• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:43
Kurs nr 0 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP05:37
Oliwa PKP05:38
Poznańska [GDA]05:39
Piastowska05:41
Tysiąclecia05:42
Jelitkowo Kapliczna05:43
Jelitkowo05:44
Bursztynowa05:45
Hotel "Marina"05:46
Hestii05:47
Polna05:48
Bitwy pod Płowcami05:50
Władysława IV [SOP]05:51
Sopot PKP - Marynarzy05:53
Sikorskiego [SOP]05:55
Uniwersytet Gdański [SOP]05:56
Okrężna05:58
23 Marca05:59
Przylesie06:00
Sanatorium "Leśnik"06:02
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"06:06
Przylesie06:08
23 Marca06:09
Okrężna06:10
Uniwersytet Gdański [SOP]06:12
Sikorskiego [SOP]06:13
Sopot PKP06:16
Sopot PKP - Marynarzy06:17
Władysława IV [SOP]06:18
Bitwy pod Płowcami06:19
Polna06:20
Hestii06:21
Hotel "Marina"06:22
Bursztynowa06:23
Jelitkowo06:24
Jelitkowo Kapliczna06:25
Tysiąclecia06:27
Piastowska06:28
Poznańska [GDA]06:29
Oliwa PKP06:31
Kurs nr 2 do Przylesie
Oliwa PKP06:46
Oliwa PKP06:47
Poznańska [GDA]06:48
Piastowska06:50
Tysiąclecia06:51
Jelitkowo Kapliczna06:52
Jelitkowo06:53
Bursztynowa06:54
Hotel "Marina"06:55
Hestii06:56
Polna06:57
Bitwy pod Płowcami06:59
Władysława IV [SOP]07:00
Sopot PKP - Marynarzy07:02
Sikorskiego [SOP]07:04
Uniwersytet Gdański [SOP]07:05
Okrężna07:07
23 Marca07:08
Przylesie07:09
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Przylesie07:15
23 Marca07:16
Okrężna07:17
Uniwersytet Gdański [SOP]07:19
Sikorskiego [SOP]07:20
Sopot PKP07:23
Sopot PKP - Marynarzy07:24
Władysława IV [SOP]07:25
Bitwy pod Płowcami07:26
Polna07:27
Hestii07:28
Hotel "Marina"07:29
Bursztynowa07:30
Jelitkowo07:31
Jelitkowo Kapliczna07:32
Tysiąclecia07:34
Piastowska07:35
Poznańska [GDA]07:36
Oliwa PKP07:38
Kurs nr 4 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP07:46
Oliwa PKP07:47
Poznańska [GDA]07:48
Piastowska07:50
Tysiąclecia07:51
Jelitkowo Kapliczna07:52
Jelitkowo07:53
Bursztynowa07:54
Hotel "Marina"07:55
Hestii07:56
Polna07:57
Bitwy pod Płowcami07:59
Władysława IV [SOP]08:00
Sopot PKP - Marynarzy08:02
Sikorskiego [SOP]08:04
Uniwersytet Gdański [SOP]08:05
Okrężna08:07
23 Marca08:08
Przylesie08:09
Sanatorium "Leśnik"08:11
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"08:13
Przylesie08:15
23 Marca08:16
Okrężna08:17
Uniwersytet Gdański [SOP]08:19
Sikorskiego [SOP]08:20
Sopot PKP08:23
Sopot PKP - Marynarzy08:24
Władysława IV [SOP]08:25
Bitwy pod Płowcami08:26
Polna08:27
Hestii08:28
Hotel "Marina"08:29
Bursztynowa08:30
Jelitkowo08:31
Jelitkowo Kapliczna08:32
Tysiąclecia08:34
Piastowska08:35
Poznańska [GDA]08:36
Oliwa PKP08:38
Kurs nr 6 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP09:00
Oliwa PKP09:01
Poznańska [GDA]09:02
Piastowska09:04
Tysiąclecia09:05
Jelitkowo Kapliczna09:06
Jelitkowo09:07
Bursztynowa09:08
Hotel "Marina"09:09
Hestii09:11
Polna09:12
Bitwy pod Płowcami09:14
Władysława IV [SOP]09:15
Sopot PKP - Marynarzy09:17
Sikorskiego [SOP]09:20
Uniwersytet Gdański [SOP]09:21
Okrężna09:23
23 Marca09:24
Przylesie09:25
Sanatorium "Leśnik"09:27
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"09:30
Przylesie09:32
23 Marca09:33
Okrężna09:34
Uniwersytet Gdański [SOP]09:36
Sikorskiego [SOP]09:37
Sopot PKP09:40
Sopot PKP - Marynarzy09:41
