• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:14
Kurs nr 2 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo06:51
Karskiego06:53
Potokowa - Matemblewska06:54
Dolne Młyny06:55
Brętowo PKM06:56
Kolumba06:58
Warneńska07:01
Piecewska07:04
Kurpińskiego07:06
Otwarta07:07
Wagnera07:09
Wyczółkowskiego07:10
Cygańska Góra07:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:12
Szpital Zakaźny07:13
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:14
Smoluchowskiego07:15
Traugutta [GDA]07:16
Uniwersytet Medyczny07:17
Brama Oliwska07:18
Dworzec Główny07:21
Brama Wyżynna07:23
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski07:26
Brama Nizinna07:27
Mostowa07:29
Olszyńska07:31
Miedza07:32
Stokrotki07:33
Bratki07:34
Bluszczowa07:35
Olszynka - Szkoła07:36
Kurs nr 3 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła07:37
Sierpowa07:38
Bratki07:39
Stokrotki07:40
Miedza07:41
Zagony07:42
Olszyńska07:43
Mostowa07:44
Brama Nizinna07:45
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski07:46
Toruńska07:48
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Dębinki07:57
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:59
Smoluchowskiego08:00
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:01
Szpital Zakaźny08:03
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:05
Cygańska Góra08:06
Wyczółkowskiego08:08
Wagnera08:10
Otwarta08:11
Kurpińskiego08:12
Piecewska08:15
Warneńska08:17
Kolumba08:19
Brętowo PKM08:20
Dolne Młyny08:22
Potokowa - Matemblewska08:23
Karskiego08:24
Matemblewo08:26
Kurs nr 4 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo08:59
Karskiego09:01
Potokowa - Matemblewska09:02
Dolne Młyny09:03
Brętowo PKM09:04
Kolumba09:06
Warneńska09:09
Piecewska09:12
Kurpińskiego09:14
Otwarta09:15
Wagnera09:17
Wyczółkowskiego09:18
Cygańska Góra09:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:20
Szpital Zakaźny09:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:22
Smoluchowskiego09:23
Traugutta [GDA]09:24
Uniwersytet Medyczny09:25
Brama Oliwska09:26
Dworzec Główny09:29
Brama Wyżynna09:31
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski09:33
Brama Nizinna09:34
Mostowa09:36
Olszyńska09:38
Miedza09:39
Stokrotki09:40
Bratki09:41
Bluszczowa09:42
Olszynka - Szkoła09:43
Kurs nr 5 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła09:53
Sierpowa09:54
Bratki09:55
Stokrotki09:56
Miedza09:57
Zagony09:58
Olszyńska09:59
Mostowa10:00
Brama Nizinna10:01
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski10:02
Toruńska10:04
Brama Wyżynna10:06
Dworzec Główny10:08
Dębinki10:12
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:14
Smoluchowskiego10:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:16
Szpital Zakaźny10:18
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:20
Cygańska Góra10:21
Wyczółkowskiego10:23
Wagnera10:25
Otwarta10:26
Kurpińskiego10:27
Piecewska10:30
Warneńska10:32
Kolumba10:34
Brętowo PKM10:35
Dolne Młyny10:37
Potokowa - Matemblewska10:38
Karskiego10:39
Matemblewo10:41
Kurs nr 6 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo10:59
Karskiego11:01
Potokowa - Matemblewska11:02
Dolne Młyny11:03
Brętowo PKM11:04
Kolumba11:06
Warneńska11:09
Piecewska11:12
Kurpińskiego11:14
Otwarta11:15
Wagnera11:17
Wyczółkowskiego11:18
Cygańska Góra11:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:20
Szpital Zakaźny11:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:22
Smoluchowskiego11:23
Traugutta [GDA]11:24
Uniwersytet Medyczny11:25
Brama Oliwska11:26
Dworzec Główny11:29
Brama Wyżynna11:31
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski11:33
Brama Nizinna11:34
Mostowa11:36
Olszyńska11:38
Miedza11:39
Stokrotki11:40
Bratki11:41
Bluszczowa11:42
Olszynka - Szkoła11:43
Kurs nr 7 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła11:53
Sierpowa11:54
Bratki11:55
Stokrotki11:56
Miedza11:57
Zagony11:58
Olszyńska11:59
Mostowa12:00
Brama Nizinna12:01
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski12:02
Toruńska12:04
Brama Wyżynna12:06
Dworzec Główny12:08
Dębinki12:12
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:14
Smoluchowskiego12:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:16
Szpital Zakaźny12:18
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:20
Cygańska Góra12:21
Wyczółkowskiego12:23
Wagnera12:25
Otwarta12:26
Kurpińskiego12:27
Piecewska12:30
Warneńska12:32
Kolumba12:34
Brętowo PKM12:35
Dolne Młyny12:37
