• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
19:07
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:30
Dworzec Główny05:40
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny05:40
Brama Wyżynna05:42
Toruńska05:44
Zaroślak05:45
Brama Oruńska05:46
Stare Szkoty05:47
Sandomierska05:48
Ptasia05:50
Małomiejska05:52
Platynowa05:54
Krzemowa [GDA]05:56
Uranowa05:57
Orunia Górna05:58
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:00
Platynowa06:01
Małomiejska06:02
Ptasia06:03
Sandomierska06:06
Stare Szkoty06:07
Brama Oruńska06:08
Zaroślak06:09
Toruńska06:10
Brama Wyżynna06:12
Dworzec Główny06:14
Wały Piastowskie06:15
Jana z Kolna [GDA]06:17
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:29
Wały Piastowskie06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Wyżynna06:34
Toruńska06:36
Zaroślak06:37
Brama Oruńska06:39
Stare Szkoty06:40
Sandomierska06:41
Ptasia06:44
Małomiejska06:46
Platynowa06:48
Krzemowa [GDA]06:50
Uranowa06:51
Orunia Górna06:52
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:00
Platynowa07:02
Małomiejska07:04
Ptasia07:06
Sandomierska07:11
Stare Szkoty07:13
Brama Oruńska07:14
Zaroślak07:15
Toruńska07:16
Brama Wyżynna07:19
Dworzec Główny07:21
Wały Piastowskie07:22
Jana z Kolna [GDA]07:24
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:29
Wały Piastowskie07:30
Dworzec Główny07:32
Brama Wyżynna07:34
Toruńska07:36
Zaroślak07:37
Brama Oruńska07:39
Stare Szkoty07:40
Sandomierska07:41
Ptasia07:44
Małomiejska07:46
Platynowa07:48
Krzemowa [GDA]07:50
Uranowa07:51
Orunia Górna07:52
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:00
Platynowa08:02
Małomiejska08:03
Ptasia08:05
Sandomierska08:08
Stare Szkoty08:10
Brama Oruńska08:11
Zaroślak08:12
Toruńska08:14
Brama Wyżynna08:17
Dworzec Główny08:19
Wały Piastowskie08:20
Jana z Kolna [GDA]08:22
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:29
Wały Piastowskie08:30
Dworzec Główny08:32
Brama Wyżynna08:34
Toruńska08:36
Zaroślak08:37
Brama Oruńska08:38
Stare Szkoty08:39
Sandomierska08:40
Ptasia08:42
Małomiejska08:44
Platynowa08:46
Krzemowa [GDA]08:48
Uranowa08:49
Orunia Górna08:50
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:00
Platynowa09:02
Małomiejska09:03
Ptasia09:05
Sandomierska09:08
Stare Szkoty09:09
Brama Oruńska09:10
Zaroślak09:11
Toruńska09:12
Brama Wyżynna09:14
Dworzec Główny09:16
Wały Piastowskie09:17
Jana z Kolna [GDA]09:19
Kurs nr 9 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:40
Wały Piastowskie09:41
Dworzec Główny09:43
Brama Wyżynna09:45
Toruńska09:47
Zaroślak09:48
Brama Oruńska09:49
Stare Szkoty09:50
Sandomierska09:51
Ptasia09:53
Małomiejska09:55
Platynowa09:57
Krzemowa [GDA]09:59
Uranowa10:00
Orunia Górna10:01
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:05
Platynowa10:07
Małomiejska10:08
Ptasia10:10
Sandomierska10:13
Stare Szkoty10:14
Brama Oruńska10:15
Zaroślak10:16
Toruńska10:17
Brama Wyżynna10:19
Dworzec Główny10:21
Wały Piastowskie10:22
Jana z Kolna [GDA]10:24
Kurs nr 11 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:55
Wały Piastowskie10:56
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:00
Toruńska11:02
Zaroślak11:03
Brama Oruńska11:04
Stare Szkoty11:05
Sandomierska11:06
Ptasia11:08
Małomiejska11:10
Platynowa11:12
Krzemowa [GDA]11:14
Uranowa11:15
Orunia Górna11:16
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:20
