• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:25
Kurs nr 1 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny05:19
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:24
Toruńska05:26
Zaroślak05:27
Brama Oruńska05:28
Stare Szkoty05:29
Sandomierska05:30
Rejtana05:31
Gościnna05:33
Nowiny05:34
Ukośna05:35
Niegowska05:36
Węzeł Lipce05:37
Ostróżek05:39
Św. Wojciech05:40
Radunica05:42
Przemysłowa05:43
Pogotowie Ratunkowe05:45
Rondo Kaszubskie05:46
Rondo Bursztynowe05:47
Rotmanka - Rondo05:49
Rondo Bursztynowe05:51
Cicha (Cmentarz)05:53
Cyprysowa05:54
Obrońców Wybrzeża05:55
Faktoria05:56
Nowowiejskiego05:58
Batalionów Chłopskich05:59
Zastawna06:00
Rondo Kociewskie06:02
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie06:02
Zastawna06:03
Fabryczny06:04
Batalionów Chłopskich06:06
Nowowiejskiego06:07
Faktoria06:08
Obrońców Wybrzeża06:10
Cicha (Cmentarz)06:11
Rondo Kaszubskie06:12
Rondo Bursztynowe06:13
Rotmanka - Rondo06:15
Rondo Bursztynowe06:17
Rondo Kaszubskie06:18
Pogotowie Ratunkowe06:20
Wojska Polskiego06:21
Chopina [PG]06:27
Przemysłowa06:29
Radunica06:31
Św. Wojciech06:32
Ostróżek06:34
Niegowska06:37
Dwór Ferberów06:38
Ukośna06:39
Urząd Dozoru Technicznego06:40
Nowiny06:41
Gościnna06:42
Rejtana06:44
Sandomierska06:46
Stare Szkoty06:47
Brama Oruńska06:48
Zaroślak06:49
Toruńska06:51
Brama Wyżynna06:54
Dworzec Główny06:56
Wały Piastowskie06:57
Jana z Kolna [GDA]06:59
Kurs nr 3 do Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]07:24
Wały Piastowskie07:25
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:31
Toruńska07:33
Zaroślak07:34
Brama Oruńska07:36
Stare Szkoty07:37
Sandomierska07:38
Rejtana07:39
Gościnna07:41
Nowiny07:42
Ukośna07:43
Niegowska07:44
Węzeł Lipce07:45
Ostróżek07:47
Św. Wojciech07:48
Radunica07:50
Przemysłowa07:51
Pogotowie Ratunkowe07:53
Rondo Kaszubskie07:54
Rondo Bursztynowe07:55
Rotmanka - Rondo07:57
Rondo Bursztynowe07:59
Cicha (Cmentarz)08:01
Cyprysowa08:02
Obrońców Wybrzeża08:03
Faktoria08:05
Nowowiejskiego08:07
Batalionów Chłopskich08:08
Zastawna08:09
Rondo Kociewskie08:11
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie08:24
Zastawna08:25
Fabryczny08:26
Batalionów Chłopskich08:28
Nowowiejskiego08:29
Faktoria08:30
Obrońców Wybrzeża08:32
Cicha (Cmentarz)08:33
Rondo Kaszubskie08:34
Rondo Bursztynowe08:35
Rotmanka - Rondo08:37
Rondo Bursztynowe08:39
Rondo Kaszubskie08:40
Pogotowie Ratunkowe08:41
Wojska Polskiego08:42
Chopina [PG]08:46
Przemysłowa08:48
Radunica08:49
Św. Wojciech08:50
Ostróżek08:52
Niegowska08:54
Dwór Ferberów08:55
Ukośna08:56
Urząd Dozoru Technicznego08:57
Nowiny08:58
Gościnna08:59
Rejtana09:00
Sandomierska09:02
Stare Szkoty09:03
Brama Oruńska09:04
Zaroślak09:05
Toruńska09:06
Brama Wyżynna09:08
Dworzec Główny09:10