• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:46
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Przylesie08:03
23 Marca08:04
Okrężna08:05
Uniwersytet Gdański [SOP]08:06
Sikorskiego [SOP]08:07
Sopot PKP08:10
Sobieskiego - Przychodnia08:12
Bitwy pod Płowcami08:15
Polna08:16
Hestii08:17
Hotel "Marina"08:19
Bursztynowa08:20
Jelitkowo08:21
Jelitkowo Kapliczna08:22
Tysiąclecia08:24
Piastowska08:26
Poznańska08:27
Oliwa PKP08:29
Kurs nr 7 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP08:30
Oliwa PKP08:31
Poznańska08:33
Piastowska08:35
Tysiąclecia08:36
Jelitkowo Kapliczna08:38
Jelitkowo08:39
Bursztynowa08:40
Hotel "Marina"08:41
Hestii08:43
Polna08:44
Grunwaldzka08:46
Chopina [SOP]08:47
Sopot PKP08:49
Sikorskiego [SOP]08:52
Uniwersytet Gdański [SOP]08:54
Okrężna08:55
23 Marca08:56
Przylesie08:57
Sanatorium "Leśnik"08:59
Kurs nr 8 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"09:21
Przylesie09:23
23 Marca09:24
Okrężna09:25
Uniwersytet Gdański [SOP]09:26
Sikorskiego [SOP]09:27
Sopot PKP09:30
Sobieskiego - Przychodnia09:32
Bitwy pod Płowcami09:35
Polna09:36
Hestii09:37
Hotel "Marina"09:39
Bursztynowa09:40
Jelitkowo09:41
Jelitkowo Kapliczna09:42
Tysiąclecia09:44
Piastowska09:46
Poznańska09:47
Oliwa PKP09:49
Kurs nr 9 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP10:23
Oliwa PKP10:29
Poznańska10:31
Piastowska10:33
Tysiąclecia10:34
Jelitkowo Kapliczna10:36
Jelitkowo10:37
Bursztynowa10:38
Hotel "Marina"10:39
Hestii10:41
Polna10:42
Grunwaldzka10:44
Chopina [SOP]10:45
Sopot PKP10:47
Sikorskiego [SOP]10:50
Uniwersytet Gdański [SOP]10:52
Okrężna10:53
23 Marca10:54
Przylesie10:55
Sanatorium "Leśnik"10:57
Kurs nr 10 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"11:21
Przylesie11:23
23 Marca11:24
Okrężna11:25
Uniwersytet Gdański [SOP]11:26
Sikorskiego [SOP]11:27
Sopot PKP11:30
Sobieskiego - Przychodnia11:32
Bitwy pod Płowcami11:35
Polna11:36
Hestii11:37
Hotel "Marina"11:39
Bursztynowa11:40
Jelitkowo11:41
Jelitkowo Kapliczna11:42
Tysiąclecia11:44
Piastowska11:46
Poznańska11:47
Oliwa PKP11:49
Kurs nr 11 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP12:23
Oliwa PKP12:29
Poznańska12:31
Piastowska12:33
Tysiąclecia12:34
Jelitkowo Kapliczna12:36
Jelitkowo12:37
Bursztynowa12:38
Hotel "Marina"12:39
Hestii12:41
Polna12:42
Grunwaldzka12:44
Chopina [SOP]12:45
Sopot PKP12:47
Sikorskiego [SOP]12:50
Uniwersytet Gdański [SOP]12:52
Okrężna12:53
23 Marca12:54
Przylesie12:55
Sanatorium "Leśnik"12:57
Kurs nr 12 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"13:01
Przylesie13:03
23 Marca13:04
Okrężna13:05
Uniwersytet Gdański [SOP]13:06
Sikorskiego [SOP]13:07
Sopot PKP13:10
Sobieskiego - Przychodnia13:12
Bitwy pod Płowcami13:15
Polna13:16
Hestii13:17
Hotel "Marina"13:19
Bursztynowa13:20
Jelitkowo13:21
Jelitkowo Kapliczna13:22
Tysiąclecia13:24
Piastowska13:26
Poznańska13:27
Oliwa PKP13:29
Kurs nr 14 do Oliwa PKP
Jelitkowo Kapliczna13:52
Jelitkowo Kapliczna13:52
Tysiąclecia13:54
Piastowska13:56
Poznańska13:57
Oliwa PKP13:59
Kurs nr 15 do Przylesie
Oliwa PKP14:10
Oliwa PKP14:16
Poznańska14:18
Piastowska14:20
Tysiąclecia14:21
Jelitkowo Kapliczna14:23
Jelitkowo14:24
Bursztynowa14:25
Hotel "Marina"14:26
Hestii14:28
Polna14:29
Grunwaldzka14:31
Chopina [SOP]14:32
Sopot PKP14:34
Sikorskiego [SOP]14:37
Uniwersytet Gdański [SOP]14:39
Okrężna14:40
23 Marca14:41
Przylesie14:42
Kurs nr 16 do Oliwa PKP
Przylesie14:53
23 Marca14:54
Okrężna14:55
Uniwersytet Gdański [SOP]14:56
Sikorskiego [SOP]14:57
