• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:19
Kurs nr 8 do Pruszcz Rondo Kociewskie
Dworzec Główny13:28
Dworzec Główny13:31
Brama Wyżynna13:34
Toruńska13:36
Elmet13:37
Zremb13:38
Sandomierska13:39
Rejtana13:40
Gościnna13:42
Nowiny13:43
Ukośna13:44
Niegowska13:45
Węzeł Lipce (N/Ż)13:46
Ostróżek (N/Ż)13:48
Święty Wojciech13:49
Pruszcz Radunica (N/Ż)13:51
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)13:52
Pruszcz Pogotowie Ratunkowe13:54
Pruszcz Rondo Kaszubskie13:55
Pruszcz Rondo Bursztynowe13:56
Rotmanka - Rondo13:58
Pruszcz Rondo Bursztynowe14:00
Pruszcz Cicha (Cmentarz) (N/Ż)14:02
Pruszcz Cyprysowa (N/Ż)14:03
Pruszcz Obrońców Wybrzeża14:04
Pruszcz Faktoria14:06
Pruszcz Nowowiejskiego14:08
Pruszcz Batalionów Chłopskich14:09
Pruszcz Zastawna (N/Ż)14:10
Pruszcz Rondo Kociewskie14:12
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Pruszcz Rondo Kociewskie14:22
Pruszcz Zastawna (N/Ż)14:23
Pruszcz Fabryczny (N/Ż)14:24
Pruszcz Batalionów Chłopskich14:26
Pruszcz Nowowiejskiego14:27
Pruszcz Faktoria14:28
Pruszcz Obrońców Wybrzeża14:30
Pruszcz Cicha (Cmentarz) (N/Ż)14:31
Pruszcz Rondo Kaszubskie14:32
Pruszcz Rondo Bursztynowe14:33
Rotmanka - Rondo14:35
Pruszcz Rondo Bursztynowe14:37
Pruszcz Rondo Kaszubskie14:38
Pruszcz Pogotowie Ratunkowe14:39
Pruszcz Wojska Polskiego14:40
Chopina [PG]14:44
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)14:47
Pruszcz Radunica (N/Ż)14:48
Święty Wojciech14:49
Ostróżek (N/Ż)14:51
Niegowska14:53
Dwór Ferberów (N/Ż)14:54
Ukośna14:55
Urząd Dozoru Technicznego14:56
Nowiny14:57
Gościnna14:58
Rejtana15:00
Sandomierska15:02
Zremb15:03
Elmet15:04
Toruńska15:06
Brama Wyżynna15:08
Dworzec Główny15:10