Władysława IV [SOP]09:42
Bitwy pod Płowcami09:44
Polna09:46
Hestii09:47
Hotel "Marina"09:48
Bursztynowa09:49
Jelitkowo09:50
Jelitkowo Kapliczna09:51
Tysiąclecia09:53
Piastowska09:55
Poznańska [GDA]09:56
Oliwa PKP09:58
Kurs nr 8 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP10:18
Oliwa PKP10:19
Poznańska [GDA]10:20
Piastowska10:22
Tysiąclecia10:23
Jelitkowo Kapliczna10:24
Jelitkowo10:25
Bursztynowa10:26
Hotel "Marina"10:27
Hestii10:29
Polna10:30
Bitwy pod Płowcami10:32
Władysława IV [SOP]10:33
Sopot PKP - Marynarzy10:35
Sikorskiego [SOP]10:38
Uniwersytet Gdański [SOP]10:39
Okrężna10:41
23 Marca10:42
Przylesie10:43
Sanatorium "Leśnik"10:45
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"10:50
Przylesie10:52
23 Marca10:53
Okrężna10:54
Uniwersytet Gdański [SOP]10:56
Sikorskiego [SOP]10:57
Sopot PKP11:00
Sopot PKP - Marynarzy11:01
Władysława IV [SOP]11:02
Bitwy pod Płowcami11:04
Polna11:06
Hestii11:07
Hotel "Marina"11:08
Bursztynowa11:09
Jelitkowo11:10
Jelitkowo Kapliczna11:11
Tysiąclecia11:13
Piastowska11:15
Poznańska [GDA]11:16
Oliwa PKP11:18
Kurs nr 10 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP11:48
Oliwa PKP11:49
Poznańska [GDA]11:50
Piastowska11:52
Tysiąclecia11:53
Jelitkowo Kapliczna11:54
Jelitkowo11:55
Bursztynowa11:56
Hotel "Marina"11:57
Hestii11:59
Polna12:00
Bitwy pod Płowcami12:02
Władysława IV [SOP]12:03
Sopot PKP - Marynarzy12:05
Sikorskiego [SOP]12:08
Uniwersytet Gdański [SOP]12:09
Okrężna12:11
23 Marca12:12
Przylesie12:13
Sanatorium "Leśnik"12:15
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"12:20
Przylesie12:22
23 Marca12:23
Okrężna12:24
Uniwersytet Gdański [SOP]12:26
Sikorskiego [SOP]12:27
Sopot PKP12:30
Sopot PKP - Marynarzy12:31
Władysława IV [SOP]12:32
Bitwy pod Płowcami12:34
Polna12:36
Hestii12:37
Hotel "Marina"12:38
Bursztynowa12:39
Jelitkowo12:40
Jelitkowo Kapliczna12:41
Tysiąclecia12:43
Piastowska12:45
Poznańska [GDA]12:46
Oliwa PKP12:48
Kurs nr 12 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP13:08
Oliwa PKP13:09
Poznańska [GDA]13:10
Piastowska13:12
Tysiąclecia13:13
Jelitkowo Kapliczna13:14
Jelitkowo13:15
Bursztynowa13:16
Hotel "Marina"13:17
Hestii13:19
Polna13:20
Bitwy pod Płowcami13:22
Władysława IV [SOP]13:23
Sopot PKP - Marynarzy13:25
Sikorskiego [SOP]13:28
Uniwersytet Gdański [SOP]13:29
Okrężna13:31
23 Marca13:32
Przylesie13:33
Sanatorium "Leśnik"13:35
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"13:40
Przylesie13:42
23 Marca13:43
Okrężna13:44
Uniwersytet Gdański [SOP]13:46
Sikorskiego [SOP]13:47
Sopot PKP13:50
Sopot PKP - Marynarzy13:51
Władysława IV [SOP]13:52
Bitwy pod Płowcami13:54
Polna13:56
Hestii13:57
Hotel "Marina"13:58
Bursztynowa13:59
Jelitkowo14:00
Jelitkowo Kapliczna14:01
Tysiąclecia14:03
Piastowska14:05
Poznańska [GDA]14:06
Oliwa PKP14:08
Kurs nr 14 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP14:28
Oliwa PKP14:29
Poznańska [GDA]14:30
Piastowska14:32
Tysiąclecia14:33
Jelitkowo Kapliczna14:34
Jelitkowo14:35
Bursztynowa14:36
Hotel "Marina"14:37
Hestii14:39
Polna14:40
Bitwy pod Płowcami14:42
Władysława IV [SOP]14:43
Sopot PKP - Marynarzy14:45
Sikorskiego [SOP]14:48
Uniwersytet Gdański [SOP]14:49
Okrężna14:51
23 Marca14:52
Przylesie14:53
