Menu
14:53
Kurs nr 2 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 15:00 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 15:01 |
3 Maja [GDY] | 15:03 |
Armii Krajowej | 15:05 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 15:07 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 15:10 |
Rolnicza | 15:13 |
Witomino Centrum | 15:15 |
Uczniowska [GDY] | 15:16 |
Witomino Sosnowa | 15:17 |
Okrężna I | 15:19 |
Okrężna II | 15:20 |
Chwarzno Apollina | 15:22 |
Tezeusza | 15:23 |
Amona | 15:24 |
Sokoła | 15:25 |
Chwarzno Polanki | 15:26 |
Kamrowskiego | 15:27 |
Zaruskiego | 15:28 |
Pieńkawy | 15:28 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 15:29 |
Potok Wiczliński | 15:30 |
Kmicica | 15:31 |
Fregatowa | 15:32 |
Wiczlino Niemotowo | 15:33 |
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 15:55 |
Fregatowa | 15:56 |
Kmicica | 15:57 |
Potok Wiczliński | 15:58 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 15:59 |
Zaruskiego | 16:00 |
Kamrowskiego | 16:01 |
Chwarzno Polanki | 16:02 |
Sokoła | 16:03 |
Amona | 16:04 |
Tezeusza | 16:04 |
Krauzego | 16:05 |
Okrężna II | 16:08 |
Okrężna I | 16:09 |
Witomino Sosnowa | 16:11 |
Uczniowska [GDY] | 16:12 |
Witomino Centrum | 16:14 |
Rolnicza | 16:15 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 16:18 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 16:21 |
Kilińskiego [GDY] | 16:23 |
Armii Krajowej | 16:25 |
I Urząd Skarbowy | 16:27 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:28 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:29 |
Kurs nr 4 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 17:00 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 17:01 |
3 Maja [GDY] | 17:03 |
Armii Krajowej | 17:05 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 17:07 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 17:10 |
Rolnicza | 17:13 |
Witomino Centrum | 17:15 |
Uczniowska [GDY] | 17:16 |
Witomino Sosnowa | 17:17 |
Okrężna I | 17:19 |
Okrężna II | 17:20 |
Chwarzno Apollina | 17:22 |
Tezeusza | 17:23 |
Amona | 17:24 |
Sokoła | 17:25 |
Chwarzno Polanki | 17:26 |
Kamrowskiego | 17:27 |
Zaruskiego | 17:28 |
Pieńkawy | 17:28 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 17:29 |
Potok Wiczliński | 17:30 |
Kmicica | 17:31 |
Fregatowa | 17:32 |
Wiczlino Niemotowo | 17:33 |
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 17:53 |
Fregatowa | 17:54 |
Kmicica | 17:55 |
Potok Wiczliński | 17:56 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 17:57 |
Zaruskiego | 17:58 |
Kamrowskiego | 17:59 |
Chwarzno Polanki | 18:00 |
Sokoła | 18:01 |
Amona | 18:02 |
Tezeusza | 18:02 |
Krauzego | 18:03 |
Okrężna II | 18:06 |
Okrężna I | 18:07 |
Witomino Sosnowa | 18:09 |
Uczniowska [GDY] | 18:10 |
Witomino Centrum | 18:12 |
Rolnicza | 18:13 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 18:15 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 18:18 |
Kilińskiego [GDY] | 18:20 |
Armii Krajowej | 18:22 |
I Urząd Skarbowy | 18:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 18:25 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:26 |
Kurs nr 6 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:53 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 18:54 |
3 Maja [GDY] | 18:56 |
Armii Krajowej | 18:58 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 19:00 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 19:03 |
Rolnicza | 19:06 |
Witomino Centrum | 19:08 |
Uczniowska [GDY] | 19:09 |
Witomino Sosnowa | 19:10 |
Okrężna I | 19:12 |
Okrężna II | 19:13 |
Chwarzno Apollina | 19:15 |
Tezeusza | 19:16 |
Amona | 19:17 |
Sokoła | 19:18 |
Chwarzno Polanki | 19:19 |
Kamrowskiego | 19:20 |
Zaruskiego | 19:21 |
Pieńkawy | 19:21 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 19:22 |
Potok Wiczliński | 19:23 |
Kmicica | 19:24 |
Fregatowa | 19:25 |
Wiczlino Niemotowo | 19:26 |
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 19:53 |
Fregatowa | 19:54 |
Kmicica | 19:55 |
Potok Wiczliński | 19:56 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 19:57 |
Zaruskiego | 19:58 |
Kamrowskiego | 19:59 |
Chwarzno Polanki | 20:00 |
Sokoła | 20:01 |
Amona | 20:02 |
Tezeusza | 20:02 |
Krauzego | 20:03 |
Okrężna II | 20:06 |
Okrężna I | 20:07 |
Witomino Sosnowa | 20:09 |
Uczniowska [GDY] | 20:10 |
Witomino Centrum | 20:12 |
Rolnicza | 20:13 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 20:15 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 20:18 |
Kilińskiego [GDY] | 20:19 |
Armii Krajowej | 20:21 |
I Urząd Skarbowy | 20:23 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 20:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 20:25 |