• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:27
Kurs nr 1 do Żukowo - Urząd Gminy
Wrzeszcz PKP04:57
Wrzeszcz PKP04:57
Galeria Bałtycka04:59
Zabytkowa05:00
Cmentarz Srebrzysko05:01
Trawki05:02
Potokowa05:03
Słowackiego Działki05:05
Harfowa05:08
Agrarna05:10
Matarnia PKM05:11
Sąsiedzka05:12
Nowatorów05:14
Zbieżna05:14
Rakietowa05:15
Kosmonautów05:16
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III05:17
Bysewo05:18
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II05:19
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I05:20
Przyrodników05:22
Rębiechowo Piaskowa05:23
Rębiechowo PKP05:24
Banino Szkoła05:25
Borowiecka05:26
Pszenna05:27
Miszewo05:30
Pępowo05:32
Małkowo05:33
Żukowo - Słoneczna05:35
Fenikowskiego05:36
Żukowo - Dworcowa05:37
Żukowo - Urząd Gminy05:39
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Żukowo - Urząd Gminy05:45
Żukowo - Urząd Gminy05:46
Żukowo - Dworcowa05:50
Żukowo - Słoneczna05:52
Małkowo05:54
Pępowo05:56
Miszewo05:57
Pszenna06:00
Borowiecka06:02
Banino Szkoła06:04
Rębiechowo PKP06:05
Rębiechowo Piaskowa06:06
Przyrodników06:07
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I06:09
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II06:10
Bysewo06:11
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III06:12
Kosmonautów06:13
Rakietowa06:14
Nowatorów06:17
Sąsiedzka06:19
Matarnia PKM06:20
Agrarna06:21
Harfowa06:23
Słowackiego Działki06:26
Potokowa06:28
Trawki06:29
Cmentarz Srebrzysko06:30
Zabytkowa06:31
Galeria Bałtycka06:34
Wrzeszcz PKP06:35
Kurs nr 3 do Pszenna
Wrzeszcz PKP06:42
Wrzeszcz PKP06:42
Galeria Bałtycka06:45
Zabytkowa06:47
Cmentarz Srebrzysko06:48
Trawki06:49
Potokowa06:50
Słowackiego Działki06:52
Harfowa06:56
Agrarna06:58
Matarnia PKM06:59
Sąsiedzka07:00
Nowatorów07:02
Zbieżna07:02
Rakietowa07:03
Kosmonautów07:04
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III07:05
Bysewo07:06
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II07:07
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I07:08
Przyrodników07:10
Rębiechowo Piaskowa07:11
Rębiechowo PKP07:12
Banino Szkoła07:13
Borowiecka07:14
Pszenna07:16
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Pszenna07:22
Borowiecka07:24
Banino Szkoła07:26
Rębiechowo PKP07:27
Rębiechowo Piaskowa07:28
Przyrodników07:29
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I07:31
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II07:32
Bysewo07:33
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III07:34
Kosmonautów07:35
Rakietowa07:36
Nowatorów07:38
Sąsiedzka07:40
Matarnia PKM07:41
Agrarna07:42
Harfowa07:44
Słowackiego Działki07:47
Potokowa07:49
Trawki07:50
Cmentarz Srebrzysko07:51
Zabytkowa07:52
Galeria Bałtycka07:55
Wrzeszcz PKP07:57
Kurs nr 5 do Pszenna
Wrzeszcz PKP08:25
Wrzeszcz PKP08:25
Galeria Bałtycka08:28
Zabytkowa08:30
Cmentarz Srebrzysko08:31
Trawki08:32
Potokowa08:33
Słowackiego Działki08:35
Harfowa08:39
Agrarna08:41
Matarnia PKM08:42
Sąsiedzka08:43
Nowatorów08:45
Zbieżna08:45
Rakietowa08:46
Kosmonautów08:47
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III08:48
Bysewo08:49
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II08:50
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I08:51
Przyrodników08:53
Rębiechowo Piaskowa08:54
Rębiechowo PKP08:55
Banino Szkoła08:56
Borowiecka08:57
Pszenna08:59
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Pszenna09:06
Borowiecka09:08
Banino Szkoła09:10
Rębiechowo PKP09:11
Rębiechowo Piaskowa09:12
Przyrodników09:13
