• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:43
Kurs nr 0 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza06:41
Żeromskiego [SOP]06:42
Sikorskiego [SOP]06:43
Sopot PKP06:46
Sobieskiego - Przychodnia06:47
Bitwy pod Płowcami06:49
Polna06:50
Mierosławskiego06:51
Rynek Non-Stop06:53
Sportowa [SOP]06:54
Architektów06:55
Polna06:56
Grunwaldzka06:58
Chopina [SOP]06:59
Sopot PKP07:00
Sikorskiego [SOP]07:02
Żeromskiego [SOP]07:04
Herberta07:05
Osiedle Mickiewicza07:06
Kurs nr 1 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza07:11
Żeromskiego [SOP]07:12
Sikorskiego [SOP]07:13
Sopot PKP07:16
Sobieskiego - Przychodnia07:17
Bitwy pod Płowcami07:19
Polna07:20
Mierosławskiego07:21
Rynek Non-Stop07:23
Sportowa [SOP]07:24
Architektów07:25
Polna07:26
Grunwaldzka07:28
Chopina [SOP]07:29
Sopot PKP07:30
Sikorskiego [SOP]07:32
Żeromskiego [SOP]07:34
Herberta07:35
Osiedle Mickiewicza07:36
Kurs nr 2 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza07:39
Żeromskiego [SOP]07:40
Sikorskiego [SOP]07:41
Wybickiego [SOP]07:42
Kochanowskiego07:43
Sopot PKP - Marynarzy07:45
Sobieskiego - Przychodnia07:47
Bitwy pod Płowcami07:49
Polna07:50
Mierosławskiego07:51
Rynek Non-Stop07:53
Sportowa [SOP]07:54
Architektów07:55
Polna07:56
Grunwaldzka07:58
Chopina [SOP]07:59
Sopot PKP08:00
Sikorskiego [SOP]08:02
Żeromskiego [SOP]08:04
Herberta08:05
Osiedle Mickiewicza08:06
Kurs nr 3 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza08:11
Żeromskiego [SOP]08:12
Sikorskiego [SOP]08:13
Sopot PKP08:16
Sobieskiego - Przychodnia08:17
Bitwy pod Płowcami08:19
Polna08:20
Mierosławskiego08:21
Rynek Non-Stop08:23
Sportowa [SOP]08:24
Architektów08:25
Polna08:26
Grunwaldzka08:28
Chopina [SOP]08:30
Sopot PKP08:31
Sikorskiego [SOP]08:33
Żeromskiego [SOP]08:35
Herberta08:36
Osiedle Mickiewicza08:37
Kurs nr 4 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza08:58
Żeromskiego [SOP]08:59
Sikorskiego [SOP]09:00
Wybickiego [SOP]09:01
Kochanowskiego09:02
Sopot PKP - Marynarzy09:04
Sobieskiego - Przychodnia09:06
Bitwy pod Płowcami09:08
Polna09:09
Mierosławskiego09:10
Rynek Non-Stop09:13
Sportowa [SOP]09:14
Architektów09:15
Polna09:16
Grunwaldzka09:18
Chopina [SOP]09:20
Sopot PKP09:21
Sikorskiego [SOP]09:23
Żeromskiego [SOP]09:25
Herberta09:26
Osiedle Mickiewicza09:27
Kurs nr 5 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza09:36
Żeromskiego [SOP]09:37
Sikorskiego [SOP]09:38
Sopot PKP09:41
Sobieskiego - Przychodnia09:42
Bitwy pod Płowcami09:44
Polna09:45
Mierosławskiego09:46
Rynek Non-Stop09:50
Sportowa [SOP]09:51
Architektów09:52
Polna09:53
Grunwaldzka09:55
Chopina [SOP]09:57
Sopot PKP09:58
Sikorskiego [SOP]10:00
Żeromskiego [SOP]10:02
Herberta10:03
Osiedle Mickiewicza10:04
Kurs nr 6 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza10:21
Żeromskiego [SOP]10:22
Sikorskiego [SOP]10:23
Wybickiego [SOP]10:24
