• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:15
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:09
Dworzec Główny13:19
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny13:19
Brama Wyżynna13:21
Żabi Kruk13:23
Chmielna13:24
Akademia Muzyczna13:25
Elbląska13:27
Głęboka13:28
Siennicka13:30
Przetoczna13:31
Przejazd Kolejowy13:33
Kujawska [GDA]13:35
Ku Ujściu13:37
Kontenerowa13:40
Terminal DCT13:42
Sucharskiego - PKP13:46
Ku Ujściu13:47
Pokładowa13:50
Przystań Żeglugi13:52
Westerplatte13:53
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte14:09
Przystań Żeglugi14:10
Pokładowa14:12
Ku Ujściu14:15
Terminal DCT14:20
Kontenerowa14:22
Sucharskiego - PKP14:25
Ku Ujściu14:26
Kujawska [GDA]14:27
Przejazd Kolejowy14:30
Przetoczna14:31
Siennicka14:33
Głęboka14:35
Brama Żuławska14:37
Akademia Muzyczna14:38
Chmielna14:39
Żabi Kruk14:40
Brama Wyżynna14:42
Dworzec Główny14:44
Wały Piastowskie14:45
Jana z Kolna [GDA]14:47
Kurs nr 5 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]16:26
Wały Piastowskie16:27
Dworzec Główny16:29
Brama Wyżynna16:31
Żabi Kruk16:33
Chmielna16:34
Akademia Muzyczna16:35
Elbląska16:37
Głęboka16:38
Siennicka16:40
Przetoczna16:41
Przejazd Kolejowy16:43
Kujawska [GDA]16:45
Ku Ujściu16:47
Kontenerowa16:50
Terminal DCT16:52
Sucharskiego - PKP16:56
Ku Ujściu16:57
Pokładowa17:00
Przystań Żeglugi17:02
Westerplatte17:03
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte17:09
Przystań Żeglugi17:10
Pokładowa17:12
Ku Ujściu17:15
Terminal DCT17:20
Kontenerowa17:22
Sucharskiego - PKP17:25
Ku Ujściu17:26
Kujawska [GDA]17:27
Przejazd Kolejowy17:30
Przetoczna17:31
Siennicka17:33
Głęboka17:35
Brama Żuławska17:37
Akademia Muzyczna17:38
Chmielna17:39
Żabi Kruk17:40
Brama Wyżynna17:42
Dworzec Główny17:44
Wały Piastowskie17:45
Jana z Kolna [GDA]17:47