• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:15
Kurs nr 3 do Muzeum II Wojny Światowej
Jana z Kolna [GDA]06:44
Muzeum II Wojny Światowej06:48
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej06:50
Muzeum II Wojny Światowej06:50
Aksamitna06:51
Wały Piastowskie06:54
Dworzec Główny06:57
Hucisko06:59
Hevelianum07:01
Płowce07:03
Focha07:04
Wyczółkowskiego07:05
Wagnera07:07
Otwarta07:08
Kurpińskiego07:10
Piecewska07:13
Warneńska07:15
Budapesztańska07:18
Migowo07:19
Królewskie Wzgórze07:20
Wołkowyska07:21
Zacna07:22
Staw Wróbla07:23
Jasieńska07:24
Jasień PKM07:26
Kurs nr 5 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM07:29
Jasieńska07:31
Staw Wróbla07:32
Zacna07:33
Wołkowyska07:35
Migowo07:38
Budapesztańska07:41
Warneńska07:44
Piecewska07:47
Kurpińskiego07:49
Otwarta07:50
Wagnera07:52
Wyczółkowskiego07:53
Focha07:54
Płowce07:55
Hevelianum07:57
Urząd Miejski07:59
Hucisko08:01
Dworzec Główny08:04
Wały Piastowskie08:05
Europejskie Centrum Solidarności08:08
Rybaki Górne08:11
Muzeum II Wojny Światowej08:12
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej08:27
Muzeum II Wojny Światowej08:27
Aksamitna08:28
Wały Piastowskie08:31
Dworzec Główny08:34
Hucisko08:36
Hevelianum08:38
Płowce08:40
Focha08:41
Wyczółkowskiego08:42
Wagnera08:44
Otwarta08:45
Kurpińskiego08:47
Piecewska08:50
Warneńska08:52
Budapesztańska08:55
Migowo08:56
Królewskie Wzgórze08:57
Wołkowyska08:58
Zacna08:59
Staw Wróbla09:00
Jasieńska09:01
Jasień PKM09:03
Kurs nr 7 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM09:08
Jasieńska09:10
Staw Wróbla09:11
Zacna09:12
Wołkowyska09:13
Migowo09:15
Budapesztańska09:17
Warneńska09:19
Piecewska09:21
Kurpińskiego09:23
Otwarta09:24
Wagnera09:26
Wyczółkowskiego09:27
Focha09:28
Płowce09:29
Hevelianum09:31
Urząd Miejski09:33
Hucisko09:35
Dworzec Główny09:38
Wały Piastowskie09:39
Europejskie Centrum Solidarności09:42
Rybaki Górne09:45
Muzeum II Wojny Światowej09:46
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej10:07
Muzeum II Wojny Światowej10:07
Aksamitna10:08
Wały Piastowskie10:11
Dworzec Główny10:14
Hucisko10:16
Hevelianum10:18
Płowce10:20
Focha10:21
Wyczółkowskiego10:22
Wagnera10:24
Otwarta10:25
Kurpińskiego10:27
Piecewska10:30
Warneńska10:32
Budapesztańska10:35
Migowo10:36
Królewskie Wzgórze10:37
Wołkowyska10:38
Zacna10:40
Staw Wróbla10:41
Jasieńska10:42
Jasień PKM10:44
Kurs nr 9 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM11:08
Jasieńska11:10
Staw Wróbla11:11
Zacna11:12
Wołkowyska11:13
Migowo11:15
Budapesztańska11:17
Warneńska11:19
Piecewska11:21
Kurpińskiego11:23
Otwarta11:24
Wagnera11:26
Wyczółkowskiego11:27
Focha11:28
Płowce11:29
Hevelianum11:31
Urząd Miejski11:33
Hucisko11:35
Dworzec Główny11:38
Wały Piastowskie11:39
Europejskie Centrum Solidarności11:42
Rybaki Górne11:45
Muzeum II Wojny Światowej11:46
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej15:29
Muzeum II Wojny Światowej15:29
Aksamitna15:30
Wały Piastowskie15:33
Dworzec Główny15:37
Hucisko15:39
Hevelianum15:43
Płowce15:45
Focha15:46
Wyczółkowskiego15:47
Wagnera15:49
Otwarta15:50
Kurpińskiego15:52
Piecewska15:56
Warneńska15:58
Budapesztańska16:01
Migowo16:02
Królewskie Wzgórze16:03
Wołkowyska16:04
Zacna16:06
Staw Wróbla16:07
Jasieńska16:08
Jasień PKM16:10
Kurs nr 15 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM16:26
Jasieńska16:28
Staw Wróbla16:29
Zacna16:30
Wołkowyska16:31
Migowo16:33
Budapesztańska16:35
Warneńska16:38
Piecewska16:40
Kurpińskiego16:43
Otwarta16:44
Wagnera16:46
Wyczółkowskiego16:47
Focha16:48
Płowce16:49
Hevelianum16:51
Urząd Miejski16:53
Hucisko16:55
Dworzec Główny16:58
Wały Piastowskie16:59
Europejskie Centrum Solidarności17:02
Rybaki Górne17:05
Muzeum II Wojny Światowej17:06
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej17:29
Muzeum II Wojny Światowej17:29
Aksamitna17:30
Wały Piastowskie17:33
Dworzec Główny17:36
Hucisko17:38
Hevelianum17:40
Płowce17:42
Focha17:43
Wyczółkowskiego17:44
Wagnera17:46
Otwarta17:47
Kurpińskiego17:49
Piecewska17:52
Warneńska17:54
Budapesztańska17:57
Migowo17:58
Królewskie Wzgórze17:59
Wołkowyska18:00
Zacna18:02
Staw Wróbla18:03
Jasieńska18:04
Jasień PKM18:06
Kurs nr 17 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM18:28
Jasieńska18:30
Staw Wróbla18:31
Zacna18:32
Wołkowyska18:33
Migowo18:35
Budapesztańska18:36
Warneńska18:38
Piecewska18:40
Kurpińskiego18:42
Otwarta18:43
Wagnera18:45
Wyczółkowskiego18:46
Focha18:47
Płowce18:48
Hevelianum18:49
Urząd Miejski18:51
Hucisko18:53
Dworzec Główny18:56
Wały Piastowskie18:57
Europejskie Centrum Solidarności19:00
Rybaki Górne19:02
Muzeum II Wojny Światowej19:03
Kurs nr 18 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej19:07
Muzeum II Wojny Światowej19:07
Aksamitna19:08
Wały Piastowskie19:10
Dworzec Główny19:13
Hucisko19:15
Hevelianum19:17
Płowce19:19
Focha19:20
Wyczółkowskiego19:21
Wagnera19:23
Otwarta19:24
Kurpińskiego19:25
Piecewska19:28
Warneńska19:30
Budapesztańska19:33
Migowo19:34
Królewskie Wzgórze19:35
Wołkowyska19:36
Zacna19:38
Staw Wróbla19:39
Jasieńska19:40
Jasień PKM19:42
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Jasień PKM20:08
Jasieńska20:10
Staw Wróbla20:11
Zacna20:12
Wołkowyska20:13
Migowo20:15
Budapesztańska20:16
Warneńska20:18
Piecewska20:20
Kurpińskiego20:22
Otwarta20:23
Wagnera20:25
Wyczółkowskiego20:26
Focha20:27
Płowce20:28
Hevelianum20:29
Urząd Miejski20:31
Hucisko20:32
Dworzec Główny20:35
Kurs nr 20 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:35
Baza Hallera20:45