Platynowa11:22
Małomiejska11:23
Ptasia11:25
Sandomierska11:28
Stare Szkoty11:29
Brama Oruńska11:30
Zaroślak11:31
Toruńska11:32
Brama Wyżynna11:34
Dworzec Główny11:36
Wały Piastowskie11:37
Jana z Kolna [GDA]11:39
Kurs nr 13 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:55
Wały Piastowskie11:56
Dworzec Główny11:58
Brama Wyżynna12:00
Toruńska12:02
Zaroślak12:03
Brama Oruńska12:04
Stare Szkoty12:05
Sandomierska12:06
Ptasia12:08
Małomiejska12:10
Platynowa12:12
Krzemowa [GDA]12:14
Uranowa12:15
Orunia Górna12:16
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:20
Platynowa12:22
Małomiejska12:23
Ptasia12:25
Sandomierska12:28
Stare Szkoty12:29
Brama Oruńska12:30
Zaroślak12:31
Toruńska12:32
Brama Wyżynna12:34
Dworzec Główny12:36
Wały Piastowskie12:37
Jana z Kolna [GDA]12:39
Kurs nr 15 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:55
Wały Piastowskie12:56
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:00
Toruńska13:02
Zaroślak13:03
Brama Oruńska13:04
Stare Szkoty13:05
Sandomierska13:06
Ptasia13:08
Małomiejska13:10
Platynowa13:12
Krzemowa [GDA]13:14
Uranowa13:15
Orunia Górna13:16
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:20
Platynowa13:22
Małomiejska13:23
Ptasia13:25
Sandomierska13:28
Stare Szkoty13:29
Brama Oruńska13:30
Zaroślak13:31
Toruńska13:32
Brama Wyżynna13:34
Dworzec Główny13:36
Wały Piastowskie13:37
Jana z Kolna [GDA]13:39
Kurs nr 17 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:56
Wały Piastowskie13:57
Dworzec Główny13:59
Brama Wyżynna14:01
Toruńska14:03
Zaroślak14:04
Brama Oruńska14:05
Stare Szkoty14:06
Sandomierska14:07
Ptasia14:09
Małomiejska14:11
Platynowa14:13
Krzemowa [GDA]14:15
Uranowa14:16
Orunia Górna14:17
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:21
Platynowa14:23
Małomiejska14:24
Ptasia14:26
Sandomierska14:29
Stare Szkoty14:30
Brama Oruńska14:31
Zaroślak14:32
Toruńska14:34
Brama Wyżynna14:36
Dworzec Główny14:38
Wały Piastowskie14:39
Jana z Kolna [GDA]14:41
Kurs nr 19 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:56
Wały Piastowskie14:57
Dworzec Główny14:59
Brama Wyżynna15:02
Toruńska15:04
Zaroślak15:05
Brama Oruńska15:06
Stare Szkoty15:07
Sandomierska15:08
Ptasia15:11
Małomiejska15:13
Platynowa15:16
Krzemowa [GDA]15:18
Uranowa15:19
Orunia Górna15:20
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:22
Platynowa15:24
Małomiejska15:25
Ptasia15:27
Sandomierska15:30
Stare Szkoty15:31
Brama Oruńska15:32
Zaroślak15:33
Toruńska15:35
Brama Wyżynna15:38
Dworzec Główny15:40
Wały Piastowskie15:41
Jana z Kolna [GDA]15:43
Kurs nr 21 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:08
Wały Piastowskie16:09
Dworzec Główny16:11
Brama Wyżynna16:14
Toruńska16:16
Zaroślak16:17
Brama Oruńska16:18
Stare Szkoty16:19
Sandomierska16:20
Ptasia16:23
Małomiejska16:25
Platynowa16:29
Krzemowa [GDA]16:31
Uranowa16:32
Orunia Górna16:33
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:35
Platynowa16:37
Małomiejska16:38
Ptasia16:40
Sandomierska16:43
Stare Szkoty16:44
Brama Oruńska16:45
Zaroślak16:46
Toruńska16:48
Brama Wyżynna16:51
Dworzec Główny16:53
Wały Piastowskie16:54
Jana z Kolna [GDA]16:56
Kurs nr 23 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:20
Wały Piastowskie17:21
Dworzec Główny17:23
Brama Wyżynna17:26
Toruńska17:28
Zaroślak17:29
Brama Oruńska17:30
Stare Szkoty17:31
Sandomierska17:32
