06:01
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym06:49
Pogórze Dolne06:50
Kurs nr 1 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne06:50
Żelazna06:51
Żeliwna06:52
Podgórska06:53
Kuśnierska06:54
Obłuże Centrum06:55
Terminal Kontenerowy06:57
Gołębia06:58
Hutnicza - Estakada07:01
Morska - Estakada07:03
Kalksztajnów07:04
Mireckiego07:05
Uniwersytet Morski07:07
Stocznia SKM - Morska07:08
Bpa Okoniewskiego07:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:11
3 Maja [GDY]07:12
Armii Krajowej07:14
Kilińskiego [GDY]07:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:18
Harcerska07:19
Centrum Nauki Experyment07:21
Lutycka07:22
Ruchu Oporu07:23
Powstań Chłopskich07:24
Redłowo Szpital07:25
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital07:37
Powstań Chłopskich07:38
Ruchu Oporu07:39
Centrum Nauki Experyment07:41
Harcerska07:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:44
Kilińskiego [GDY]07:45
Armii Krajowej07:47
3 Maja [GDY]07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:50
Bpa Okoniewskiego07:51
Stocznia SKM - Morska07:52
Uniwersytet Morski07:53
Mireckiego07:54
Kalksztajnów07:55
Morska - Estakada07:57
Hutnicza - Estakada07:59
Gołębia08:02
Terminal Kontenerowy08:03
Obłuże Centrum08:05
Kuśnierska08:06
Podgórska08:07
Żeliwna08:09
Żelazna08:10
Pogórze Dolne08:11
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne08:11
Baza na Pogórzu Dolnym08:12
Kurs nr 4 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym08:59
Pogórze Dolne09:00
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne09:00
Żelazna09:01
Żeliwna09:02
Podgórska09:03
Kuśnierska09:04
Obłuże Centrum09:05
Terminal Kontenerowy09:07
Gołębia09:08
Hutnicza - Estakada09:11
Morska - Estakada09:13
Kalksztajnów09:14
Mireckiego09:15
Uniwersytet Morski09:17
Stocznia SKM - Morska09:18
Bpa Okoniewskiego09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:21
3 Maja [GDY]09:22
Armii Krajowej09:24
Kilińskiego [GDY]09:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:28
Harcerska09:29
Centrum Nauki Experyment09:31
Lutycka09:32
Ruchu Oporu09:33
Powstań Chłopskich09:34
Redłowo Szpital09:35