• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:58
Kurs nr 0 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny05:14
Brama Wyżynna05:16
Toruńska05:18
Elmet05:19
Zremb05:20
Sandomierska05:21
Rejtana05:22
Gościnna05:24
Nowiny05:25
Ukośna05:26
Niegowska05:27
Węzeł Lipce05:28
Ostróżek05:30
Św. Wojciech05:31
Radunica05:33
Przemysłowa05:34
Pogotowie Ratunkowe05:36
Rondo Kaszubskie05:37
Rondo Bursztynowe05:38
Rotmanka - Rondo05:40
Rondo Bursztynowe05:42
Cicha (Cmentarz)05:44
Cyprysowa05:45
Obrońców Wybrzeża05:46
Faktoria05:47
Nowowiejskiego05:49
Batalionów Chłopskich05:50
Zastawna05:51
Rondo Kociewskie05:53
Kurs nr 1 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie06:06
Zastawna06:07
Fabryczny06:08
Batalionów Chłopskich06:10
Nowowiejskiego06:11
Faktoria06:12
Obrońców Wybrzeża06:14
Cicha (Cmentarz)06:15
Rondo Kaszubskie06:16
Rondo Bursztynowe06:17
Rotmanka - Rondo06:19
Rondo Bursztynowe06:21
Rondo Kaszubskie06:22
Pogotowie Ratunkowe06:23
Wojska Polskiego06:24
Chopina [PG]06:26
Przemysłowa06:28
Radunica06:29
Św. Wojciech06:30
Ostróżek06:32
Niegowska06:34
Dwór Ferberów06:35
Ukośna06:36
Urząd Dozoru Technicznego06:37
Nowiny06:38
Gościnna06:39
Rejtana06:40
Sandomierska06:42
Zremb06:43
Elmet06:44
Toruńska06:46
Brama Wyżynna06:48
Dworzec Główny06:50
Kurs nr 2 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny07:11
Dworzec Główny07:14
Brama Wyżynna07:16
Toruńska07:18
Elmet07:19
Zremb07:20
Sandomierska07:21
Rejtana07:22
Gościnna07:24
Nowiny07:25
Ukośna07:26
Niegowska07:27
Węzeł Lipce07:28
Ostróżek07:30
Św. Wojciech07:31
Radunica07:33
Przemysłowa07:34
Pogotowie Ratunkowe07:36
Rondo Kaszubskie07:37
Rondo Bursztynowe07:38
Rotmanka - Rondo07:40
Rondo Bursztynowe07:42
Cicha (Cmentarz)07:44
Cyprysowa07:45
Obrońców Wybrzeża07:46
Faktoria07:47
Nowowiejskiego07:49
Batalionów Chłopskich07:50
Zastawna07:51
Rondo Kociewskie07:53
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie08:06
Zastawna08:07
Fabryczny08:08
Batalionów Chłopskich08:10
Nowowiejskiego08:11
Faktoria08:12
Obrońców Wybrzeża08:14
Cicha (Cmentarz)08:15
Rondo Kaszubskie08:16
Rondo Bursztynowe08:17
Rotmanka - Rondo08:18
Rondo Bursztynowe08:20
Rondo Kaszubskie08:21
Pogotowie Ratunkowe08:22
Wojska Polskiego08:23
Chopina [PG]08:26
Przemysłowa08:28
Radunica08:29
Św. Wojciech08:30
Ostróżek08:32
Niegowska08:34
Dwór Ferberów08:35
Ukośna08:36
Urząd Dozoru Technicznego08:37
Nowiny08:38
Gościnna08:39
Rejtana08:40
Sandomierska08:42
Zremb08:43
Elmet08:44
Toruńska08:46
Brama Wyżynna08:48
Dworzec Główny08:50
Kurs nr 4 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny09:11
Dworzec Główny09:14
Brama Wyżynna09:17
Toruńska09:19
Elmet09:20
Zremb09:21
Sandomierska09:22
Rejtana09:23
Gościnna09:25
Nowiny09:26
Ukośna09:27
Niegowska09:28
Węzeł Lipce09:29
Ostróżek09:31
Św. Wojciech09:32
Radunica09:34
Przemysłowa09:35
Pogotowie Ratunkowe09:37
Rondo Kaszubskie09:38
Rondo Bursztynowe09:39
Rotmanka - Rondo09:40
Rondo Bursztynowe09:42
Cicha (Cmentarz)09:44
Cyprysowa09:45
Obrońców Wybrzeża09:46
Faktoria09:48
Nowowiejskiego09:50
Batalionów Chłopskich09:51
Zastawna09:52
Rondo Kociewskie09:54
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie10:05
Zastawna10:06
Fabryczny10:07
Batalionów Chłopskich10:09
Nowowiejskiego10:10
Faktoria10:11
Obrońców Wybrzeża10:13
Cicha (Cmentarz)10:14
Rondo Kaszubskie10:15
Rondo Bursztynowe10:16
Rotmanka - Rondo10:18
Rondo Bursztynowe10:20
Rondo Kaszubskie10:21
Pogotowie Ratunkowe10:22
Wojska Polskiego10:23
Chopina [PG]10:26
Przemysłowa10:28
Radunica10:29
Św. Wojciech10:30
Ostróżek10:32
Niegowska10:34
Dwór Ferberów10:35
Ukośna10:36
Urząd Dozoru Technicznego10:37
Nowiny10:38
Gościnna10:39
Rejtana10:40
Sandomierska10:42
Zremb10:43
Elmet10:44
Toruńska10:46
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:50