• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:12
Kurs nr 3 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP05:22
Wrzeszcz PKP05:22
Galeria Bałtycka05:24
Zabytkowa05:25
Cmentarz Srebrzysko05:26
Trawki (N/Ż)05:27
Potokowa05:28
Góralska (N/Ż)05:29
Leśna Góra - Przychodnia05:30
Leśna Góra05:31
Leśna Góra - Przychodnia05:32
Góralska (N/Ż)05:33
Podkarpacka05:34
Niedźwiednik05:36
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik05:41
Podkarpacka05:42
Góralska (N/Ż)05:43
Leśna Góra - Przychodnia05:44
Leśna Góra05:45
Leśna Góra - Przychodnia05:46
Góralska (N/Ż)05:47
Potokowa05:48
Trawki (N/Ż)05:49
Cmentarz Srebrzysko05:50
Zabytkowa05:51
Galeria Bałtycka05:53
Wrzeszcz PKP05:54
Kurs nr 5 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP06:27
Wrzeszcz PKP06:27
Galeria Bałtycka06:30
Zabytkowa06:32
Cmentarz Srebrzysko06:33
Trawki (N/Ż)06:34
Potokowa06:35
Góralska (N/Ż)06:36
Leśna Góra - Przychodnia06:37
Leśna Góra06:38
Leśna Góra - Przychodnia06:39
Góralska (N/Ż)06:40
Podkarpacka06:41
Niedźwiednik06:43
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik06:45
Podkarpacka06:46
Góralska (N/Ż)06:47
Leśna Góra - Przychodnia06:48
Leśna Góra06:49
Leśna Góra - Przychodnia06:50
Góralska (N/Ż)06:51
Potokowa06:52
Trawki (N/Ż)06:53
Cmentarz Srebrzysko06:54
Zabytkowa06:55
Galeria Bałtycka06:58
Wrzeszcz PKP06:59
Kurs nr 7 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP07:26
Wrzeszcz PKP07:26
Galeria Bałtycka07:29
Zabytkowa07:31
Cmentarz Srebrzysko07:32
Trawki (N/Ż)07:33
Potokowa07:35
Góralska (N/Ż)07:36
Leśna Góra - Przychodnia07:37
Leśna Góra07:38
Leśna Góra - Przychodnia07:39
Góralska (N/Ż)07:40
Podkarpacka07:41
Niedźwiednik07:43
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik07:45
Podkarpacka07:46
Góralska (N/Ż)07:47
Leśna Góra - Przychodnia07:48
Leśna Góra07:49
Leśna Góra - Przychodnia07:50
Góralska (N/Ż)07:51
Potokowa07:52
Trawki (N/Ż)07:53
Cmentarz Srebrzysko07:54
Zabytkowa07:55
Galeria Bałtycka07:58
Wrzeszcz PKP08:00
Kurs nr 9 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP08:38
Wrzeszcz PKP08:38
Galeria Bałtycka08:41
Zabytkowa08:43
Cmentarz Srebrzysko08:44
Trawki (N/Ż)08:45
Potokowa08:47
Góralska (N/Ż)08:48
Leśna Góra - Przychodnia08:49
Leśna Góra08:50
Leśna Góra - Przychodnia08:51
Góralska (N/Ż)08:52
Podkarpacka08:53
Niedźwiednik08:55
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik09:00
Podkarpacka09:01
Góralska (N/Ż)09:02
Leśna Góra - Przychodnia09:03
Leśna Góra09:04
Leśna Góra - Przychodnia09:05
Góralska (N/Ż)09:06
Potokowa09:07
Trawki (N/Ż)09:08
Cmentarz Srebrzysko09:09
Zabytkowa09:10
Galeria Bałtycka09:13
Wrzeszcz PKP09:15
Kurs nr 11 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP09:20
Wrzeszcz PKP09:20
Galeria Bałtycka09:23
Zabytkowa09:25
Cmentarz Srebrzysko09:26
Trawki (N/Ż)09:27
Potokowa09:28
Góralska (N/Ż)09:29
Leśna Góra - Przychodnia09:30
Leśna Góra09:31
Leśna Góra - Przychodnia09:32