Ptasia17:34
Małomiejska17:36
Platynowa17:38
Krzemowa [GDA]17:40
Uranowa17:41
Orunia Górna17:42
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:45
Platynowa17:47
Małomiejska17:48
Ptasia17:50
Sandomierska17:53
Stare Szkoty17:54
Brama Oruńska17:55
Zaroślak17:56
Toruńska17:57
Brama Wyżynna18:00
Dworzec Główny18:02
Wały Piastowskie18:03
Jana z Kolna [GDA]18:05
Kurs nr 25 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:14
Wały Piastowskie18:15
Dworzec Główny18:17
Brama Wyżynna18:20
Toruńska18:22
Zaroślak18:23
Brama Oruńska18:24
Stare Szkoty18:25
Sandomierska18:26
Ptasia18:28
Małomiejska18:30
Platynowa18:32
Krzemowa [GDA]18:34
Uranowa18:35
Orunia Górna18:36
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:37
Platynowa18:39
Małomiejska18:40
Ptasia18:41
Sandomierska18:44
Stare Szkoty18:45
Brama Oruńska18:46
Zaroślak18:47
Toruńska18:48
Brama Wyżynna18:50
Dworzec Główny18:52
Wały Piastowskie18:53
Jana z Kolna [GDA]18:55
Kurs nr 27 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:12
Wały Piastowskie19:13
Dworzec Główny19:15
Brama Wyżynna19:18
Toruńska19:20
Zaroślak19:21
Brama Oruńska19:22
Stare Szkoty19:23
Sandomierska19:24
Ptasia19:26
Małomiejska19:28
Platynowa19:30
Krzemowa [GDA]19:32
Uranowa19:33
Orunia Górna19:34
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:36
Platynowa19:38
Małomiejska19:39
Ptasia19:40
Sandomierska19:43
Stare Szkoty19:44
Brama Oruńska19:45
Zaroślak19:46
Toruńska19:47
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Wały Piastowskie19:52
Jana z Kolna [GDA]19:54
Kurs nr 29 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:12
Wały Piastowskie20:13
Dworzec Główny20:15
Brama Wyżynna20:18
Toruńska20:20
Zaroślak20:21
Brama Oruńska20:22
Stare Szkoty20:23
Sandomierska20:24
Ptasia20:26
Małomiejska20:28
Platynowa20:30
Krzemowa [GDA]20:32
Uranowa20:33
Orunia Górna20:34
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:36
Platynowa20:37
Małomiejska20:38
Ptasia20:39
Sandomierska20:41
Stare Szkoty20:42
Brama Oruńska20:43
Zaroślak20:44
Toruńska20:45
Brama Wyżynna20:47
Dworzec Główny20:49
Wały Piastowskie20:50
Jana z Kolna [GDA]20:52
Kurs nr 31 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:14
Wały Piastowskie21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Wyżynna21:19
Toruńska21:21
Zaroślak21:22
Brama Oruńska21:23
Stare Szkoty21:24
Sandomierska21:25
Ptasia21:27
Małomiejska21:29
Platynowa21:31
Krzemowa [GDA]21:33
Uranowa21:34
Orunia Górna21:35
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna21:36
Platynowa21:37
Małomiejska21:38
Ptasia21:39
Sandomierska21:41
Stare Szkoty21:42
Brama Oruńska21:43
Zaroślak21:44
Toruńska21:45
Brama Wyżynna21:47
Dworzec Główny21:49
Wały Piastowskie21:50
Jana z Kolna [GDA]21:52
Kurs nr 33 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]21:59
Wały Piastowskie22:00
Dworzec Główny22:02
Brama Wyżynna22:04
Toruńska22:06
Zaroślak22:07
Brama Oruńska22:08
Stare Szkoty22:09
Sandomierska22:10
Ptasia22:12
Małomiejska22:14
Platynowa22:16
Krzemowa [GDA]22:18
Uranowa22:19
Orunia Górna22:20
Kurs nr 34 do Dworzec Główny
Orunia Górna22:21
Platynowa22:22
Małomiejska22:23
Ptasia22:24
Sandomierska22:26
Stare Szkoty22:27
Brama Oruńska22:28
Zaroślak22:29
Toruńska22:30
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny22:34
Kurs nr 35 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:34
Baza Hallera22:44