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I09:15
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II09:16
Bysewo09:17
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III09:18
Kosmonautów09:19
Rakietowa09:20
Nowatorów09:22
Sąsiedzka09:24
Matarnia PKM09:25
Agrarna09:26
Harfowa09:28
Słowackiego Działki09:31
Potokowa09:33
Trawki09:34
Cmentarz Srebrzysko09:35
Zabytkowa09:36
Galeria Bałtycka09:39
Wrzeszcz PKP09:41
Kurs nr 7 do Pszenna
Wrzeszcz PKP10:29
Wrzeszcz PKP10:29
Galeria Bałtycka10:32
Zabytkowa10:34
Cmentarz Srebrzysko10:35
Trawki10:36
Potokowa10:37
Słowackiego Działki10:39
Harfowa10:43
Agrarna10:45
Matarnia PKM10:46
Sąsiedzka10:47
Nowatorów10:49
Zbieżna10:49
Rakietowa10:50
Kosmonautów10:51
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III10:52
Bysewo10:53
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II10:54
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I10:55
Przyrodników10:57
Rębiechowo Piaskowa10:58
Rębiechowo PKP10:59
Banino Szkoła11:00
Borowiecka11:01
Pszenna11:03
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Pszenna11:06
Borowiecka11:08
Banino Szkoła11:10
Rębiechowo PKP11:11
Rębiechowo Piaskowa11:12
Przyrodników11:13
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I11:15
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II11:16
Bysewo11:17
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III11:18
Kosmonautów11:19
Rakietowa11:20
Nowatorów11:22
Sąsiedzka11:24
Matarnia PKM11:25
Agrarna11:26
Harfowa11:28
Słowackiego Działki11:31
Potokowa11:33
Trawki11:34
Cmentarz Srebrzysko11:35
Zabytkowa11:36
Galeria Bałtycka11:39
Wrzeszcz PKP11:41
Kurs nr 9 do Pszenna
Wrzeszcz PKP12:29
Wrzeszcz PKP12:29
Galeria Bałtycka12:32
Zabytkowa12:34
Cmentarz Srebrzysko12:35
Trawki12:36
Potokowa12:37
Słowackiego Działki12:39
Harfowa12:43
Agrarna12:45
Matarnia PKM12:46
Sąsiedzka12:47
Nowatorów12:49
Zbieżna12:49
Rakietowa12:50
Kosmonautów12:51
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III12:52
Bysewo12:53
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II12:54
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I12:55
Przyrodników12:57
Rębiechowo Piaskowa12:58
Rębiechowo PKP12:59
Banino Szkoła13:00
Borowiecka13:01
Pszenna13:03
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Pszenna13:06
Borowiecka13:08
Banino Szkoła13:10
Rębiechowo PKP13:11
Rębiechowo Piaskowa13:12
Przyrodników13:13
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I13:15
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II13:16
Bysewo13:17
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III13:18
Kosmonautów13:19
Rakietowa13:20
Nowatorów13:22
Sąsiedzka13:24
Matarnia PKM13:25
Agrarna13:26
Harfowa13:28
Słowackiego Działki13:31
Potokowa13:33
Trawki13:34
Cmentarz Srebrzysko13:35
Zabytkowa13:36
Galeria Bałtycka13:39
Wrzeszcz PKP13:41
Kurs nr 11 do Żukowo - Urząd Gminy
Wrzeszcz PKP14:19
Wrzeszcz PKP14:19
Galeria Bałtycka14:23
Zabytkowa14:27
Cmentarz Srebrzysko14:29
Trawki14:30
Potokowa14:32
Słowackiego Działki14:34
Harfowa14:38
Agrarna14:40
Matarnia PKM14:41
Sąsiedzka14:42
Nowatorów14:44
Zbieżna14:44
Rakietowa14:45
Kosmonautów14:46
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III14:47
Bysewo14:48
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II14:49
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I14:50
Przyrodników14:52
Rębiechowo Piaskowa14:53
Rębiechowo PKP14:54
Banino Szkoła14:55
Borowiecka14:57
Pszenna14:59
Miszewo15:03
Pępowo15:05
Małkowo15:06
