• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:36
Kurs nr 1 do Przylesie
Oliwa PKP04:54
Oliwa PKP04:55
Poznańska04:57
Piastowska04:58
Tysiąclecia04:59
Jelitkowo Kapliczna05:01
Jelitkowo05:02
Bursztynowa05:03
Hotel "Marina"05:04
Hestii05:05
Polna05:06
Grunwaldzka05:08
Chopina [SOP]05:09
Sopot PKP05:11
Sikorskiego [SOP]05:14
Uniwersytet Gdański [SOP]05:15
Okrężna05:16
23 Marca05:17
Przylesie05:18
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Przylesie05:26
23 Marca05:27
Okrężna05:28
Uniwersytet Gdański [SOP]05:29
Sikorskiego [SOP]05:30
Sopot PKP05:33
Sobieskiego - Przychodnia05:35
Bitwy pod Płowcami05:37
Polna05:38
Hestii05:39
Hotel "Marina"05:40
Bursztynowa05:41
Jelitkowo05:42
Jelitkowo Kapliczna05:43
Tysiąclecia05:44
Piastowska05:46
Poznańska05:47
Oliwa PKP05:49
Kurs nr 3 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP05:50
Oliwa PKP05:51
Poznańska05:53
Piastowska05:54
Tysiąclecia05:55
Jelitkowo Kapliczna05:57
Jelitkowo05:58
Bursztynowa05:59
Hotel "Marina"06:00
Hestii06:01
Polna06:02
Grunwaldzka06:04
Chopina [SOP]06:05
Sopot PKP06:07
Sikorskiego [SOP]06:10
Uniwersytet Gdański [SOP]06:11
Okrężna06:12
23 Marca06:13
Przylesie06:14
Sanatorium "Leśnik"06:16
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"06:48
Przylesie06:50
23 Marca06:51
Okrężna06:52
Uniwersytet Gdański [SOP]06:53
Sikorskiego [SOP]06:54
Sopot PKP06:57
Sobieskiego - Przychodnia06:59
Bitwy pod Płowcami07:01
Polna07:02
Hestii07:03
Hotel "Marina"07:05
Bursztynowa07:06
Jelitkowo07:07
Jelitkowo Kapliczna07:08
Tysiąclecia07:10
Piastowska07:12
Poznańska07:13
Oliwa PKP07:15
Kurs nr 5 do Przylesie
Oliwa PKP07:20
Oliwa PKP07:21
Poznańska07:23
Piastowska07:25
Tysiąclecia07:26
Jelitkowo Kapliczna07:28
Jelitkowo07:29
Bursztynowa07:30
Hotel "Marina"07:31
Hestii07:33
Polna07:34
Grunwaldzka07:36
Chopina [SOP]07:37
Sopot PKP07:39
Sikorskiego [SOP]07:42
Uniwersytet Gdański [SOP]07:44
Okrężna07:45
23 Marca07:46
Przylesie07:47
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Przylesie08:13
23 Marca08:14
Okrężna08:15
Uniwersytet Gdański [SOP]08:16
Sikorskiego [SOP]08:17
Sopot PKP08:20
Sobieskiego - Przychodnia08:22
Bitwy pod Płowcami08:25
Polna08:26
Hestii08:27
Hotel "Marina"08:29
Bursztynowa08:30
Jelitkowo08:31
Jelitkowo Kapliczna08:32
Tysiąclecia08:34
Piastowska08:36
Poznańska08:37
Oliwa PKP08:39
Kurs nr 7 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP09:02
Oliwa PKP09:08
Poznańska09:10
Piastowska09:12
Tysiąclecia09:13
Jelitkowo Kapliczna09:15
Jelitkowo09:16
Bursztynowa09:17
Hotel "Marina"09:18
Hestii09:20
Polna09:21
Grunwaldzka09:23
Chopina [SOP]09:24
Sopot PKP09:26
Sikorskiego [SOP]09:29
