• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
11:15
Kurs nr 2 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:38
Chrzanowskiego [GDY]06:39
Szkoła Morska06:40
Rotterdamska06:41
Celna06:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:46
Starowiejska [GDY]06:47
Armii Krajowej06:49
Kilińskiego [GDY]06:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:53
Harcerska06:54
Centrum Nauki Experyment06:56
Korczaka [GDY]06:57
Cylkowskiego06:58
Płyta Redłowska07:02
Cylkowskiego07:03
Kopernika - Kościół07:04
Szczeblewskiego07:05
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli07:07
Piłsudskiego07:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:12
Kilińskiego [GDY]07:14
Armii Krajowej07:16
I Urząd Skarbowy07:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:22
Celna07:23
Rotterdamska07:24
Szkoła Morska07:25
Chrzanowskiego [GDY]07:26
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:27
Kurs nr 3 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:38
Chrzanowskiego [GDY]07:39
Szkoła Morska07:40
Rotterdamska07:41
Celna07:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:46
Starowiejska [GDY]07:47
Armii Krajowej07:49
Kilińskiego [GDY]07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:53
Harcerska07:54
Centrum Nauki Experyment07:56
Korczaka [GDY]07:57
Cylkowskiego07:59
Płyta Redłowska08:03
Cylkowskiego08:04
Kopernika - Kościół08:05
Szczeblewskiego08:06
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli08:08
Piłsudskiego08:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:12
Kilińskiego [GDY]08:14
Armii Krajowej08:16
I Urząd Skarbowy08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:22
Celna08:22
Rotterdamska08:23
Szkoła Morska08:24
Chrzanowskiego [GDY]08:25
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:26
Kurs nr 4 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:54
Chrzanowskiego [GDY]08:55
Szkoła Morska08:56
Rotterdamska08:57
Celna08:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:02
Starowiejska [GDY]09:03
Armii Krajowej09:05
Kilińskiego [GDY]09:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:09
Harcerska09:10
Centrum Nauki Experyment09:12
Korczaka [GDY]09:13
Cylkowskiego09:15
Płyta Redłowska09:19
Cylkowskiego09:20
Kopernika - Kościół09:21
Szczeblewskiego09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli09:24
Piłsudskiego09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Kilińskiego [GDY]09:30
Armii Krajowej09:32
I Urząd Skarbowy09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:38
Celna09:38
Rotterdamska09:39
Szkoła Morska09:40
Chrzanowskiego [GDY]09:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:42
Kurs nr 5 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:14
Chrzanowskiego [GDY]10:15
Szkoła Morska10:16
Rotterdamska10:17
Celna10:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:22
Starowiejska [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
Kilińskiego [GDY]10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:29
Harcerska10:30
Centrum Nauki Experyment10:33
Korczaka [GDY]10:34
Cylkowskiego10:36
Płyta Redłowska10:39
Cylkowskiego10:40
Kopernika - Kościół10:41
Szczeblewskiego10:42
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli10:44
Piłsudskiego10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:48
Kilińskiego [GDY]10:50
Armii Krajowej10:52
I Urząd Skarbowy10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Celna10:58
Rotterdamska10:59
Szkoła Morska11:00
Chrzanowskiego [GDY]11:01
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:02
Kurs nr 6 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:33
Chrzanowskiego [GDY]11:34
Szkoła Morska11:35
Rotterdamska11:36
Celna11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:41
Starowiejska [GDY]11:42
Armii Krajowej11:44
Kilińskiego [GDY]11:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:48
Harcerska11:49
Centrum Nauki Experyment11:52
Korczaka [GDY]11:53
Cylkowskiego11:55
Płyta Redłowska11:59
Cylkowskiego12:00
Kopernika - Kościół12:01
Szczeblewskiego12:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli12:04
Piłsudskiego12:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:08
Kilińskiego [GDY]12:10
Armii Krajowej12:12
I Urząd Skarbowy12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Celna12:18
Rotterdamska12:19
Szkoła Morska12:20
Chrzanowskiego [GDY]12:21
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:22
Kurs nr 7 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:53
Chrzanowskiego [GDY]12:54
Szkoła Morska12:55
Rotterdamska12:56
Celna12:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:01
Starowiejska [GDY]13:02
Armii Krajowej13:04
Kilińskiego [GDY]13:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:08
Harcerska13:09
Centrum Nauki Experyment13:12
Korczaka [GDY]13:13
Cylkowskiego13:15
Płyta Redłowska13:19
Cylkowskiego13:20
Kopernika - Kościół13:21
Szczeblewskiego13:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:24
Piłsudskiego13:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:28
Kilińskiego [GDY]13:30
Armii Krajowej13:32
I Urząd Skarbowy13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:38
Celna13:38
Rotterdamska13:39
Szkoła Morska13:40