Kochanowskiego10:25
Sopot PKP - Marynarzy10:27
Sobieskiego - Przychodnia10:29
Bitwy pod Płowcami10:31
Polna10:32
Mierosławskiego10:33
Rynek Non-Stop10:36
Sportowa [SOP]10:37
Architektów10:38
Polna10:39
Grunwaldzka10:41
Chopina [SOP]10:43
Sopot PKP10:45
Sikorskiego [SOP]10:48
Żeromskiego [SOP]10:50
Herberta10:51
Osiedle Mickiewicza10:52
Kurs nr 7 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza10:59
Żeromskiego [SOP]11:00
Sikorskiego [SOP]11:01
Sopot PKP11:04
Sobieskiego - Przychodnia11:05
Bitwy pod Płowcami11:07
Polna11:08
Mierosławskiego11:09
Rynek Non-Stop11:13
Sportowa [SOP]11:14
Architektów11:15
Polna11:16
Grunwaldzka11:18
Chopina [SOP]11:20
Sopot PKP11:22
Sikorskiego [SOP]11:25
Żeromskiego [SOP]11:27
Herberta11:28
Osiedle Mickiewicza11:29
Kurs nr 8 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza11:35
Żeromskiego [SOP]11:36
Sikorskiego [SOP]11:37
Wybickiego [SOP]11:38
Kochanowskiego11:39
Sopot PKP - Marynarzy11:41
Sobieskiego - Przychodnia11:43
Bitwy pod Płowcami11:45
Polna11:46
Mierosławskiego11:47
Rynek Non-Stop11:50
Sportowa [SOP]11:51
Architektów11:52
Polna11:53
Grunwaldzka11:55
Chopina [SOP]11:57
Sopot PKP11:59
Sikorskiego [SOP]12:02
Żeromskiego [SOP]12:04
Herberta12:05
Osiedle Mickiewicza12:06
Kurs nr 9 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza12:22
Żeromskiego [SOP]12:23
Sikorskiego [SOP]12:24
Sopot PKP12:27
Sobieskiego - Przychodnia12:28
Bitwy pod Płowcami12:30
Polna12:31
Mierosławskiego12:32
Rynek Non-Stop12:36
Sportowa [SOP]12:37
Architektów12:38
Polna12:39
Grunwaldzka12:41
Chopina [SOP]12:43
Sopot PKP12:45
Sikorskiego [SOP]12:48
Żeromskiego [SOP]12:50
Herberta12:51
Osiedle Mickiewicza12:52
Kurs nr 10 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza12:58
Żeromskiego [SOP]12:59
Sikorskiego [SOP]13:00
Wybickiego [SOP]13:01
Kochanowskiego13:02
Sopot PKP - Marynarzy13:04
Sobieskiego - Przychodnia13:06
Bitwy pod Płowcami13:08
Polna13:09
Mierosławskiego13:10
Rynek Non-Stop13:13
Sportowa [SOP]13:14
Architektów13:15
Polna13:16
Grunwaldzka13:18
Chopina [SOP]13:20
Sopot PKP13:22
Sikorskiego [SOP]13:25
Żeromskiego [SOP]13:27
Herberta13:28
Osiedle Mickiewicza13:29
Kurs nr 11 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza13:36
Żeromskiego [SOP]13:37
Sikorskiego [SOP]13:38
Sopot PKP13:41
Sobieskiego - Przychodnia13:42
Bitwy pod Płowcami13:44
Polna13:45
Mierosławskiego13:46
Rynek Non-Stop13:50
Sportowa [SOP]13:51
Architektów13:52
Polna13:53
Grunwaldzka13:55
Chopina [SOP]13:57
Sopot PKP13:59
Sikorskiego [SOP]14:02
Żeromskiego [SOP]14:04
Herberta14:05
Osiedle Mickiewicza14:06
Kurs nr 12 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza14:21
Żeromskiego [SOP]14:22
Sikorskiego [SOP]14:23
Wybickiego [SOP]14:24
Kochanowskiego14:25
Sopot PKP - Marynarzy14:27
Sobieskiego - Przychodnia14:29
Bitwy pod Płowcami14:31
Polna14:32
Mierosławskiego14:33