Sanatorium "Leśnik"14:55
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"15:00
Przylesie15:02
23 Marca15:03
Okrężna15:04
Uniwersytet Gdański [SOP]15:06
Sikorskiego [SOP]15:07
Sopot PKP15:10
Sopot PKP - Marynarzy15:11
Władysława IV [SOP]15:12
Bitwy pod Płowcami15:14
Polna15:16
Hestii15:17
Hotel "Marina"15:18
Bursztynowa15:19
Jelitkowo15:20
Jelitkowo Kapliczna15:21
Tysiąclecia15:23
Piastowska15:25
Poznańska [GDA]15:26
Oliwa PKP15:28
Kurs nr 16 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP15:48
Oliwa PKP15:49
Poznańska [GDA]15:50
Piastowska15:52
Tysiąclecia15:53
Jelitkowo Kapliczna15:54
Jelitkowo15:55
Bursztynowa15:56
Hotel "Marina"15:57
Hestii15:59
Polna16:00
Bitwy pod Płowcami16:02
Władysława IV [SOP]16:03
Sopot PKP - Marynarzy16:05
Sikorskiego [SOP]16:08
Uniwersytet Gdański [SOP]16:09
Okrężna16:11
23 Marca16:12
Przylesie16:13
Sanatorium "Leśnik"16:15
Kurs nr 17 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"16:20
Przylesie16:22
23 Marca16:23
Okrężna16:24
Uniwersytet Gdański [SOP]16:26
Sikorskiego [SOP]16:27
Sopot PKP16:30
Sopot PKP - Marynarzy16:31
Władysława IV [SOP]16:32
Bitwy pod Płowcami16:34
Polna16:36
Hestii16:37
Hotel "Marina"16:38
Bursztynowa16:39
Jelitkowo16:40
Jelitkowo Kapliczna16:41
Tysiąclecia16:43
Piastowska16:45
Poznańska [GDA]16:46
Oliwa PKP16:48
Kurs nr 18 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP17:08
Oliwa PKP17:09
Poznańska [GDA]17:10
Piastowska17:12
Tysiąclecia17:13
Jelitkowo Kapliczna17:14
Jelitkowo17:15
Bursztynowa17:16
Hotel "Marina"17:17
Hestii17:19
Polna17:20
Bitwy pod Płowcami17:22
Władysława IV [SOP]17:23
Sopot PKP - Marynarzy17:25
Sikorskiego [SOP]17:28
Uniwersytet Gdański [SOP]17:29
Okrężna17:31
23 Marca17:32
Przylesie17:33
Sanatorium "Leśnik"17:35
Kurs nr 19 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"17:40
Przylesie17:42
23 Marca17:43
Okrężna17:44
Uniwersytet Gdański [SOP]17:46
Sikorskiego [SOP]17:47
Sopot PKP17:50
Sopot PKP - Marynarzy17:51
Władysława IV [SOP]17:52
Bitwy pod Płowcami17:54
Polna17:56
Hestii17:57
Hotel "Marina"17:58
Bursztynowa17:59
Jelitkowo18:00
Jelitkowo Kapliczna18:01
Tysiąclecia18:03
Piastowska18:05
Poznańska [GDA]18:06
Oliwa PKP18:08
Kurs nr 20 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP18:26
Oliwa PKP18:27
Poznańska [GDA]18:28
Piastowska18:30
Tysiąclecia18:31
Jelitkowo Kapliczna18:32
Jelitkowo18:33
Bursztynowa18:34
Hotel "Marina"18:35
Hestii18:37
Polna18:38
Bitwy pod Płowcami18:40
Władysława IV [SOP]18:41
Sopot PKP - Marynarzy18:43
Sikorskiego [SOP]18:46
Uniwersytet Gdański [SOP]18:47
Okrężna18:49
23 Marca18:50
Przylesie18:51
Sanatorium "Leśnik"18:53
Kurs nr 21 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"18:56
Przylesie18:58
23 Marca18:59
Okrężna19:00
Uniwersytet Gdański [SOP]19:02
Sikorskiego [SOP]19:03
Sopot PKP19:06
Sopot PKP - Marynarzy19:07
Władysława IV [SOP]19:08
Bitwy pod Płowcami19:10
Polna19:12
Hestii19:13
Hotel "Marina"19:14
Bursztynowa19:15
Jelitkowo19:16
Jelitkowo Kapliczna19:17
Tysiąclecia19:19
Piastowska19:21
Poznańska [GDA]19:22
Oliwa PKP19:24
Kurs nr 22 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP19:28
Oliwa PKP19:29
Poznańska [GDA]19:30
Piastowska19:32
Tysiąclecia19:33
Jelitkowo Kapliczna19:34
