• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
06:00
Kurs nr 12 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital19:16
Powstań Chłopskich19:17
Ruchu Oporu19:18
Centrum Nauki Experyment19:20
Harcerska19:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:23
Kilińskiego [GDY]19:25
Armii Krajowej19:27
3 Maja [GDY]19:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:30
Bpa Okoniewskiego19:31
Stocznia SKM - Morska19:32
Uniwersytet Morski19:33
Mireckiego19:34
Kalksztajnów19:35
Morska - Estakada19:37
Hutnicza - Estakada19:39
Terminal Promowy19:43
Obłuże Centrum19:45
Kuśnierska19:47
Podgórska19:48
Żeliwna19:50
Żelazna19:51
Pogórze Dolne19:52
Kurs nr 13 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne20:00
Żelazna20:01
Żeliwna20:02
Podgórska20:03
Kuśnierska20:04
Obłuże Centrum20:05
Terminal Promowy20:07
Hutnicza - Estakada20:11
Morska - Estakada20:13
Kalksztajnów20:14
Mireckiego20:15
Uniwersytet Morski20:17
Stocznia SKM - Morska20:18
Bpa Okoniewskiego20:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:21
3 Maja [GDY]20:22
Armii Krajowej20:24
Kilińskiego [GDY]20:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:28
Harcerska20:29
Centrum Nauki Experyment20:31
Lutycka20:32
Ruchu Oporu20:33
Powstań Chłopskich20:34
Redłowo Szpital20:35
Kurs nr 14 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital20:50
Powstań Chłopskich20:51
Ruchu Oporu20:52
Centrum Nauki Experyment20:54
Harcerska20:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:57
Kilińskiego [GDY]20:58
Armii Krajowej21:00
3 Maja [GDY]21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:03
Bpa Okoniewskiego21:04
Stocznia SKM - Morska21:05
Uniwersytet Morski21:06
Mireckiego21:07
Kalksztajnów21:08
Morska - Estakada21:10
Hutnicza - Estakada21:12
Terminal Promowy21:16
Obłuże Centrum21:18
Kuśnierska21:20
Podgórska21:21
Żeliwna21:23
Żelazna21:24
Pogórze Dolne21:25
Kurs nr 15 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne21:27
Żelazna21:28
Żeliwna21:29
Podgórska21:30
Kuśnierska21:31
Obłuże Centrum21:32
Terminal Promowy21:34
Elektrociepłownia - Kontenerowa21:36
Gołębia21:38
Hutnicza - Estakada21:40
Morska - Estakada21:42
Kalksztajnów21:43
Mireckiego21:44
Uniwersytet Morski21:46
Stocznia SKM - Morska21:47
Bpa Okoniewskiego21:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:50
3 Maja [GDY]21:51
Armii Krajowej21:53
Kilińskiego [GDY]21:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:57
Harcerska21:58
Centrum Nauki Experyment22:00
Lutycka22:01
Ruchu Oporu22:02
Powstań Chłopskich22:03
Redłowo Szpital22:04