• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
17:31
Kurs nr 6 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny08:10
Dworzec Główny08:13
Brama Wyżynna08:16
Toruńska08:18
Brama Oruńska08:19
Stare Szkoty08:20
Sandomierska08:21
Rejtana08:22
Gościnna08:24
Nowiny08:25
Ukośna08:26
Niegowska08:27
Węzeł Lipce08:28
Ostróżek08:30
Św. Wojciech08:31
Radunica08:33
Przemysłowa08:34
Pogotowie Ratunkowe08:36
Rondo Kaszubskie08:37
Rondo Bursztynowe08:38
Rotmanka - Rondo08:40
Rondo Bursztynowe08:42
Cicha (Cmentarz)08:44
Cyprysowa08:45
Obrońców Wybrzeża08:46
Faktoria08:48
Nowowiejskiego08:50
Batalionów Chłopskich08:51
Zastawna08:52
Rondo Kociewskie08:54
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie09:04
Zastawna09:05
Fabryczny09:06
Batalionów Chłopskich09:08
Nowowiejskiego09:09
Faktoria09:10
Obrońców Wybrzeża09:12
Cicha (Cmentarz)09:13
Rondo Kaszubskie09:14
Rondo Bursztynowe09:15
Rotmanka - Rondo09:17
Rondo Bursztynowe09:19
Rondo Kaszubskie09:20
Pogotowie Ratunkowe09:21
Wojska Polskiego09:22
Chopina [PG]09:26
Przemysłowa09:28
Radunica09:29
Św. Wojciech09:30
Ostróżek09:32
Niegowska09:34
Dwór Ferberów09:35
Ukośna09:36
Urząd Dozoru Technicznego09:37
Nowiny09:38
Gościnna09:39
Rejtana09:40
Sandomierska09:42
Stare Szkoty09:43
Brama Oruńska09:44
Toruńska09:46
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Wały Piastowskie09:51
Jana z Kolna [GDA]09:53
Kurs nr 8 do Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]10:09
Wały Piastowskie10:10
Dworzec Główny10:13
Brama Wyżynna10:16
Toruńska10:18
Brama Oruńska10:19
Stare Szkoty10:20
Sandomierska10:21
Rejtana10:22
Gościnna10:24
Nowiny10:25
Ukośna10:26
Niegowska10:27
Węzeł Lipce10:28
Ostróżek10:30
Św. Wojciech10:31
Radunica10:33
Przemysłowa10:34
Pogotowie Ratunkowe10:36
Rondo Kaszubskie10:37
Rondo Bursztynowe10:38
Rotmanka - Rondo10:40
Rondo Bursztynowe10:42
Cicha (Cmentarz)10:44
Cyprysowa10:45
Obrońców Wybrzeża10:46
Faktoria10:48
Nowowiejskiego10:50
Batalionów Chłopskich10:51
Zastawna10:52
Rondo Kociewskie10:54
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie11:04
Zastawna11:05
Fabryczny11:06
Batalionów Chłopskich11:08
Nowowiejskiego11:09
Faktoria11:10
Obrońców Wybrzeża11:12
Cicha (Cmentarz)11:13
Rondo Kaszubskie11:14
Rondo Bursztynowe11:15
Rotmanka - Rondo11:17
Rondo Bursztynowe11:19
Rondo Kaszubskie11:20
Pogotowie Ratunkowe11:21
Wojska Polskiego11:22
Chopina [PG]11:26
Przemysłowa11:28
Radunica11:29
Św. Wojciech11:30
Ostróżek11:32
Niegowska11:34
Dwór Ferberów11:35
Ukośna11:36
Urząd Dozoru Technicznego11:37
Nowiny11:38
Gościnna11:39
Rejtana11:40
Sandomierska11:42
Stare Szkoty11:43
Brama Oruńska11:44
Toruńska11:46
Brama Wyżynna11:48
Dworzec Główny11:50
Wały Piastowskie11:51
Jana z Kolna [GDA]11:53
Kurs nr 10 do Urząd Skarbowy
Jana z Kolna [GDA]12:09
Wały Piastowskie12:10
Dworzec Główny12:13
Brama Wyżynna12:16
Toruńska12:18
Brama Oruńska12:19
Stare Szkoty12:20
Sandomierska12:21
Rejtana12:22
Gościnna12:24
Nowiny12:25
Ukośna12:26
Niegowska12:27
Węzeł Lipce12:28
Ostróżek12:30
Św. Wojciech12:31
Radunica12:33
Przemysłowa12:34
Pogotowie Ratunkowe12:36
Rondo Kaszubskie12:37
Rondo Bursztynowe12:38
Rotmanka - Rondo12:40
Rondo Bursztynowe12:42
Cicha (Cmentarz)12:44
Cyprysowa12:45
Obrońców Wybrzeża12:46
Faktoria12:48
Nowowiejskiego12:50
Urząd Skarbowy12:51
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Urząd Skarbowy13:07
Nowowiejskiego13:09
Faktoria13:10
Obrońców Wybrzeża13:12
Cicha (Cmentarz)13:13
Rondo Kaszubskie13:14
Rondo Bursztynowe13:15
Rotmanka - Rondo13:17
Rondo Bursztynowe13:19
Rondo Kaszubskie13:20
Pogotowie Ratunkowe13:21
Wojska Polskiego13:22
Chopina [PG]13:26
Przemysłowa13:28
Radunica13:29
Św. Wojciech13:30
Ostróżek13:32
Niegowska13:34
Dwór Ferberów13:35
Ukośna13:36
Urząd Dozoru Technicznego13:37
Nowiny13:38
Gościnna13:39
Rejtana13:40
Sandomierska13:42
Stare Szkoty13:43
Brama Oruńska13:44
Toruńska13:46
Brama Wyżynna13:48
Dworzec Główny13:50