Chrzanowskiego [GDY]13:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:42
Kurs nr 8 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:08
Chrzanowskiego [GDY]14:09
Szkoła Morska14:10
Rotterdamska14:11
Celna14:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:16
Starowiejska [GDY]14:17
Armii Krajowej14:19
Kilińskiego [GDY]14:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:24
Harcerska14:25
Centrum Nauki Experyment14:28
Korczaka [GDY]14:29
Cylkowskiego14:31
Płyta Redłowska14:35
Cylkowskiego14:36
Kopernika - Kościół14:37
Szczeblewskiego14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:40
Piłsudskiego14:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:45
Kilińskiego [GDY]14:47
Armii Krajowej14:49
I Urząd Skarbowy14:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:55
Celna14:55
Rotterdamska14:56
Szkoła Morska14:57
Chrzanowskiego [GDY]14:58
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:59
Kurs nr 9 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:23
Chrzanowskiego [GDY]15:24
Szkoła Morska15:25
Rotterdamska15:26
Celna15:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:31
Starowiejska [GDY]15:32
Armii Krajowej15:34
Kilińskiego [GDY]15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:39
Harcerska15:40
Centrum Nauki Experyment15:44
Korczaka [GDY]15:45
Cylkowskiego15:47
Płyta Redłowska15:50
Cylkowskiego15:51
Kopernika - Kościół15:52
Szczeblewskiego15:53
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli15:55
Piłsudskiego15:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:00
Kilińskiego [GDY]16:02
Armii Krajowej16:04
I Urząd Skarbowy16:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:10
Celna16:10
Rotterdamska16:11
Szkoła Morska16:12
Chrzanowskiego [GDY]16:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:14
Kurs nr 10 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:23
Chrzanowskiego [GDY]16:24
Szkoła Morska16:25
Rotterdamska16:26
Celna16:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:31
Starowiejska [GDY]16:32
Armii Krajowej16:34
Kilińskiego [GDY]16:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:39
Harcerska16:40
Centrum Nauki Experyment16:42
Korczaka [GDY]16:43
Cylkowskiego16:45
Płyta Redłowska16:50
Cylkowskiego16:51
Kopernika - Kościół16:52
Szczeblewskiego16:53
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli16:55
Piłsudskiego16:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:00
Kilińskiego [GDY]17:02
Armii Krajowej17:04
I Urząd Skarbowy17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:10
Celna17:10
Rotterdamska17:11
Szkoła Morska17:12
Chrzanowskiego [GDY]17:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:14
Kurs nr 11 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:31
Chrzanowskiego [GDY]17:32
Szkoła Morska17:33
Rotterdamska17:34
Celna17:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:39
Starowiejska [GDY]17:40
Armii Krajowej17:42
Kilińskiego [GDY]17:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:47
Harcerska17:48
Centrum Nauki Experyment17:50
Korczaka [GDY]17:51
Cylkowskiego17:53
Płyta Redłowska17:56
Cylkowskiego17:57
Kopernika - Kościół17:58
Szczeblewskiego17:59
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli18:01
Piłsudskiego18:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:05
Kilińskiego [GDY]18:07
Armii Krajowej18:09
I Urząd Skarbowy18:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:15
Celna18:15
Rotterdamska18:16
Szkoła Morska18:17
Chrzanowskiego [GDY]18:18
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:19
Kurs nr 12 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:51
Chrzanowskiego [GDY]18:52
Szkoła Morska18:53
Rotterdamska18:54
Celna18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:59
Starowiejska [GDY]19:00
Armii Krajowej19:02
Kilińskiego [GDY]19:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:05
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:06
Harcerska19:07
Centrum Nauki Experyment19:09
Korczaka [GDY]19:10
Cylkowskiego19:12
Płyta Redłowska19:16
Cylkowskiego19:17
Kopernika - Kościół19:18
Szczeblewskiego19:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli19:21
Piłsudskiego19:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:25
Kilińskiego [GDY]19:27
Armii Krajowej19:29
I Urząd Skarbowy19:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:35
Celna19:35
Rotterdamska19:36
Szkoła Morska19:37
Chrzanowskiego [GDY]19:38
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:39
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:48
Chrzanowskiego [GDY]19:49
Szkoła Morska19:50
Rotterdamska19:51
Celna19:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:56
Starowiejska [GDY]19:57
Armii Krajowej19:59
Kilińskiego [GDY]20:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:03
Harcerska20:04
Centrum Nauki Experyment20:06
Korczaka [GDY]20:07
Cylkowskiego20:08
Płyta Redłowska20:12
Cylkowskiego20:13
Kopernika - Kościół20:14
Szczeblewskiego20:15
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli20:17
Piłsudskiego20:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:21
Kilińskiego [GDY]20:22
Armii Krajowej20:24
I Urząd Skarbowy20:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:28