Uniwersytet Gdański [SOP]09:31
Okrężna09:32
23 Marca09:33
Przylesie09:34
Sanatorium "Leśnik"09:36
Kurs nr 8 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"10:01
Przylesie10:03
23 Marca10:04
Okrężna10:05
Uniwersytet Gdański [SOP]10:06
Sikorskiego [SOP]10:07
Sopot PKP10:10
Sobieskiego - Przychodnia10:12
Bitwy pod Płowcami10:15
Polna10:16
Hestii10:17
Hotel "Marina"10:19
Bursztynowa10:20
Jelitkowo10:21
Jelitkowo Kapliczna10:22
Tysiąclecia10:24
Piastowska10:26
Poznańska10:27
Oliwa PKP10:29
Kurs nr 9 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP11:03
Oliwa PKP11:09
Poznańska11:11
Piastowska11:13
Tysiąclecia11:14
Jelitkowo Kapliczna11:16
Jelitkowo11:17
Bursztynowa11:18
Hotel "Marina"11:19
Hestii11:21
Polna11:22
Grunwaldzka11:24
Chopina [SOP]11:25
Sopot PKP11:27
Sikorskiego [SOP]11:30
Uniwersytet Gdański [SOP]11:32
Okrężna11:33
23 Marca11:34
Przylesie11:35
Sanatorium "Leśnik"11:37
Kurs nr 10 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"12:01
Przylesie12:03
23 Marca12:04
Okrężna12:05
Uniwersytet Gdański [SOP]12:06
Sikorskiego [SOP]12:07
Sopot PKP12:10
Sobieskiego - Przychodnia12:12
Bitwy pod Płowcami12:15
Polna12:16
Hestii12:17
Hotel "Marina"12:19
Bursztynowa12:20
Jelitkowo12:21
Jelitkowo Kapliczna12:22
Tysiąclecia12:24
Piastowska12:26
Poznańska12:27
Oliwa PKP12:29
Kurs nr 11 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP13:03
Oliwa PKP13:09
Poznańska13:11
Piastowska13:13
Tysiąclecia13:14
Jelitkowo Kapliczna13:16
Jelitkowo13:17
Bursztynowa13:18
Hotel "Marina"13:19
Hestii13:21
Polna13:22
Grunwaldzka13:24
Chopina [SOP]13:25
Sopot PKP13:27
Sikorskiego [SOP]13:30
Uniwersytet Gdański [SOP]13:32
Okrężna13:33
23 Marca13:34
Przylesie13:35
Sanatorium "Leśnik"13:37
Kurs nr 12 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"13:41
Przylesie13:43
23 Marca13:44
Okrężna13:45
Uniwersytet Gdański [SOP]13:46
Sikorskiego [SOP]13:47
Sopot PKP13:50
Sobieskiego - Przychodnia13:52
Bitwy pod Płowcami13:55
Polna13:56
Hestii13:57
Hotel "Marina"13:59
Bursztynowa14:00
Jelitkowo14:01
Jelitkowo Kapliczna14:02
Tysiąclecia14:04
Piastowska14:06
Poznańska14:07
Oliwa PKP14:09
Kurs nr 13 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP14:40
Oliwa PKP14:46
Poznańska14:48
Piastowska14:50
Tysiąclecia14:51
Jelitkowo Kapliczna14:53
Jelitkowo14:54
Bursztynowa14:55
Hotel "Marina"14:56
Hestii14:58
Polna14:59
Grunwaldzka15:01
Chopina [SOP]15:02
Sopot PKP15:04
Sikorskiego [SOP]15:07
Uniwersytet Gdański [SOP]15:09
Okrężna15:10
23 Marca15:11
Przylesie15:12
Sanatorium "Leśnik"15:14
Kurs nr 14 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"15:21
Przylesie15:23
23 Marca15:24
