Menu
17:51
Kurs nr 2 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:30 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 14:31 |
3 Maja [GDY] | 14:33 |
Armii Krajowej | 14:35 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 14:37 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 14:40 |
Rolnicza | 14:43 |
Witomino Centrum | 14:45 |
Uczniowska [GDY] | 14:46 |
Witomino Sosnowa | 14:47 |
Okrężna I | 14:49 |
Okrężna II | 14:50 |
Chwarzno Apollina | 14:52 |
Tezeusza | 14:53 |
Amona | 14:54 |
Sokoła | 14:55 |
Chwarzno Polanki | 14:56 |
Kamrowskiego | 14:57 |
Zaruskiego | 14:58 |
Pieńkawy | 14:58 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 14:59 |
Potok Wiczliński | 15:00 |
Kmicica | 15:01 |
Fregatowa | 15:02 |
Wiczlino Niemotowo | 15:03 |
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 15:25 |
Fregatowa | 15:26 |
Kmicica | 15:27 |
Potok Wiczliński | 15:28 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 15:29 |
Zaruskiego | 15:30 |
Kamrowskiego | 15:31 |
Chwarzno Polanki | 15:32 |
Sokoła | 15:33 |
Amona | 15:34 |
Tezeusza | 15:34 |
Krauzego | 15:35 |
Okrężna II | 15:38 |
Okrężna I | 15:39 |
Witomino Sosnowa | 15:41 |
Uczniowska [GDY] | 15:42 |
Witomino Centrum | 15:44 |
Rolnicza | 15:45 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 15:48 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 15:51 |
Kilińskiego [GDY] | 15:53 |
Armii Krajowej | 15:55 |
I Urząd Skarbowy | 15:57 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:58 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 15:59 |
Kurs nr 4 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:30 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 16:31 |
3 Maja [GDY] | 16:33 |
Armii Krajowej | 16:35 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 16:37 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 16:40 |
Rolnicza | 16:43 |
Witomino Centrum | 16:45 |
Uczniowska [GDY] | 16:46 |
Witomino Sosnowa | 16:47 |
Okrężna I | 16:49 |
Okrężna II | 16:50 |
Chwarzno Apollina | 16:52 |
Tezeusza | 16:53 |
Amona | 16:54 |
Sokoła | 16:55 |
Chwarzno Polanki | 16:56 |
Kamrowskiego | 16:57 |
Zaruskiego | 16:58 |
Pieńkawy | 16:58 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 16:59 |
Potok Wiczliński | 17:00 |
Kmicica | 17:01 |
Fregatowa | 17:02 |
Wiczlino Niemotowo | 17:03 |
Kurs nr 5 jako 700 do Kacze Buki | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 17:33 |
Fregatowa | 17:34 |
Kmicica | 17:35 |
Potok Wiczliński | 17:36 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 17:37 |
Filipkowskiego | 17:38 |
Gradowa | 17:39 |
Wiczlińska - Śliska | 17:39 |
Wiczlino Działki I | 17:40 |
Wiczlino Działki II | 17:41 |
Wiczlińska - Las | 17:42 |
Dąbrowa Centrum | 17:44 |
Kameliowa | 17:45 |
Paprykowa | 17:46 |
Szafranowa | 17:47 |
Rdestowa - Leśny Zakątek | 17:47 |
Leśna Polana | 17:48 |
Rdestowa - Kolonia | 17:48 |
Krzemowa [GDY] | 17:49 |
Kacze Buki | 17:50 |
Kacze Buki | 17:50 |