• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:10
Kurs nr 0 do Rondo Kociewskie
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:24
Toruńska05:26
Elmet05:27
Zremb05:28
Sandomierska05:29
Rejtana05:30
Gościnna05:32
Nowiny05:33
Ukośna05:34
Niegowska05:35
Węzeł Lipce05:36
Ostróżek05:38
Św. Wojciech05:39
Radunica05:41
Przemysłowa05:42
Pogotowie Ratunkowe05:44
Rondo Kaszubskie05:45
Rondo Bursztynowe05:46
Rotmanka - Rondo05:48
Rondo Bursztynowe05:50
Cicha (Cmentarz)05:52
Cyprysowa05:53
Obrońców Wybrzeża05:54
Faktoria05:55
Nowowiejskiego05:57
Batalionów Chłopskich05:58
Zastawna05:59
Rondo Kociewskie06:01
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Rondo Kociewskie06:01
Zastawna06:02
Fabryczny06:03
Batalionów Chłopskich06:05
Nowowiejskiego06:06
Faktoria06:07
Obrońców Wybrzeża06:09
Cicha (Cmentarz)06:10
Rondo Kaszubskie06:11
Rondo Bursztynowe06:12
Rotmanka - Rondo06:14
Rondo Bursztynowe06:16
Rondo Kaszubskie06:17
Pogotowie Ratunkowe06:19
Wojska Polskiego06:20
Chopina [PG]06:26
Przemysłowa06:28
Radunica06:30
Św. Wojciech06:31
Ostróżek06:33
Niegowska06:36
Dwór Ferberów06:37
Ukośna06:38
Urząd Dozoru Technicznego06:39
Nowiny06:40
Gościnna06:41
Rejtana06:43
Sandomierska06:45
Zremb06:46
Elmet06:47
Toruńska06:50
Brama Wyżynna06:53
Dworzec Główny06:55
Wały Piastowskie06:56
Jana z Kolna [GDA]06:58
Kurs nr 2 do Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]07:24
Wały Piastowskie07:25
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:31
Toruńska07:33
Elmet07:35
Zremb07:36
Sandomierska07:37
Rejtana07:38
Gościnna07:40
Nowiny07:41
Ukośna07:42
Niegowska07:43
Węzeł Lipce07:44
Ostróżek07:46
Św. Wojciech07:47
Radunica07:49
Przemysłowa07:50
Pogotowie Ratunkowe07:52
Rondo Kaszubskie07:53
Rondo Bursztynowe07:54
Rotmanka - Rondo07:56
Rondo Bursztynowe07:58
Cicha (Cmentarz)08:00
Cyprysowa08:01
Obrońców Wybrzeża08:02
Faktoria08:04
Nowowiejskiego08:06
Batalionów Chłopskich08:07
Zastawna08:08
Rondo Kociewskie08:10
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Rondo Kociewskie08:24
Zastawna08:25
Fabryczny08:26
Batalionów Chłopskich08:28
Nowowiejskiego08:29
Faktoria08:30
Obrońców Wybrzeża08:32
Cicha (Cmentarz)08:33
Rondo Kaszubskie08:34
Rondo Bursztynowe08:35
Rotmanka - Rondo08:37
Rondo Bursztynowe08:39
Rondo Kaszubskie08:40
Pogotowie Ratunkowe08:41
Wojska Polskiego08:42
Chopina [PG]08:46
Przemysłowa08:48
Radunica08:49
Św. Wojciech08:50
Ostróżek08:52
Niegowska08:54
Dwór Ferberów08:55
Ukośna08:56
Urząd Dozoru Technicznego08:57
Nowiny08:58
Gościnna08:59
Rejtana09:00
Sandomierska09:02
Zremb09:03
Elmet09:04
Toruńska09:06
Brama Wyżynna09:08
Dworzec Główny09:10