• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:25
Kurs nr 0 do Przylesie
Oliwa PKP05:11
Oliwa PKP05:12
Poznańska [GDA]05:13
Piastowska05:15
Tysiąclecia05:16
Jelitkowo Kapliczna05:17
Jelitkowo05:18
Bursztynowa05:19
Hotel "Marina"05:20
Hestii05:21
Polna05:22
Bitwy pod Płowcami05:24
Władysława IV [SOP]05:25
Sopot PKP - Marynarzy05:27
Sikorskiego [SOP]05:29
Uniwersytet Gdański [SOP]05:30
Okrężna05:32
23 Marca05:33
Przylesie05:34
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Przylesie05:40
23 Marca05:41
Okrężna05:42
Uniwersytet Gdański [SOP]05:44
Sikorskiego [SOP]05:45
Sopot PKP05:48
Sopot PKP - Marynarzy05:49
Władysława IV [SOP]05:50
Bitwy pod Płowcami05:51
Polna05:52
Hestii05:53
Hotel "Marina"05:54
Bursztynowa05:55
Jelitkowo05:56
Jelitkowo Kapliczna05:57
Tysiąclecia05:59
Piastowska06:00
Poznańska [GDA]06:01
Oliwa PKP06:03
Kurs nr 2 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP06:06
Oliwa PKP06:07
Poznańska [GDA]06:08
Piastowska06:10
Tysiąclecia06:11
Jelitkowo Kapliczna06:12
Jelitkowo06:13
Bursztynowa06:14
Hotel "Marina"06:15
Hestii06:16
Polna06:17
Bitwy pod Płowcami06:19
Władysława IV [SOP]06:20
Sopot PKP - Marynarzy06:22
Sikorskiego [SOP]06:24
Uniwersytet Gdański [SOP]06:25
Okrężna06:27
23 Marca06:28
Przylesie06:29
Sanatorium "Leśnik"06:31
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"06:33
Przylesie06:35
23 Marca06:36
Okrężna06:37
Uniwersytet Gdański [SOP]06:39
Sikorskiego [SOP]06:40
Sopot PKP06:43
Sopot PKP - Marynarzy06:44
Władysława IV [SOP]06:45
Bitwy pod Płowcami06:46
Polna06:47
Hestii06:48
Hotel "Marina"06:49
Bursztynowa06:50
Jelitkowo06:51
Jelitkowo Kapliczna06:52
Tysiąclecia06:54
Piastowska06:55
Poznańska [GDA]06:56
Oliwa PKP06:58
Kurs nr 4 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP07:08
Oliwa PKP07:09
Poznańska [GDA]07:10
Piastowska07:12
Tysiąclecia07:13
Jelitkowo Kapliczna07:14
Jelitkowo07:15
Bursztynowa07:16
Hotel "Marina"07:17
Hestii07:19
Polna07:20
Bitwy pod Płowcami07:22
Władysława IV [SOP]07:23
Sopot PKP - Marynarzy07:25
Sikorskiego [SOP]07:28
Uniwersytet Gdański [SOP]07:29
Okrężna07:31
23 Marca07:32
Przylesie07:33
Sanatorium "Leśnik"07:35
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"07:43
Przylesie07:45
23 Marca07:46
Okrężna07:47
Uniwersytet Gdański [SOP]07:49
Sikorskiego [SOP]07:50
Sopot PKP07:53
Sopot PKP - Marynarzy07:54
Władysława IV [SOP]07:55
Bitwy pod Płowcami07:57
Polna07:59
Hestii08:00
Hotel "Marina"08:01
Bursztynowa08:02
Jelitkowo08:03
Jelitkowo Kapliczna08:04
Tysiąclecia08:06
Piastowska08:08
Poznańska [GDA]08:09
Oliwa PKP08:11
Kurs nr 6 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP08:28
Oliwa PKP08:29
Poznańska [GDA]08:30
Piastowska08:32
Tysiąclecia08:33
Jelitkowo Kapliczna08:34
Jelitkowo08:35
Bursztynowa08:36
Hotel "Marina"08:37
Hestii08:39
Polna08:40
Bitwy pod Płowcami08:42
Władysława IV [SOP]08:43
Sopot PKP - Marynarzy08:45
Sikorskiego [SOP]08:48
Uniwersytet Gdański [SOP]08:49
Okrężna08:51
23 Marca08:52
Przylesie08:53
Sanatorium "Leśnik"08:55
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"09:00
Przylesie09:02
23 Marca09:03
Okrężna09:04
