioteka Główna UG15:29
Hala "Olivia"15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Opacka15:35
Górskiego15:37
Sopot Kasztanowa15:39
Smolna15:40
Sopot Reja15:41
3 Maja [SOP]15:42
Władysława IV [SOP]15:44
Grunwaldzka15:46
Chopina [SOP]15:47
Grand Hotel15:48
Korty Tenisowe15:50
Plac Kusocińskiego15:51
Młyńska15:52
Kamienny Potok SKM15:55
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM15:58
Wejherowska16:00
Malczewskiego16:01
Uniwersytet Gdański [SOP]16:03
Sikorskiego [SOP]16:04
Wybickiego [SOP]16:05
Kochanowskiego16:06
Sopot Reja16:08
Smolna16:09
Hospicjum16:10
Nadwodna16:12
Górskiego16:14
Opacka16:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:18
Hala "Olivia"16:20
Biblioteka Główna UG16:21
Abrahama16:22
Wojska Polskiego16:24
Galeria Bałtycka16:26
Zabytkowa16:28
Cmentarz Srebrzysko16:30
Trawki16:31
Potokowa16:32
Słowackiego Działki16:34
Harfowa16:38
Agrarna16:40
Astronautów16:41
Szybowcowa16:43
Firoga16:44
Terminal - Cargo16:45
Port Lotniczy16:47
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy17:04
Port Lotniczy17:04
Terminal - Cargo17:06
Firoga17:08
Szybowcowa17:09
Astronautów17:10
Agrarna17:11
Harfowa17:13
Słowackiego Działki17:16
Potokowa17:18
Trawki17:19
Cmentarz Srebrzysko17:20
Zabytkowa17:21
Galeria Bałtycka17:24
Wojska Polskiego17:25
Abrahama17:27
Biblioteka Główna UG17:29
Hala "Olivia"17:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Opacka17:35
Górskiego17:37
Sopot Kasztanowa17:39
Smolna17:40
Sopot Reja17:41
3 Maja [SOP]17:42
Władysława IV [SOP]17:44
Grunwaldzka17:46
Chopina [SOP]17:47
Grand Hotel17:48
Korty Tenisowe17:50
Plac Kusocińskiego17:51
Młyńska17:52
Kamienny Potok SKM17:55
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM17:58
Wejherowska18:00
Malczewskiego18:01
Uniwersytet Gdański [SOP]18:03
Sikorskiego [SOP]18:04
Wybickiego [SOP]18:05
Kochanowskiego18:06
Sopot Reja18:08
Smolna18:09
Hospicjum18:10
Nadwodna18:12
Górskiego18:14
Opacka18:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18
Hala "Olivia"18:20
Biblioteka Główna UG18:21
Abrahama18:22
Wojska Polskiego18:24
Galeria Bałtycka18:26
Zabytkowa18:28
Cmentarz Srebrzysko18:30
Trawki18:31
Potokowa18:32
Słowackiego Działki18:34
Harfowa18:38
Agrarna18:40
Astronautów18:41
Szybowcowa18:43
Firoga18:44
Terminal - Cargo18:45
Port Lotniczy18:47
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy19:04
Port Lotniczy19:04
Terminal - Cargo19:06
Firoga19:08
Szybowcowa19:09
Astronautów19:10
Agrarna19:11
Harfowa19:13
Słowackiego Działki19:16
Potokowa19:18
Trawki19:19
Cmentarz Srebrzysko19:20
Zabytkowa19:21
Galeria Bałtycka19:24
Wojska Polskiego19:25
Abrahama19:27
Biblioteka Główna UG19:29
Hala "Olivia"19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:33
Opacka19:35
Górskiego19:37
Sopot Kasztanowa19:39
Smolna19:40
Sopot Reja19:41
3 Maja [SOP]19:42
Władysława IV [SOP]19:44
Grunwaldzka19:46
Chopina [SOP]19:47
Grand Hotel19:48
Korty Tenisowe19:50
Plac Kusocińskiego19:51
Młyńska19:52
Kamienny Potok SKM19:55
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM19:58
Wejherowska20:00
Malczewskiego20:01
Uniwersytet Gdański [SOP]20:03
Sikorskiego [SOP]20:04
Wybickiego [SOP]20:05
Kochanowskiego20:06
Sopot Reja20:08
Smolna20:09
Hospicjum20:10
Nadwodna20:12
Górskiego20:14
Opacka20:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:18
Hala "Olivia"20:20
Biblioteka Główna UG20:21
Abrahama20:22
Wojska Polskiego20:24
Galeria Bałtycka20:26
Zabytkowa20:28
Cmentarz Srebrzysko20:30
Trawki20:31
Potokowa20:32
Słowackiego Działki20:34
Harfowa20:37
Agrarna20:39
Astronautów20:40
Szybowcowa20:42
Firoga20:43
Terminal - Cargo20:44
Port Lotniczy20:46
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy21:04
Port Lotniczy21:04
Terminal - Cargo21:06
Firoga21:08
Szybowcowa21:09
Astronautów21:10
Agrarna21:11
Harfowa21:13
Słowackiego Działki21:16
Potokowa21:18
Trawki21:19
Cmentarz Srebrzysko21:20
Zabytkowa21:21
Galeria Bałtycka21:24
Wojska Polskiego21:25
Abrahama21:26
Biblioteka Główna UG21:27
Hala "Olivia"21:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:30
Opacka21:32
Górskiego21:33
Sopot Kasztanowa21:35
Smolna21:36
Sopot Reja21:37
3 Maja [SOP]21:38
Władysława IV [SOP]21:39
Grunwaldzka21:41
Chopina [SOP]21:42
Grand Hotel21:43
Korty Tenisowe21:44
Plac Kusocińskiego21:45
Młyńska21:46
Kamienny Potok SKM21:49
Kurs nr 17 do Wrzeszcz PKP
Kamienny Potok SKM21:59
Wejherowska22:01
Malczewskiego22:02
Uniwersytet Gdański [SOP]22:04
Sikorskiego [SOP]22:05
Wybickiego [SOP]22:06
Kochanowskiego22:07
Sopot Reja22:09
Smolna22:10
Hospicjum22:10
Nadwodna22:12
Górskiego22:13
Opacka22:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Hala "Olivia"22:18
Biblioteka Główna UG22:19
Abrahama22:20
Wojska Polskiego22:22
Galeria Bałtycka22:25
Wrzeszcz PKP22:26