Góralska (N/Ż)09:33
Podkarpacka09:34
Niedźwiednik09:36
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik09:40
Podkarpacka09:41
Góralska (N/Ż)09:42
Leśna Góra - Przychodnia09:43
Leśna Góra09:44
Leśna Góra - Przychodnia09:45
Góralska (N/Ż)09:46
Potokowa09:47
Trawki (N/Ż)09:48
Cmentarz Srebrzysko09:49
Zabytkowa09:50
Galeria Bałtycka09:53
Wrzeszcz PKP09:55
Kurs nr 13 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP10:20
Wrzeszcz PKP10:20
Galeria Bałtycka10:23
Zabytkowa10:25
Cmentarz Srebrzysko10:26
Trawki (N/Ż)10:27
Potokowa10:28
Góralska (N/Ż)10:29
Leśna Góra - Przychodnia10:30
Leśna Góra10:31
Leśna Góra - Przychodnia10:32
Góralska (N/Ż)10:33
Podkarpacka10:34
Niedźwiednik10:36
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik10:40
Podkarpacka10:41
Góralska (N/Ż)10:42
Leśna Góra - Przychodnia10:43
Leśna Góra10:44
Leśna Góra - Przychodnia10:45
Góralska (N/Ż)10:46
Potokowa10:47
Trawki (N/Ż)10:48
Cmentarz Srebrzysko10:49
Zabytkowa10:50
Galeria Bałtycka10:53
Wrzeszcz PKP10:55
Kurs nr 15 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP11:20
Wrzeszcz PKP11:20
Galeria Bałtycka11:23
Zabytkowa11:25
Cmentarz Srebrzysko11:26
Trawki (N/Ż)11:27
Potokowa11:28
Góralska (N/Ż)11:29
Leśna Góra - Przychodnia11:30
Leśna Góra11:31
Leśna Góra - Przychodnia11:32
Góralska (N/Ż)11:33
Podkarpacka11:34
Niedźwiednik11:36
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik11:40
Podkarpacka11:41
Góralska (N/Ż)11:42
Leśna Góra - Przychodnia11:43
Leśna Góra11:44
Leśna Góra - Przychodnia11:45
Góralska (N/Ż)11:46
Potokowa11:47
Trawki (N/Ż)11:48
Cmentarz Srebrzysko11:49
Zabytkowa11:50
Galeria Bałtycka11:53
Wrzeszcz PKP11:55
Kurs nr 17 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP12:20
Wrzeszcz PKP12:20
Galeria Bałtycka12:23
Zabytkowa12:25
Cmentarz Srebrzysko12:26
Trawki (N/Ż)12:27
Potokowa12:28
Góralska (N/Ż)12:29
Leśna Góra - Przychodnia12:30
Leśna Góra12:31
Leśna Góra - Przychodnia12:32
Góralska (N/Ż)12:33
Podkarpacka12:34
Niedźwiednik12:36
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik12:40
Podkarpacka12:41
Góralska (N/Ż)12:42
Leśna Góra - Przychodnia12:43
Leśna Góra12:44
Leśna Góra - Przychodnia12:45
Góralska (N/Ż)12:46
Potokowa12:47
Trawki (N/Ż)12:48
Cmentarz Srebrzysko12:49
Zabytkowa12:50
Galeria Bałtycka12:53
Wrzeszcz PKP12:55
Kurs nr 19 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP13:20
Wrzeszcz PKP13:20
Galeria Bałtycka13:23
Zabytkowa13:26
Cmentarz Srebrzysko13:27
Trawki (N/Ż)13:28
Potokowa13:29
Góralska (N/Ż)13:30
Leśna Góra - Przychodnia13:31
Leśna Góra13:32
Leśna Góra - Przychodnia13:33
Góralska (N/Ż)13:34
Podkarpacka13:35
Niedźwiednik13:37
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik13:40
Podkarpacka13:41
Góralska (N/Ż)13:42
Leśna Góra - Przychodnia13:43
Leśna Góra13:44
Leśna Góra - Przychodnia13:45
Góralska (N/Ż)13:46
Potokowa13:47
Trawki (N/Ż)13:48
Cmentarz Srebrzysko13:49
