• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:23
Kurs nr 0 do Redłowo Szpital
Kacze Buki04:50
Redłowo Szpital05:02
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital05:07
Powstań Chłopskich05:08
Ruchu Oporu05:09
Centrum Nauki Experyment05:11
Harcerska05:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:14
Kilińskiego [GDY]05:15
Armii Krajowej05:17
3 Maja [GDY]05:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:20
Bpa Okoniewskiego05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Uniwersytet Morski05:23
Mireckiego05:24
Kalksztajnów05:25
Morska - Estakada05:27
Hutnicza - Estakada05:29
Gołębia05:32
Elektrociepłownia - Kontenerowa05:34
Terminal Promowy05:36
Obłuże Centrum05:38
Kuśnierska05:40
Podgórska05:41
Żeliwna05:43
Żelazna05:44
Pogórze Dolne05:45
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne05:50
Żelazna05:51
Żeliwna05:52
Podgórska05:53
Kuśnierska05:54
Obłuże Centrum05:55
Terminal Promowy05:57
Hutnicza - Estakada06:01
Morska - Estakada06:03
Kalksztajnów06:04
Mireckiego06:05
Uniwersytet Morski06:07
Stocznia SKM - Morska06:08
Bpa Okoniewskiego06:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:10
3 Maja [GDY]06:11
Armii Krajowej06:13
Kilińskiego [GDY]06:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:17
Harcerska06:18
Centrum Nauki Experyment06:20
Lutycka06:21
Ruchu Oporu06:22
Powstań Chłopskich06:23
Redłowo Szpital06:24
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital06:37
Powstań Chłopskich06:38
Ruchu Oporu06:39
Centrum Nauki Experyment06:41
Harcerska06:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Kilińskiego [GDY]06:45
Armii Krajowej06:47
3 Maja [GDY]06:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:50
Bpa Okoniewskiego06:51
Stocznia SKM - Morska06:52
Uniwersytet Morski06:53
Mireckiego06:54
Kalksztajnów06:55
Morska - Estakada06:57
Hutnicza - Estakada06:59
Terminal Promowy07:03
Obłuże Centrum07:05
Kuśnierska07:07
Podgórska07:08
Żeliwna07:10
Żelazna07:11
Pogórze Dolne07:12
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne07:20
Żelazna07:21
Żeliwna07:22
Podgórska07:23
Kuśnierska07:24
Obłuże Centrum07:25
Terminal Promowy07:27
Hutnicza - Estakada07:31
Morska - Estakada07:33
Kalksztajnów07:34
Mireckiego07:35
Uniwersytet Morski07:37
Stocznia SKM - Morska07:38
Bpa Okoniewskiego07:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:41
3 Maja [GDY]07:42
Armii Krajowej07:44
Kilińskiego [GDY]07:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:48
Harcerska07:49
Centrum Nauki Experyment07:51
Lutycka07:52
Ruchu Oporu07:53
Powstań Chłopskich07:54
Redłowo Szpital07:55
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital08:51
Powstań Chłopskich08:52
Ruchu Oporu08:53
Centrum Nauki Experyment08:55
Harcerska08:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Kilińskiego [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
3 Maja [GDY]09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:05
Bpa Okoniewskiego09:06
Stocznia SKM - Morska09:07
Uniwersytet Morski09:08
Mireckiego09:09
Kalksztajnów09:10
Morska - Estakada09:12
Hutnicza - Estakada09:14
Terminal Promowy09:18
Obłuże Centrum09:20
Kuśnierska09:22
Podgórska09:23
Żeliwna09:25
Żelazna09:26
Pogórze Dolne09:27
Kurs nr 6 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne09:30
Żelazna09:31
Żeliwna09:32
Podgórska09:33
Kuśnierska09:34
Obłuże Centrum09:35
Terminal Promowy09:37
Hutnicza - Estakada09:41
Morska - Estakada09:43
Kalksztajnów09:44
Mireckiego09:45
Uniwersytet Morski09:47
Stocznia SKM - Morska09:48
Bpa Okoniewskiego09:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:51
3 Maja [GDY]09:52
Armii Krajowej09:54
Kilińskiego [GDY]09:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:58
Harcerska09:59
Centrum Nauki Experyment10:01
Lutycka10:02
Ruchu Oporu10:03
Powstań Chłopskich10:04
Redłowo Szpital10:05