Okrężna15:25
Uniwersytet Gdański [SOP]15:26
Sikorskiego [SOP]15:27
Sopot PKP15:30
Sobieskiego - Przychodnia15:32
Bitwy pod Płowcami15:35
Polna15:36
Hestii15:37
Hotel "Marina"15:39
Bursztynowa15:40
Jelitkowo15:41
Jelitkowo Kapliczna15:42
Tysiąclecia15:44
Piastowska15:46
Poznańska15:47
Oliwa PKP15:49
Kurs nr 15 do Przylesie
Oliwa PKP15:55
Oliwa PKP15:56
Poznańska15:58
Piastowska16:00
Tysiąclecia16:01
Jelitkowo Kapliczna16:03
Jelitkowo16:04
Bursztynowa16:05
Hotel "Marina"16:06
Hestii16:08
Polna16:09
Grunwaldzka16:11
Chopina [SOP]16:12
Sopot PKP16:14
Sikorskiego [SOP]16:17
Uniwersytet Gdański [SOP]16:19
Okrężna16:20
23 Marca16:21
Przylesie16:22
Kurs nr 16 do Oliwa PKP
Przylesie16:33
23 Marca16:34
Okrężna16:35
Uniwersytet Gdański [SOP]16:36
Sikorskiego [SOP]16:37
Sopot PKP16:40
Sobieskiego - Przychodnia16:42
Bitwy pod Płowcami16:45
Polna16:46
Hestii16:47
Hotel "Marina"16:49
Bursztynowa16:50
Jelitkowo16:51
Jelitkowo Kapliczna16:52
Tysiąclecia16:54
Piastowska16:56
Poznańska16:57
Oliwa PKP16:59
Kurs nr 17 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP17:12
Oliwa PKP17:18
Poznańska17:20
Piastowska17:22
Tysiąclecia17:23
Jelitkowo Kapliczna17:25
Jelitkowo17:26
Bursztynowa17:27
Hotel "Marina"17:28
Hestii17:29
Polna17:30
Grunwaldzka17:32
Chopina [SOP]17:33
Sopot PKP17:35
Sikorskiego [SOP]17:38
Uniwersytet Gdański [SOP]17:39
Okrężna17:40
23 Marca17:41
Przylesie17:42
Sanatorium "Leśnik"17:44
Kurs nr 18 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"17:56
Przylesie17:58
23 Marca17:59
Okrężna18:00
Uniwersytet Gdański [SOP]18:01
Sikorskiego [SOP]18:02
Sopot PKP18:05
Sobieskiego - Przychodnia18:07
Bitwy pod Płowcami18:09
Polna18:10
Hestii18:11
Hotel "Marina"18:13
Bursztynowa18:14
Jelitkowo18:15
Jelitkowo Kapliczna18:16
Tysiąclecia18:18
Piastowska18:20
Poznańska18:21
Oliwa PKP18:23
Kurs nr 19 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP18:58
Oliwa PKP19:04
Poznańska19:06
Piastowska19:08
Tysiąclecia19:09
Jelitkowo Kapliczna19:11
Jelitkowo19:12
Bursztynowa19:13
Hotel "Marina"19:14
Hestii19:15
Polna19:16
Grunwaldzka19:18
Chopina [SOP]19:19
Sopot PKP19:21
Sikorskiego [SOP]19:24
Uniwersytet Gdański [SOP]19:25
Okrężna19:26
23 Marca19:27
Przylesie19:28
Sanatorium "Leśnik"19:30
Kurs nr 20 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"19:56
Przylesie19:58
23 Marca19:59
Okrężna20:00
Uniwersytet Gdański [SOP]20:01
Sikorskiego [SOP]20:02
Sopot PKP20:05
Sobieskiego - Przychodnia20:07
Bitwy pod Płowcami20:09
Polna20:10
Hestii20:11
Hotel "Marina"20:13
Bursztynowa20:14
Jelitkowo20:15
Jelitkowo Kapliczna20:16
Tysiąclecia20:18
Piastowska20:20
Poznańska20:21
Oliwa PKP20:23