Zabytkowa13:50
Galeria Bałtycka13:53
Wrzeszcz PKP13:55
Kurs nr 21 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP14:29
Wrzeszcz PKP14:29
Galeria Bałtycka14:33
Zabytkowa14:37
Cmentarz Srebrzysko14:39
Trawki (N/Ż)14:40
Potokowa14:42
Góralska (N/Ż)14:43
Leśna Góra - Przychodnia14:44
Leśna Góra14:45
Leśna Góra - Przychodnia14:46
Góralska (N/Ż)14:47
Podkarpacka14:48
Niedźwiednik14:50
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik14:53
Podkarpacka14:54
Góralska (N/Ż)14:55
Leśna Góra - Przychodnia14:56
Leśna Góra14:57
Leśna Góra - Przychodnia14:58
Góralska (N/Ż)14:59
Potokowa15:00
Trawki (N/Ż)15:01
Cmentarz Srebrzysko15:02
Zabytkowa15:03
Galeria Bałtycka15:06
Wrzeszcz PKP15:08
Kurs nr 23 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP15:29
Wrzeszcz PKP15:29
Galeria Bałtycka15:33
Zabytkowa15:37
Cmentarz Srebrzysko15:39
Trawki (N/Ż)15:40
Potokowa15:42
Góralska (N/Ż)15:43
Leśna Góra - Przychodnia15:44
Leśna Góra15:45
Leśna Góra - Przychodnia15:46
Góralska (N/Ż)15:47
Podkarpacka15:48
Niedźwiednik15:50
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik15:53
Podkarpacka15:54
Góralska (N/Ż)15:55
Leśna Góra - Przychodnia15:56
Leśna Góra15:57
Leśna Góra - Przychodnia15:58
Góralska (N/Ż)15:59
Potokowa16:00
Trawki (N/Ż)16:01
Cmentarz Srebrzysko16:02
Zabytkowa16:03
Galeria Bałtycka16:06
Wrzeszcz PKP16:08
Kurs nr 25 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP16:29
Wrzeszcz PKP16:29
Galeria Bałtycka16:33
Zabytkowa16:37
Cmentarz Srebrzysko16:39
Trawki (N/Ż)16:40
Potokowa16:42
Góralska (N/Ż)16:43
Leśna Góra - Przychodnia16:44
Leśna Góra16:45
Leśna Góra - Przychodnia16:46
Góralska (N/Ż)16:47
Podkarpacka16:48
Niedźwiednik16:50
Kurs nr 26 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik16:53
Podkarpacka16:54
Góralska (N/Ż)16:55
Leśna Góra - Przychodnia16:56
Leśna Góra16:57
Leśna Góra - Przychodnia16:58
Góralska (N/Ż)16:59
Potokowa17:00
Trawki (N/Ż)17:01
Cmentarz Srebrzysko17:02
Zabytkowa17:03
Galeria Bałtycka17:06
Wrzeszcz PKP17:08
Kurs nr 27 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP17:31
Wrzeszcz PKP17:31
Galeria Bałtycka17:34
Zabytkowa17:37
Cmentarz Srebrzysko17:38
Trawki (N/Ż)17:39
Potokowa17:40
Góralska (N/Ż)17:41
Leśna Góra - Przychodnia17:42
Leśna Góra17:43
Leśna Góra - Przychodnia17:44
Góralska (N/Ż)17:45
Podkarpacka17:46
Niedźwiednik17:48
Kurs nr 28 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik17:53
Podkarpacka17:54
Góralska (N/Ż)17:55
Leśna Góra - Przychodnia17:56
Leśna Góra17:57
Leśna Góra - Przychodnia17:58
Góralska (N/Ż)17:59
Potokowa18:00
Trawki (N/Ż)18:01
Cmentarz Srebrzysko18:02
Zabytkowa18:03
Galeria Bałtycka18:05
Wrzeszcz PKP18:06
Kurs nr 31 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP19:32
Wrzeszcz PKP19:32
Galeria Bałtycka19:34
Zabytkowa19:36
Cmentarz Srebrzysko19:37
Trawki (N/Ż)19:38
Potokowa19:39
Góralska (N/Ż)19:40
Leśna Góra - Przychodnia19:41
Leśna Góra19:42