Jelitkowo19:35
Bursztynowa19:36
Hotel "Marina"19:37
Hestii19:39
Polna19:40
Bitwy pod Płowcami19:42
Władysława IV [SOP]19:43
Sopot PKP - Marynarzy19:45
Sikorskiego [SOP]19:48
Uniwersytet Gdański [SOP]19:49
Okrężna19:51
23 Marca19:52
Przylesie19:53
Sanatorium "Leśnik"19:55
Kurs nr 23 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"19:56
Przylesie19:58
23 Marca19:59
Okrężna20:00
Uniwersytet Gdański [SOP]20:02
Sikorskiego [SOP]20:03
Sopot PKP20:06
Sopot PKP - Marynarzy20:07
Władysława IV [SOP]20:08
Bitwy pod Płowcami20:10
Polna20:12
Hestii20:13
Hotel "Marina"20:14
Bursztynowa20:15
Jelitkowo20:16
Jelitkowo Kapliczna20:17
Tysiąclecia20:19
Piastowska20:21
Poznańska [GDA]20:22
Oliwa PKP20:24
Kurs nr 24 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP20:28
Oliwa PKP20:29
Poznańska [GDA]20:30
Piastowska20:32
Tysiąclecia20:33
Jelitkowo Kapliczna20:34
Jelitkowo20:35
Bursztynowa20:36
Hotel "Marina"20:37
Hestii20:39
Polna20:40
Bitwy pod Płowcami20:42
Władysława IV [SOP]20:43
Sopot PKP - Marynarzy20:45
Sikorskiego [SOP]20:48
Uniwersytet Gdański [SOP]20:49
Okrężna20:51
23 Marca20:52
Przylesie20:53
Sanatorium "Leśnik"20:55
Kurs nr 25 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"20:58
Przylesie21:00
23 Marca21:01
Okrężna21:02
Uniwersytet Gdański [SOP]21:04
Sikorskiego [SOP]21:05
Sopot PKP21:08
Sopot PKP - Marynarzy21:09
Władysława IV [SOP]21:10
Bitwy pod Płowcami21:12
Polna21:14
Hestii21:15
Hotel "Marina"21:16
Bursztynowa21:17
Jelitkowo21:18
Jelitkowo Kapliczna21:19
Tysiąclecia21:21
Piastowska21:23
Poznańska [GDA]21:24
Oliwa PKP21:26
Kurs nr 26 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP21:34
Oliwa PKP21:35
Poznańska [GDA]21:36
Piastowska21:38
Tysiąclecia21:39
Jelitkowo Kapliczna21:40
Jelitkowo21:41
Bursztynowa21:42
Hotel "Marina"21:43
Hestii21:45
Polna21:46
Bitwy pod Płowcami21:48
Władysława IV [SOP]21:49
Sopot PKP - Marynarzy21:51
Sikorskiego [SOP]21:54
Uniwersytet Gdański [SOP]21:55
Okrężna21:57
23 Marca21:58
Przylesie21:59
Sanatorium "Leśnik"22:01
Kurs nr 27 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"22:08
Przylesie22:10
23 Marca22:11
Okrężna22:12
Uniwersytet Gdański [SOP]22:14
Sikorskiego [SOP]22:15
Sopot PKP22:18
Sopot PKP - Marynarzy22:19
Władysława IV [SOP]22:20
Bitwy pod Płowcami22:21
Polna22:22
Hestii22:23
Hotel "Marina"22:24
Bursztynowa22:25
Jelitkowo22:26
Jelitkowo Kapliczna22:27
Tysiąclecia22:29
Piastowska22:30
Poznańska [GDA]22:31
Oliwa PKP22:33
Kurs nr 28 do Przylesie
Oliwa PKP22:57
Oliwa PKP22:58
Poznańska [GDA]22:59
Piastowska23:01
Tysiąclecia23:02
Jelitkowo Kapliczna23:03
Jelitkowo23:04
Bursztynowa23:05
Hotel "Marina"23:06
Hestii23:07
Polna23:08
Bitwy pod Płowcami23:10
Władysława IV [SOP]23:11
Sopot PKP - Marynarzy23:13
Sikorskiego [SOP]23:15
Uniwersytet Gdański [SOP]23:16
Okrężna23:18
23 Marca23:19
Przylesie23:20
Kurs nr 29 do Oliwa PKP
Przylesie23:22
23 Marca23:23
Okrężna23:24
Uniwersytet Gdański [SOP]23:26
Sikorskiego [SOP]23:27
Sopot PKP23:30
Sopot PKP - Marynarzy23:31
Władysława IV [SOP]23:32
Bitwy pod Płowcami23:33
Polna23:34
Hestii23:35
Hotel "Marina"23:36
Bursztynowa23:37
Jelitkowo23:38
Jelitkowo Kapliczna23:39
Tysiąclecia23:41
Piastowska23:42
Poznańska [GDA]23:43
Oliwa PKP23:45