• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
01:15
Kurs nr 0 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski15:27
Plac Kaszubski15:27
Kurs nr 1 do Rewa - Bursztynowa
Plac Kaszubski15:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:38
Janka Wiśniewskiego15:39
Energetyków15:42
Obłuże Centrum15:45
Kuśnierska15:47
Podgórska15:48
Żeliwna15:50
Żelazna15:51
Pogórze Dolne15:52
Czernickiego I15:54
Czernickiego II15:55
Pogórze Górne15:56
Pogórze - Pułaskiego15:57
Pogórze - Dobke15:58
Pogórze - Herberta15:59
Kosakowo - Centrum Sportowe16:00
Kosakowo - Centrum Handlowe16:02
Kosakowo - Urząd Gminy16:03
Kosakowo - Kościół16:04
Pierwoszyno - Staw16:05
Pierwoszyno - Kościół16:06
Mosty - Wiązowa16:08
Mosty - Ogrodowa16:09
Mosty - Szkoła16:10
Mechelinki - Przystań16:12
Mosty - Szkoła16:14
Mosty - Ogrodowa16:15
Mosty - Olchowa16:16
Rewa - Wrocławska16:17
Rewa - Bosmańska16:19
Rewa - Słoneczna16:21
Rewa - Bursztynowa16:22
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Rewa - Bursztynowa16:32
Rewa - Słoneczna16:33
Rewa - Bosmańska16:34
Rewa - Wrocławska16:36
Mosty - Olchowa16:37
Mosty - Ogrodowa16:39
Mosty - Wiązowa16:40
Pierwoszyno - Kościół16:42
Pierwoszyno - Staw16:43
Kosakowo - Kościół16:44
Kosakowo - Urząd Gminy16:47
Kosakowo - Centrum Sportowe16:48
Pogórze - Herberta16:49
Pogórze - Dobke16:50
Pogórze - Pułaskiego16:51
Pogórze - Pogórze Górne16:52
Czernickiego II16:53
Czernickiego I16:54
Pogórze Dolne16:56
Żelazna16:57
Żeliwna16:58
Podgórska17:00
Kuśnierska17:01
Obłuże Centrum17:02
Energetyków17:05
Janka Wiśniewskiego17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:11
Plac Kaszubski17:13