Uniwersytet Gdański [SOP]09:06
Sikorskiego [SOP]09:07
Sopot PKP09:10
Sopot PKP - Marynarzy09:11
Władysława IV [SOP]09:12
Bitwy pod Płowcami09:14
Polna09:16
Hestii09:17
Hotel "Marina"09:18
Bursztynowa09:19
Jelitkowo09:20
Jelitkowo Kapliczna09:21
Tysiąclecia09:23
Piastowska09:25
Poznańska [GDA]09:26
Oliwa PKP09:28
Kurs nr 8 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP09:48
Oliwa PKP09:49
Poznańska [GDA]09:50
Piastowska09:52
Tysiąclecia09:53
Jelitkowo Kapliczna09:54
Jelitkowo09:55
Bursztynowa09:56
Hotel "Marina"09:57
Hestii09:59
Polna10:00
Bitwy pod Płowcami10:02
Władysława IV [SOP]10:03
Sopot PKP - Marynarzy10:05
Sikorskiego [SOP]10:08
Uniwersytet Gdański [SOP]10:09
Okrężna10:11
23 Marca10:12
Przylesie10:13
Sanatorium "Leśnik"10:15
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"10:20
Przylesie10:22
23 Marca10:23
Okrężna10:24
Uniwersytet Gdański [SOP]10:26
Sikorskiego [SOP]10:27
Sopot PKP10:30
Sopot PKP - Marynarzy10:31
Władysława IV [SOP]10:32
Bitwy pod Płowcami10:34
Polna10:36
Hestii10:37
Hotel "Marina"10:38
Bursztynowa10:39
Jelitkowo10:40
Jelitkowo Kapliczna10:41
Tysiąclecia10:43
Piastowska10:45
Poznańska [GDA]10:46
Oliwa PKP10:48
Kurs nr 10 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP11:08
Oliwa PKP11:09
Poznańska [GDA]11:10
Piastowska11:12
Tysiąclecia11:13
Jelitkowo Kapliczna11:14
Jelitkowo11:15
Bursztynowa11:16
Hotel "Marina"11:17
Hestii11:19
Polna11:20
Bitwy pod Płowcami11:22
Władysława IV [SOP]11:23
Sopot PKP - Marynarzy11:25
Sikorskiego [SOP]11:28
Uniwersytet Gdański [SOP]11:29
Okrężna11:31
23 Marca11:32
Przylesie11:33
Sanatorium "Leśnik"11:35
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"11:40
Przylesie11:42
23 Marca11:43
Okrężna11:44
Uniwersytet Gdański [SOP]11:46
Sikorskiego [SOP]11:47
Sopot PKP11:50
Sopot PKP - Marynarzy11:51
Władysława IV [SOP]11:52
Bitwy pod Płowcami11:54
Polna11:56
Hestii11:57
Hotel "Marina"11:58
Bursztynowa11:59
Jelitkowo12:00
Jelitkowo Kapliczna12:01
Tysiąclecia12:03
Piastowska12:05
Poznańska [GDA]12:07
Oliwa PKP12:09
Kurs nr 12 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP12:28
Oliwa PKP12:29
Poznańska [GDA]12:30
Piastowska12:32
Tysiąclecia12:33
Jelitkowo Kapliczna12:34
Jelitkowo12:35
Bursztynowa12:36
Hotel "Marina"12:37
Hestii12:39
Polna12:40
Bitwy pod Płowcami12:42
Władysława IV [SOP]12:43
Sopot PKP - Marynarzy12:45
Sikorskiego [SOP]12:48
Uniwersytet Gdański [SOP]12:49
Okrężna12:51
23 Marca12:52
Przylesie12:53
Sanatorium "Leśnik"12:55
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"13:00
Przylesie13:02
23 Marca13:03
Okrężna13:04
Uniwersytet Gdański [SOP]13:06
Sikorskiego [SOP]13:07
Sopot PKP13:10
Sopot PKP - Marynarzy13:11
Władysława IV [SOP]13:12
Bitwy pod Płowcami13:14
Polna13:16
Hestii13:17
Hotel "Marina"13:18
Bursztynowa13:19
Jelitkowo13:20
Jelitkowo Kapliczna13:21
Tysiąclecia13:23
Piastowska13:25
Poznańska [GDA]13:27
Oliwa PKP13:29
Kurs nr 14 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP13:48
Oliwa PKP13:49
Poznańska [GDA]13:50
Piastowska13:52
Tysiąclecia13:53
Jelitkowo Kapliczna13:54
Jelitkowo13:55
Bursztynowa13:56
Hotel "Marina"13:57
Hestii13:59
Polna14:00
