13:43
Kurs nr 0 do Centrum Nauki Experyment
Kacze Buki05:55
Centrum Nauki Experyment06:09
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Centrum Nauki Experyment06:10
Lutycka06:11
Ruchu Oporu06:12
Powstań Chłopskich06:13
Redłowo Szpital06:14
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital06:21
Powstań Chłopskich06:22
Ruchu Oporu06:23
Centrum Nauki Experyment06:25
Harcerska06:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:28
Kilińskiego [GDY]06:29
Armii Krajowej06:31
3 Maja [GDY]06:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:34
Bpa Okoniewskiego06:35
Stocznia SKM - Morska06:36
Uniwersytet Morski06:37
Mireckiego06:38
Kalksztajnów06:39
Morska - Estakada06:41
Hutnicza - Estakada06:43
Gołębia06:46
Terminal Kontenerowy06:47
Obłuże Centrum06:49
Kuśnierska06:50
Podgórska06:51
Żeliwna06:53
Żelazna06:54
Pogórze Dolne06:55
Kurs nr 3 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne07:05
Żelazna07:06
Żeliwna07:07
Podgórska07:08
Kuśnierska07:09
Obłuże Centrum07:10
Terminal Kontenerowy07:12
Gołębia07:13
Hutnicza - Estakada07:16
Morska - Estakada07:18
Kalksztajnów07:19
Mireckiego07:20
Uniwersytet Morski07:22
Stocznia SKM - Morska07:23
Bpa Okoniewskiego07:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:25
3 Maja [GDY]07:26
Armii Krajowej07:28
Kilińskiego [GDY]07:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:32
Harcerska07:33
Centrum Nauki Experyment07:35
Lutycka07:36
Ruchu Oporu07:37
Powstań Chłopskich07:38
Redłowo Szpital07:39
Kurs nr 4 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital07:51
Powstań Chłopskich07:52
Ruchu Oporu07:53
Centrum Nauki Experyment07:55
Harcerska07:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:58
Kilińskiego [GDY]07:59
Armii Krajowej08:01
3 Maja [GDY]08:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:04
Bpa Okoniewskiego08:05
Stocznia SKM - Morska08:06
Uniwersytet Morski08:07
Mireckiego08:08
Kalksztajnów08:09
Morska - Estakada08:11
Hutnicza - Estakada08:13
Gołębia08:16
Terminal Kontenerowy08:17
Obłuże Centrum08:19
Kuśnierska08:20
Podgórska08:21
Żeliwna08:23
Żelazna08:24
Pogórze Dolne08:25
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne09:00
Żelazna09:01
Żeliwna09:02
Podgórska09:03
Kuśnierska09:04
Obłuże Centrum09:05
Terminal Kontenerowy09:07
Gołębia09:08
Hutnicza - Estakada09:11
Morska - Estakada09:13
Kalksztajnów09:14
Mireckiego09:15
Uniwersytet Morski09:17
Stocznia SKM - Morska09:18
Bpa Okoniewskiego09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:20
3 Maja [GDY]09:21
Armii Krajowej09:23
Kilińskiego [GDY]09:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:27
Harcerska09:28
Centrum Nauki Experyment09:30
Lutycka09:31
Ruchu Oporu09:32
Powstań Chłopskich09:33
Redłowo Szpital09:34