Leśna Góra - Przychodnia19:43
Góralska (N/Ż)19:44
Podkarpacka19:45
Niedźwiednik19:47
Kurs nr 32 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik19:50
Podkarpacka19:51
Góralska (N/Ż)19:52
Leśna Góra - Przychodnia19:53
Leśna Góra19:54
Leśna Góra - Przychodnia19:55
Góralska (N/Ż)19:56
Potokowa19:57
Trawki (N/Ż)19:58
Cmentarz Srebrzysko19:59
Zabytkowa20:00
Galeria Bałtycka20:02
Wrzeszcz PKP20:03
Kurs nr 33 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP20:13
Wrzeszcz PKP20:13
Galeria Bałtycka20:15
Zabytkowa20:17
Cmentarz Srebrzysko20:18
Trawki (N/Ż)20:19
Potokowa20:20
Góralska (N/Ż)20:21
Leśna Góra - Przychodnia20:22
Leśna Góra20:23
Leśna Góra - Przychodnia20:24
Góralska (N/Ż)20:25
Podkarpacka20:26
Niedźwiednik20:28
Kurs nr 34 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik20:32
Podkarpacka20:33
Góralska (N/Ż)20:34
Leśna Góra - Przychodnia20:35
Leśna Góra20:36
Leśna Góra - Przychodnia20:37
Góralska (N/Ż)20:38
Potokowa20:39
Trawki (N/Ż)20:40
Cmentarz Srebrzysko20:41
Zabytkowa20:42
Galeria Bałtycka20:44
Wrzeszcz PKP20:45
Kurs nr 35 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP20:53
Wrzeszcz PKP20:53
Galeria Bałtycka20:55
Zabytkowa20:57
Cmentarz Srebrzysko20:58
Trawki (N/Ż)20:59
Potokowa21:00
Góralska (N/Ż)21:01
Leśna Góra - Przychodnia21:02
Leśna Góra21:03
Leśna Góra - Przychodnia21:04
Góralska (N/Ż)21:05
Podkarpacka21:06
Niedźwiednik21:08
Kurs nr 36 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik21:23
Podkarpacka21:24
Góralska (N/Ż)21:25
Leśna Góra - Przychodnia21:26
Leśna Góra21:27
Leśna Góra - Przychodnia21:28
Góralska (N/Ż)21:29
Potokowa21:30
Trawki (N/Ż)21:31
Cmentarz Srebrzysko21:32
Zabytkowa21:33
Galeria Bałtycka21:35
Wrzeszcz PKP21:36
Kurs nr 37 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP21:48
Wrzeszcz PKP21:48
Galeria Bałtycka21:50
Zabytkowa21:51
Cmentarz Srebrzysko21:52
Trawki (N/Ż)21:53
Potokowa21:54
Góralska (N/Ż)21:55
Leśna Góra - Przychodnia21:56
Leśna Góra21:57
Leśna Góra - Przychodnia21:58
Góralska (N/Ż)21:59
Podkarpacka22:00
Niedźwiednik22:02
Kurs nr 38 do Wrzeszcz PKP
Niedźwiednik22:22
Podkarpacka22:23
Góralska (N/Ż)22:24
Leśna Góra - Przychodnia22:25
Leśna Góra22:26
Leśna Góra - Przychodnia22:27
Góralska (N/Ż)22:28
Potokowa22:29
Trawki (N/Ż)22:30
Cmentarz Srebrzysko22:31
Zabytkowa22:32
Galeria Bałtycka22:34
Wrzeszcz PKP22:35
Kurs nr 39 do Niedźwiednik
Wrzeszcz PKP22:48
Wrzeszcz PKP22:48
Galeria Bałtycka22:50
Zabytkowa22:51
Cmentarz Srebrzysko22:52
Trawki (N/Ż)22:53
Potokowa22:54
Góralska (N/Ż)22:55
Leśna Góra - Przychodnia22:56
Leśna Góra22:57
Leśna Góra - Przychodnia22:58
Góralska (N/Ż)22:59
Podkarpacka23:00
Niedźwiednik23:02
Kurs nr 40 do Galeria Bałtycka
Niedźwiednik23:03
Podkarpacka23:04
Potokowa23:06
Trawki (N/Ż)23:07
Cmentarz Srebrzysko23:08
Zabytkowa23:09
Galeria Bałtycka23:11
Kurs nr 41 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka23:13
Baza Hallera23:20