Bitwy pod Płowcami14:02
Władysława IV [SOP]14:03
Sopot PKP - Marynarzy14:05
Sikorskiego [SOP]14:08
Uniwersytet Gdański [SOP]14:09
Okrężna14:11
23 Marca14:12
Przylesie14:13
Sanatorium "Leśnik"14:15
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"14:20
Przylesie14:22
23 Marca14:23
Okrężna14:24
Uniwersytet Gdański [SOP]14:26
Sikorskiego [SOP]14:27
Sopot PKP14:30
Sopot PKP - Marynarzy14:31
Władysława IV [SOP]14:32
Bitwy pod Płowcami14:34
Polna14:36
Hestii14:37
Hotel "Marina"14:38
Bursztynowa14:39
Jelitkowo14:40
Jelitkowo Kapliczna14:41
Tysiąclecia14:43
Piastowska14:45
Poznańska [GDA]14:47
Oliwa PKP14:49
Kurs nr 16 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP15:08
Oliwa PKP15:09
Poznańska [GDA]15:10
Piastowska15:12
Tysiąclecia15:13
Jelitkowo Kapliczna15:14
Jelitkowo15:15
Bursztynowa15:16
Hotel "Marina"15:17
Hestii15:19
Polna15:20
Bitwy pod Płowcami15:22
Władysława IV [SOP]15:23
Sopot PKP - Marynarzy15:25
Sikorskiego [SOP]15:28
Uniwersytet Gdański [SOP]15:29
Okrężna15:31
23 Marca15:32
Przylesie15:33
Sanatorium "Leśnik"15:35
Kurs nr 17 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"15:40
Przylesie15:42
23 Marca15:43
Okrężna15:44
Uniwersytet Gdański [SOP]15:46
Sikorskiego [SOP]15:47
Sopot PKP15:50
Sopot PKP - Marynarzy15:51
Władysława IV [SOP]15:52
Bitwy pod Płowcami15:54
Polna15:56
Hestii15:57
Hotel "Marina"15:58
Bursztynowa15:59
Jelitkowo16:00
Jelitkowo Kapliczna16:01
Tysiąclecia16:03
Piastowska16:05
Poznańska [GDA]16:07
Oliwa PKP16:09
Kurs nr 18 do Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP16:28
Oliwa PKP16:29
Poznańska [GDA]16:30
Piastowska16:32
Tysiąclecia16:33
Jelitkowo Kapliczna16:34
Jelitkowo16:35
Bursztynowa16:36
Hotel "Marina"16:37
Hestii16:39
Polna16:40
Bitwy pod Płowcami16:42
Władysława IV [SOP]16:43
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Sikorskiego [SOP]16:48
Uniwersytet Gdański [SOP]16:49
Okrężna16:51
23 Marca16:52
Przylesie16:53
Sanatorium "Leśnik"16:55
Kurs nr 19 do Oliwa PKP
Sanatorium "Leśnik"17:00
Przylesie17:02
23 Marca17:03
Okrężna17:04
Uniwersytet Gdański [SOP]17:06
Sikorskiego [SOP]17:07
Sopot PKP17:10
Sopot PKP - Marynarzy17:11
Władysława IV [SOP]17:12
Bitwy pod Płowcami17:14
Polna17:16
Hestii17:17
Hotel "Marina"17:18
Bursztynowa17:19
Jelitkowo17:20
Jelitkowo Kapliczna17:21
Tysiąclecia17:23
Piastowska17:25
Poznańska [GDA]17:27
Oliwa PKP17:29
Kurs nr 20 do Przylesie
Oliwa PKP17:48
Oliwa PKP17:49
Poznańska [GDA]17:50
Piastowska17:52
Tysiąclecia17:53
Jelitkowo Kapliczna17:54
Jelitkowo17:55
Bursztynowa17:56
Hotel "Marina"17:57
Hestii17:59
Polna18:00
Bitwy pod Płowcami18:02
Władysława IV [SOP]18:03
Sopot PKP - Marynarzy18:05
Sikorskiego [SOP]18:08
Uniwersytet Gdański [SOP]18:09
Okrężna18:11
23 Marca18:12
Przylesie18:13
Kurs nr 21 do Oliwa PKP
Przylesie18:20
23 Marca18:21
Okrężna18:22
Uniwersytet Gdański [SOP]18:24
Sikorskiego [SOP]18:25
Sopot PKP18:28
Sopot PKP - Marynarzy18:29
Władysława IV [SOP]18:30
Bitwy pod Płowcami18:32
Polna18:34
Hestii18:35
Hotel "Marina"18:36
Bursztynowa18:37
Jelitkowo18:38
Jelitkowo Kapliczna18:39
Tysiąclecia18:41
Piastowska18:43
Poznańska [GDA]18:45
Oliwa PKP18:47