• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:18
Kurs nr 7 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]08:39
Wały Piastowskie08:40
Dworzec Główny08:42
Brama Wyżynna08:44
Śródmieście SKM08:46
Żabi Kruk08:48
Chmielna08:49
Akademia Muzyczna08:50
Elbląska08:52
Głęboka08:53
Siennicka08:55
Przetoczna08:56
Przejazd Kolejowy08:58
Kujawska [GDA]09:00
Ku Ujściu09:02
Kontenerowa09:06
Terminal DCT09:08
Pokładowa09:12
Przystań Żeglugi09:14
Westerplatte09:15
Kurs nr 15 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]15:26
Wały Piastowskie15:27
Dworzec Główny15:29
Brama Wyżynna15:31
Śródmieście SKM15:33
Żabi Kruk15:35
Chmielna15:36
Akademia Muzyczna15:37
Elbląska15:39
Głęboka15:40
Siennicka15:42
Przetoczna15:43
Przejazd Kolejowy15:45
Kujawska [GDA]15:47
Ku Ujściu15:49
Kontenerowa15:53
Terminal DCT15:55
Pokładowa15:59
Przystań Żeglugi16:01
Westerplatte16:02
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte16:09
Przystań Żeglugi16:10
Pokładowa16:12
Terminal DCT16:16
Kontenerowa16:18
Sucharskiego - PKP16:21
Ku Ujściu16:22
Kujawska [GDA]16:23
Przejazd Kolejowy16:26
Przetoczna16:27
Siennicka16:29
Głęboka16:31
Brama Żuławska16:33
Akademia Muzyczna16:34
Chmielna16:35
Żabi Kruk16:36
Brama Wyżynna16:38
Dworzec Główny16:40
Wały Piastowskie16:41
Jana z Kolna [GDA]16:43
Kurs nr 17 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]17:16
Wały Piastowskie17:17
Dworzec Główny17:19
Brama Wyżynna17:21
Śródmieście SKM17:23
Żabi Kruk17:25
Chmielna17:26
Akademia Muzyczna17:27
Elbląska17:29
Głęboka17:30
Siennicka17:32
Przetoczna17:33
Przejazd Kolejowy17:35
Kujawska [GDA]17:37
Ku Ujściu17:39
Kontenerowa17:43
Terminal DCT17:45
Pokładowa17:49
Przystań Żeglugi17:51
Westerplatte17:52
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte18:07
Przystań Żeglugi18:08
Pokładowa18:10
Terminal DCT18:14
Kontenerowa18:16
Sucharskiego - PKP18:19
Ku Ujściu18:20
Kujawska [GDA]18:21
Przejazd Kolejowy18:24
Przetoczna18:25
Siennicka18:27
Głęboka18:29
Brama Żuławska18:31
Akademia Muzyczna18:32
Chmielna18:33
Żabi Kruk18:34
Brama Wyżynna18:36
Dworzec Główny18:38
Wały Piastowskie18:39
Jana z Kolna [GDA]18:41