Sopot PKP15:00
Sobieskiego - Przychodnia15:02
Bitwy pod Płowcami15:05
Polna15:06
Hestii15:07
Hotel "Marina"15:09
Bursztynowa15:10
Jelitkowo15:11
Jelitkowo Kapliczna15:12
Tysiąclecia15:14
Piastowska15:16
Poznańska15:17
Oliwa PKP15:19
Kurs nr 17 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP15:25
Oliwa PKP15:26
Poznańska15:28
Piastowska15:30
Tysiąclecia15:31
Jelitkowo Kapliczna15:33
Jelitkowo15:34
Bursztynowa15:35
Hotel "Marina"15:36
Hestii15:38
Polna15:39
Grunwaldzka15:41
Chopina [SOP]15:42
Sopot PKP15:44
Sikorskiego [SOP]15:47
Uniwersytet Gdański [SOP]15:49
Okrężna15:50
23 Marca15:51
Przylesie15:52
Sanatorium "Leśnik"15:54
Kurs nr 18 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"16:01
Przylesie16:03
23 Marca16:04
Okrężna16:05
Uniwersytet Gdański [SOP]16:06
Sikorskiego [SOP]16:07
Sopot PKP16:10
Sobieskiego - Przychodnia16:12
Bitwy pod Płowcami16:15
Polna16:16
Hestii16:17
Hotel "Marina"16:19
Bursztynowa16:20
Jelitkowo16:21
Jelitkowo Kapliczna16:22
Tysiąclecia16:24
Piastowska16:26
Poznańska16:27
Oliwa PKP16:29
Kurs nr 19 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP16:35
Oliwa PKP16:36
Poznańska16:38
Piastowska16:40
Tysiąclecia16:41
Jelitkowo Kapliczna16:43
Jelitkowo16:44
Bursztynowa16:45
Hotel "Marina"16:46
Hestii16:48
Polna16:49
Grunwaldzka16:51
Chopina [SOP]16:52
Sopot PKP16:54
Sikorskiego [SOP]16:57
Uniwersytet Gdański [SOP]16:59
Okrężna17:00
23 Marca17:01
Przylesie17:02
Sanatorium "Leśnik"17:04
Kurs nr 20 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"17:12
Przylesie17:14
23 Marca17:15
Okrężna17:16
Uniwersytet Gdański [SOP]17:17
Sikorskiego [SOP]17:18
Sopot PKP17:21
Sobieskiego - Przychodnia17:23
Bitwy pod Płowcami17:26
Polna17:27
Hestii17:28
Hotel "Marina"17:30
Bursztynowa17:31
Jelitkowo17:32
Jelitkowo Kapliczna17:33
Tysiąclecia17:35
Piastowska17:37
Poznańska17:38
Oliwa PKP17:40
Kurs nr 21 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP18:18
Oliwa PKP18:24
Poznańska18:26
Piastowska18:28
Tysiąclecia18:29
Jelitkowo Kapliczna18:31
Jelitkowo18:32
Bursztynowa18:33
Hotel "Marina"18:34
Hestii18:35
Polna18:36
Grunwaldzka18:38
Chopina [SOP]18:39
Sopot PKP18:41
Sikorskiego [SOP]18:44
Uniwersytet Gdański [SOP]18:45
Okrężna18:46
23 Marca18:47
Przylesie18:48
Sanatorium "Leśnik"18:50
Kurs nr 22 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"19:21
Przylesie19:23
23 Marca19:24
Okrężna19:25
Uniwersytet Gdański [SOP]19:26
Sikorskiego [SOP]19:27
Sopot PKP19:30
Sobieskiego - Przychodnia19:32
Bitwy pod Płowcami19:34
Polna19:35
Hestii19:36
Hotel "Marina"19:38
Bursztynowa19:39
Jelitkowo19:40
Jelitkowo Kapliczna19:41
Tysiąclecia19:43
Piastowska19:45
Poznańska19:46
Oliwa PKP19:48
Kurs nr 23 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP20:18
Oliwa PKP20:24
Poznańska20:26
Piastowska20:28
Tysiąclecia20:29
Jelitkowo Kapliczna20:31
Jelitkowo20:32
Bursztynowa20:33
Hotel "Marina"20:34
Hestii20:35
Polna20:36
Grunwaldzka20:37
Chopina [SOP]20:38
Sopot PKP20:42
Sikorskiego [SOP]20:45
Uniwersytet Gdański [SOP]20:46
Okrężna20:47
23 Marca20:48
Przylesie20:49
Sanatorium "Leśnik"20:51
Kurs nr 24 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"20:56
Przylesie20:58
23 Marca20:59
Okrężna21:00
Uniwersytet Gdański [SOP]21:01
Sikorskiego [SOP]21:02
Sopot PKP21:05
Sobieskiego - Przychodnia21:07
Bitwy pod Płowcami21:09
Polna21:10
Hestii21:11
Hotel "Marina"21:12
Bursztynowa21:13
Jelitkowo21:14
Jelitkowo Kapliczna21:15
Tysiąclecia21:16
Piastowska21:18
Poznańska21:19
Oliwa PKP21:21