• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Awaria tram. linii 10 przy przystanku Marynarki Polskiej, kierunek Brętowo PKM, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.
13:50
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:51
Kurs nr 1 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:57
3 Maja [GDY]13:59
Armii Krajowej14:01
Urząd Miasta - Władysława IV14:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:06
Rolnicza14:09
Witomino Centrum14:11
Uczniowska [GDY]14:12
Witomino Sosnowa14:13
Okrężna I14:15
Okrężna II14:16
Chwarzno Apollina14:18
Tezeusza14:19
Amona14:20
Sokoła14:21
Gierdziejewskiego14:22
Kamrowskiego14:23
Zaruskiego14:24
Pieńkawy14:24
Wiczlino Skrzyżowanie14:25
Potok Wiczliński14:26
Kmicica14:27
Fregatowa14:28
Wiczlino Niemotowo14:29
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo14:41
Fregatowa14:42
Kmicica14:43
Potok Wiczliński14:44
Wiczlino Skrzyżowanie14:45
Zaruskiego14:46
Kamrowskiego14:47
Gierdziejewskiego14:48
Sokoła14:49
Amona14:50
Tezeusza14:50
Chwarzno Apollina14:52
Okrężna II14:54
Okrężna I14:55
Witomino Sosnowa14:57
Uczniowska [GDY]14:58
Witomino Centrum15:00
Rolnicza15:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:07
Kilińskiego [GDY]15:09
Armii Krajowej15:11
I Urząd Skarbowy15:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:15
Kurs nr 3 do Wiczlino Niemotowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:37
3 Maja [GDY]15:39
Armii Krajowej15:41
Urząd Miasta - Władysława IV15:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:46
Rolnicza15:49
Witomino Centrum15:51
Uczniowska [GDY]15:52
Witomino Sosnowa15:53
Okrężna I15:55
Okrężna II15:56
Chwarzno Apollina15:58
Tezeusza15:59
Amona16:00
Sokoła16:01
Gierdziejewskiego16:02
Kamrowskiego16:03
Zaruskiego16:04
Pieńkawy16:04
Wiczlino Skrzyżowanie16:05
Potok Wiczliński16:06
Kmicica16:07
Fregatowa16:08
Wiczlino Niemotowo16:09
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wiczlino Niemotowo16:21
Fregatowa16:22
Kmicica16:23
Potok Wiczliński16:24
Wiczlino Skrzyżowanie16:25
Zaruskiego16:26
Kamrowskiego16:27
Gierdziejewskiego16:28
Sokoła16:29
Amona16:30
Tezeusza16:30
Chwarzno Apollina16:32
Okrężna II16:34
Okrężna I16:35
Witomino Sosnowa16:37
Uczniowska [GDY]16:38
Witomino Centrum16:40
Rolnicza16:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:47
Kilińskiego [GDY]16:49
Armii Krajowej16:51
I Urząd Skarbowy16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:55