• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:02
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:22
Kurs nr 1 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:28
Armii Krajowej14:31
Urząd Miasta - Władysława IV14:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:35
Rolnicza14:38
Witomino Centrum14:40
Uczniowska [GDY]14:41
Witomino Sosnowa14:42
Okrężna I14:44
Okrężna II14:45
Chwarzno Apollina14:47
Tezeusza14:48
Amona14:49
Sokoła14:50
Gierdziejewskiego14:51
Kamrowskiego14:52
Zaruskiego14:53
Pieńkawy14:53
Wiczlino Skrzyżowanie14:54
Potok Wiczliński14:55
Kmicica14:56
Fregatowa14:57
Wiczlino Niemotowo14:58
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo15:15
Fregatowa15:16
Kmicica15:17
Potok Wiczliński15:18
Wiczlino Skrzyżowanie15:19
Zaruskiego15:20
Kamrowskiego15:21
Gierdziejewskiego15:22
Chwarzno Sokółka15:23
Sokoła15:25
Amona15:26
Tezeusza15:26
Chwarzno Apollina15:28
Okrężna II15:30
Okrężna I15:31
Witomino Sosnowa15:33
Uczniowska [GDY]15:34
Witomino Centrum15:36
Rolnicza15:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:43
Kilińskiego [GDY]15:45
Armii Krajowej15:47
I Urząd Skarbowy15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:51
Kurs nr 3 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:58
Armii Krajowej16:01
Urząd Miasta - Władysława IV16:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:05
Rolnicza16:08
Witomino Centrum16:10
Uczniowska [GDY]16:11
Witomino Sosnowa16:12
Okrężna I16:14
Okrężna II16:15
Chwarzno Apollina16:17
Tezeusza16:18
Amona16:19
Sokoła16:20
Gierdziejewskiego16:21
Kamrowskiego16:22
Zaruskiego16:23
Pieńkawy16:23
Wiczlino Skrzyżowanie16:24
Potok Wiczliński16:25
Kmicica16:26
Fregatowa16:27
Wiczlino Niemotowo16:28
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo16:59
Fregatowa17:00
Kmicica17:01
Potok Wiczliński17:02
Wiczlino Skrzyżowanie17:03
Zaruskiego17:04
Kamrowskiego17:05
Gierdziejewskiego17:06
Chwarzno Sokółka17:07
Sokoła17:09
Amona17:10
Tezeusza17:10
Chwarzno Apollina17:12
Okrężna II17:14
Okrężna I17:15
Witomino Sosnowa17:17
Uczniowska [GDY]17:18
Witomino Centrum17:20
Rolnicza17:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:27
Kilińskiego [GDY]17:29
Armii Krajowej17:31
I Urząd Skarbowy17:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:35
Kurs nr 5 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:14
Armii Krajowej18:17
Urząd Miasta - Władysława IV18:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:21
Rolnicza18:24
Witomino Centrum18:26
Uczniowska [GDY]18:27
Witomino Sosnowa18:28
Okrężna I18:30
Okrężna II18:31
Chwarzno Apollina18:32
Tezeusza18:33
Amona18:34
Sokoła18:35
Gierdziejewskiego18:36
Kamrowskiego18:37
Zaruskiego18:38
Pieńkawy18:38
Wiczlino Skrzyżowanie18:39
Potok Wiczliński18:40
Kmicica18:41
Fregatowa18:42
Wiczlino Niemotowo18:43
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo18:53
Fregatowa18:54
Kmicica18:55
Potok Wiczliński18:56
Wiczlino Skrzyżowanie18:57
Zaruskiego18:58
Kamrowskiego18:59
Gierdziejewskiego19:00
Chwarzno Sokółka19:01
Sokoła19:03
Amona19:04
Tezeusza19:04
Chwarzno Apollina19:06
Okrężna II19:08
Okrężna I19:09
Witomino Sosnowa19:11
Uczniowska [GDY]19:12
Witomino Centrum19:14
Rolnicza19:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:20
Kilińskiego [GDY]19:22
Armii Krajowej19:24
I Urząd Skarbowy19:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:28
Kurs nr 7 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:34
Armii Krajowej19:37
Urząd Miasta - Władysława IV19:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:41
Rolnicza19:44
Witomino Centrum19:45
Uczniowska [GDY]19:46
Witomino Sosnowa19:47
Okrężna I19:49
Okrężna II19:50
Chwarzno Apollina19:51
Tezeusza19:52
Amona19:53
Sokoła19:54
Gierdziejewskiego19:55
Kamrowskiego19:56
Zaruskiego19:57
Pieńkawy19:57
Wiczlino Skrzyżowanie19:58
Potok Wiczliński19:59
Kmicica20:00
Fregatowa20:01
Wiczlino Niemotowo20:02
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo20:13
Fregatowa20:14
Kmicica20:15
Potok Wiczliński20:16
Wiczlino Skrzyżowanie20:17
Zaruskiego20:18
Kamrowskiego20:19
Gierdziejewskiego20:20
Chwarzno Sokółka20:21
Sokoła20:23
Amona20:24
Tezeusza20:24
Chwarzno Apollina20:26
Okrężna II20:28
Okrężna I20:29
Witomino Sosnowa20:31
Uczniowska [GDY]20:32
Witomino Centrum20:34
Rolnicza20:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:40
Kilińskiego [GDY]20:41
Armii Krajowej20:43
I Urząd Skarbowy20:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:47
Kurs nr 9 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:54
Armii Krajowej20:57
Urząd Miasta - Władysława IV20:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:01
Rolnicza21:04
Witomino Centrum21:05
Uczniowska [GDY]21:06
Witomino Sosnowa21:07
Okrężna I21:09
Okrężna II21:10
Chwarzno Apollina21:11
Tezeusza21:12
Amona21:13
Sokoła21:14
Gierdziejewskiego21:15
Kamrowskiego21:16
Zaruskiego21:17
Pieńkawy21:17
Wiczlino Skrzyżowanie21:18
Potok Wiczliński21:19
Kmicica21:20
Fregatowa21:21
Wiczlino Niemotowo21:22
Kurs nr 10 jako 700 do Kacze Buki
Wiczlino Niemotowo21:23
Fregatowa21:24
Kmicica21:25
Potok Wiczliński21:26
Wiczlino Skrzyżowanie21:27
Filipkowskiego21:28
Gradowa21:29
Wiczlińska - Śliska21:29
Wiczlino Działki I21:30
Wiczlino Działki II21:31
Wiczlińska - Las21:32
Dąbrowa Centrum21:34
Kameliowa21:35
Paprykowa21:36
Szafranowa21:37
Rdestowa - Leśny Zakątek21:37
Giełda Towarowa21:38
Rdestowa - Chwaszczyńska21:40
Kacze Buki21:41
Kacze Buki21:41