Żukowo - Słoneczna15:08
Fenikowskiego15:09
Żukowo - Dworcowa15:12
Żukowo - Urząd Gminy15:15
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Żukowo - Urząd Gminy15:23
Żukowo - Urząd Gminy15:24
Żukowo - Dworcowa15:29
Żukowo - Słoneczna15:31
Małkowo15:33
Pępowo15:35
Miszewo15:37
Pszenna15:40
Borowiecka15:42
Banino Szkoła15:44
Rębiechowo PKP15:46
Rębiechowo Piaskowa15:47
Przyrodników15:48
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I15:50
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II15:51
Bysewo15:52
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III15:53
Kosmonautów15:54
Rakietowa15:55
Nowatorów15:57
Sąsiedzka15:59
Matarnia PKM16:00
Agrarna16:01
Harfowa16:03
Słowackiego Działki16:06
Potokowa16:08
Trawki16:09
Cmentarz Srebrzysko16:10
Zabytkowa16:11
Galeria Bałtycka16:14
Wrzeszcz PKP16:16
Kurs nr 13 do Żukowo - Urząd Gminy
Wrzeszcz PKP16:29
Wrzeszcz PKP16:29
Galeria Bałtycka16:33
Zabytkowa16:37
Cmentarz Srebrzysko16:39
Trawki16:40
Potokowa16:42
Słowackiego Działki16:44
Harfowa16:48
Agrarna16:50
Matarnia PKM16:51
Sąsiedzka16:52
Nowatorów16:54
Zbieżna16:54
Rakietowa16:55
Kosmonautów16:56
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III16:57
Bysewo16:58
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II16:59
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I17:00
Przyrodników17:02
Rębiechowo Piaskowa17:03
Rębiechowo PKP17:04
Banino Szkoła17:05
Borowiecka17:07
Pszenna17:08
Miszewo17:12
Pępowo17:14
Małkowo17:15
Żukowo - Słoneczna17:17
Fenikowskiego17:18
Żukowo - Dworcowa17:21
Żukowo - Urząd Gminy17:24
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Żukowo - Urząd Gminy17:36
Żukowo - Urząd Gminy17:37
Żukowo - Dworcowa17:41
Żukowo - Słoneczna17:43
Małkowo17:45
Pępowo17:47
Miszewo17:48
Pszenna17:51
Borowiecka17:53
Banino Szkoła17:55
Rębiechowo PKP17:56
Rębiechowo Piaskowa17:57
Przyrodników17:58
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I18:00
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II18:01
Bysewo18:02
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III18:03
Kosmonautów18:04
Rakietowa18:05
Nowatorów18:07
Sąsiedzka18:09
Matarnia PKM18:10
Agrarna18:11
Harfowa18:13
Słowackiego Działki18:16
Potokowa18:18
Trawki18:19
Cmentarz Srebrzysko18:20
Zabytkowa18:21
Galeria Bałtycka18:24
Wrzeszcz PKP18:26
Kurs nr 15 do Pszenna
Wrzeszcz PKP18:40
Wrzeszcz PKP18:40
Galeria Bałtycka18:42
Zabytkowa18:44
Cmentarz Srebrzysko18:45
Trawki18:46
Potokowa18:47
Słowackiego Działki18:49
Harfowa18:53
Agrarna18:55
Matarnia PKM18:56
Sąsiedzka18:57
Nowatorów18:59
Zbieżna18:59
Rakietowa19:00
Kosmonautów19:01
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III19:02
Bysewo19:03
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II19:04
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I19:05
Przyrodników19:07
Rębiechowo Piaskowa19:08
Rębiechowo PKP19:09
Banino Szkoła19:10
Borowiecka19:11
Pszenna19:13
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Pszenna19:37
Borowiecka19:39
Banino Szkoła19:41
Rębiechowo PKP19:42
Rębiechowo Piaskowa19:43
Przyrodników19:44
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I19:46
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II19:47
Bysewo19:48
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III19:49
Kosmonautów19:50
Rakietowa19:51
Nowatorów19:52
Sąsiedzka19:53
Matarnia PKM19:54
Agrarna19:55
Harfowa19:57
Słowackiego Działki20:00
Potokowa20:02
Trawki20:03
Cmentarz Srebrzysko20:04
Zabytkowa20:05
Galeria Bałtycka20:07
Wrzeszcz PKP20:08