Rynek Non-Stop14:36
Sportowa [SOP]14:37
Architektów14:38
Polna14:39
Grunwaldzka14:41
Chopina [SOP]14:43
Sopot PKP14:45
Sikorskiego [SOP]14:48
Żeromskiego [SOP]14:50
Herberta14:51
Osiedle Mickiewicza14:52
Kurs nr 13 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza14:59
Żeromskiego [SOP]15:00
Sikorskiego [SOP]15:01
Sopot PKP15:04
Sobieskiego - Przychodnia15:05
Bitwy pod Płowcami15:07
Polna15:08
Mierosławskiego15:09
Rynek Non-Stop15:13
Sportowa [SOP]15:14
Architektów15:15
Polna15:16
Grunwaldzka15:18
Chopina [SOP]15:20
Sopot PKP15:22
Sikorskiego [SOP]15:25
Żeromskiego [SOP]15:27
Herberta15:28
Osiedle Mickiewicza15:29
Kurs nr 14 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza15:35
Żeromskiego [SOP]15:36
Sikorskiego [SOP]15:37
Wybickiego [SOP]15:38
Kochanowskiego15:39
Sopot PKP - Marynarzy15:41
Sobieskiego - Przychodnia15:43
Bitwy pod Płowcami15:45
Polna15:46
Mierosławskiego15:47
Rynek Non-Stop15:50
Sportowa [SOP]15:51
Architektów15:52
Polna15:53
Grunwaldzka15:55
Chopina [SOP]15:57
Sopot PKP15:59
Sikorskiego [SOP]16:02
Żeromskiego [SOP]16:04
Herberta16:05
Osiedle Mickiewicza16:06
Kurs nr 15 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza16:26
Żeromskiego [SOP]16:27
Sikorskiego [SOP]16:28
Sopot PKP16:31
Sobieskiego - Przychodnia16:32
Bitwy pod Płowcami16:34
Polna16:35
Mierosławskiego16:36
Rynek Non-Stop16:40
Sportowa [SOP]16:41
Architektów16:42
Polna16:43
Grunwaldzka16:45
Chopina [SOP]16:47
Sopot PKP16:49
Sikorskiego [SOP]16:52
Żeromskiego [SOP]16:54
Herberta16:55
Osiedle Mickiewicza16:56
Kurs nr 16 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza17:18
Żeromskiego [SOP]17:19
Sikorskiego [SOP]17:20
Wybickiego [SOP]17:21
Kochanowskiego17:22
Sopot PKP - Marynarzy17:24
Sobieskiego - Przychodnia17:26
Bitwy pod Płowcami17:28
Polna17:29
Mierosławskiego17:30
Rynek Non-Stop17:32
Sportowa [SOP]17:33
Architektów17:34
Polna17:35
Grunwaldzka17:37
Chopina [SOP]17:39
Sopot PKP17:41
Sikorskiego [SOP]17:44
Żeromskiego [SOP]17:46
Herberta17:47
Osiedle Mickiewicza17:48
Kurs nr 17 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza18:18
Żeromskiego [SOP]18:19
Sikorskiego [SOP]18:20
Sopot PKP18:23
Sobieskiego - Przychodnia18:24
Bitwy pod Płowcami18:26
Polna18:27
Mierosławskiego18:28
Rynek Non-Stop18:30
Sportowa [SOP]18:31
Architektów18:32
Polna18:33
Grunwaldzka18:35
Chopina [SOP]18:36
Sopot PKP18:38
Sikorskiego [SOP]18:41
Żeromskiego [SOP]18:43
Herberta18:44
Osiedle Mickiewicza18:45
Kurs nr 18 do Osiedle Mickiewicza
Osiedle Mickiewicza19:18
Żeromskiego [SOP]19:19
Sikorskiego [SOP]19:20
Sopot PKP19:23
Sobieskiego - Przychodnia19:24
Bitwy pod Płowcami19:26
Polna19:27
Mierosławskiego19:28
Rynek Non-Stop19:30
Sportowa [SOP]19:31
Architektów19:32
Polna19:33
Grunwaldzka19:35
Chopina [SOP]19:36
Sopot PKP19:37
Sikorskiego [SOP]19:39
Żeromskiego [SOP]19:41
Herberta19:42
Osiedle Mickiewicza19:43