Potokowa - Matemblewska12:38
Karskiego12:39
Matemblewo12:41
Kurs nr 8 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo12:59
Karskiego13:01
Potokowa - Matemblewska13:02
Dolne Młyny13:03
Brętowo PKM13:04
Kolumba13:06
Warneńska13:09
Piecewska13:12
Kurpińskiego13:14
Otwarta13:15
Wagnera13:17
Wyczółkowskiego13:18
Cygańska Góra13:19
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:20
Szpital Zakaźny13:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:22
Smoluchowskiego13:23
Traugutta [GDA]13:24
Uniwersytet Medyczny13:25
Brama Oliwska13:26
Dworzec Główny13:29
Brama Wyżynna13:31
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski13:33
Brama Nizinna13:34
Mostowa13:36
Olszyńska13:38
Miedza13:39
Stokrotki13:40
Bratki13:41
Bluszczowa13:42
Olszynka - Szkoła13:43
Kurs nr 9 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła13:48
Sierpowa13:49
Bratki13:50
Stokrotki13:51
Miedza13:52
Zagony13:53
Olszyńska13:54
Mostowa13:55
Brama Nizinna13:56
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski13:57
Toruńska13:59
Brama Wyżynna14:01
Dworzec Główny14:03
Dębinki14:07
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:09
Smoluchowskiego14:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:11
Szpital Zakaźny14:13
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:15
Cygańska Góra14:16
Wyczółkowskiego14:18
Wagnera14:20
Otwarta14:21
Kurpińskiego14:22
Piecewska14:25
Warneńska14:27
Kolumba14:29
Brętowo PKM14:30
Dolne Młyny14:32
Potokowa - Matemblewska14:33
Karskiego14:34
Matemblewo14:36
Kurs nr 10 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo14:46
Karskiego14:48
Potokowa - Matemblewska14:49
Dolne Młyny14:50
Brętowo PKM14:51
Kolumba14:53
Warneńska14:56
Piecewska14:59
Kurpińskiego15:01
Otwarta15:02
Wagnera15:04
Wyczółkowskiego15:05
Cygańska Góra15:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:07
Szpital Zakaźny15:08
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:09
Smoluchowskiego15:10
Traugutta [GDA]15:11
Uniwersytet Medyczny15:12
Brama Oliwska15:13
Dworzec Główny15:16
Brama Wyżynna15:19
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski15:22
Brama Nizinna15:23
Mostowa15:25
Olszyńska15:27
Miedza15:28
Stokrotki15:29
Bratki15:30
Bluszczowa15:31
Olszynka - Szkoła15:32
Kurs nr 11 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła15:47
Sierpowa15:48
Bratki15:49
Stokrotki15:50
Miedza15:51
Zagony15:52
Olszyńska15:53
Mostowa15:54
Brama Nizinna15:55
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski15:56
Toruńska15:58
Brama Wyżynna16:00
Dworzec Główny16:02
Dębinki16:06
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:08
Smoluchowskiego16:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:10
Szpital Zakaźny16:12
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:14
Cygańska Góra16:15
Wyczółkowskiego16:17
Wagnera16:19
Otwarta16:20
Kurpińskiego16:21
Piecewska16:24
Warneńska16:26
Kolumba16:28
Brętowo PKM16:29
Dolne Młyny16:31
Potokowa - Matemblewska16:32
Karskiego16:33
Matemblewo16:35
Kurs nr 12 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo16:46
Karskiego16:48
Potokowa - Matemblewska16:49
Dolne Młyny16:50
Brętowo PKM16:51
Kolumba16:53
Warneńska16:56
Piecewska16:59
Kurpińskiego17:01
Otwarta17:02
Wagnera17:04
Wyczółkowskiego17:05
Cygańska Góra17:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:07
Szpital Zakaźny17:08
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:09
Smoluchowskiego17:10
Traugutta [GDA]17:11
Uniwersytet Medyczny17:12
Brama Oliwska17:13
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski17:21
Brama Nizinna17:22
Mostowa17:24
Olszyńska17:26
Miedza17:27
Stokrotki17:28
Bratki17:29
Bluszczowa17:30
Olszynka - Szkoła17:31
Kurs nr 13 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła17:37
Sierpowa17:38
Bratki17:39
Stokrotki17:40
Miedza17:41
Zagony17:42
Olszyńska17:43
Mostowa17:44
Brama Nizinna17:45
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski17:46
Toruńska17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Dębinki17:56
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:58
Smoluchowskiego17:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:00
Szpital Zakaźny18:02
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:04
Cygańska Góra18:05
Wyczółkowskiego18:07
Wagnera18:09
Otwarta18:10
Kurpińskiego18:11
Piecewska18:14
Warneńska18:16
Kolumba18:18
Brętowo PKM18:19
Dolne Młyny18:21
Potokowa - Matemblewska18:22
Karskiego18:23
Matemblewo18:25