• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:54
Kurs nr 0 do Orunia Górna
Dworzec Główny04:57
Brama Wyżynna04:59
Toruńska05:01
Zaroślak05:02
Brama Oruńska05:03
Stare Szkoty05:04
Sandomierska05:05
Ptasia05:07
Małomiejska05:09
Platynowa05:11
Krzemowa [GDA]05:13
Uranowa05:14
Orunia Górna05:15
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:15
Platynowa05:16
Małomiejska05:17
Ptasia05:18
Sandomierska05:21
Stare Szkoty05:22
Brama Oruńska05:23
Zaroślak05:24
Toruńska05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Wały Piastowskie05:30
Jana z Kolna [GDA]05:32
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]05:49
Wały Piastowskie05:50
Dworzec Główny05:52
Brama Wyżynna05:54
Toruńska05:56
Zaroślak05:57
Brama Oruńska05:58
Stare Szkoty05:59
Sandomierska06:00
Ptasia06:02
Małomiejska06:04
Platynowa06:06
Krzemowa [GDA]06:08
Uranowa06:09
Orunia Górna06:10
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:10
Platynowa06:11
Małomiejska06:12
Ptasia06:13
Sandomierska06:16
Stare Szkoty06:17
Brama Oruńska06:18
Zaroślak06:19
Toruńska06:21
Brama Wyżynna06:24
Dworzec Główny06:26
Wały Piastowskie06:27
Jana z Kolna [GDA]06:29
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:34
Wały Piastowskie06:35
Dworzec Główny06:38
Brama Wyżynna06:41
Toruńska06:43
Zaroślak06:44
Brama Oruńska06:46
Stare Szkoty06:47
Sandomierska06:48
Ptasia06:51
Małomiejska06:53
Platynowa06:55
Krzemowa [GDA]06:57
Uranowa06:58
Orunia Górna06:59
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:00
Platynowa07:02
Małomiejska07:04
Ptasia07:06
Sandomierska07:11
Stare Szkoty07:12
Brama Oruńska07:13
Zaroślak07:14
Toruńska07:16
Brama Wyżynna07:19
Dworzec Główny07:21
Wały Piastowskie07:22
Jana z Kolna [GDA]07:24
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:34
Wały Piastowskie07:35
Dworzec Główny07:38
Brama Wyżynna07:41
Toruńska07:43
Zaroślak07:44
Brama Oruńska07:46
Stare Szkoty07:47
Sandomierska07:48
Ptasia07:51
Małomiejska07:53
Platynowa07:55
Krzemowa [GDA]07:57
Uranowa07:58
Orunia Górna07:59
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:00
Platynowa08:02
Małomiejska08:03
Ptasia08:05
Sandomierska08:08
Stare Szkoty08:09
Brama Oruńska08:10
Zaroślak08:11
Toruńska08:12
Brama Wyżynna08:14
Dworzec Główny08:16
Wały Piastowskie08:17
Jana z Kolna [GDA]08:19
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:39
Wały Piastowskie08:40
Dworzec Główny08:43
Brama Wyżynna08:46
Toruńska08:48
Zaroślak08:49
Brama Oruńska08:50
Stare Szkoty08:51
Sandomierska08:52
Ptasia08:54
Małomiejska08:56
Platynowa08:58
Krzemowa [GDA]09:00
Uranowa09:01
Orunia Górna09:02
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:05
Platynowa09:07
Małomiejska09:08
Ptasia09:10
Sandomierska09:13
Stare Szkoty09:14
Brama Oruńska09:15
Zaroślak09:16
Toruńska09:17
Brama Wyżynna09:19
Dworzec Główny09:21
Wały Piastowskie09:22
Jana z Kolna [GDA]09:24
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:54
Wały Piastowskie09:55
Dworzec Główny09:58
Brama Wyżynna10:01
Toruńska10:03
Zaroślak10:04
Brama Oruńska10:05
Stare Szkoty10:06
Sandomierska10:07
Ptasia10:09
Małomiejska10:11
Platynowa10:13
Krzemowa [GDA]10:15
Uranowa10:16
Orunia Górna10:17
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:20
Platynowa10:22
Małomiejska10:23
Ptasia10:25
Sandomierska10:28
Stare Szkoty10:29
Brama Oruńska10:30
Zaroślak10:31
Toruńska10:32
Brama Wyżynna10:34
Dworzec Główny10:36
Wały Piastowskie10:37
Jana z Kolna [GDA]10:39
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:54
Wały Piastowskie10:55
Dworzec Główny10:58
Brama Wyżynna11:01
Toruńska11:03
Zaroślak11:04
Brama Oruńska11:05
Stare Szkoty11:06
Sandomierska11:07
Ptasia11:09
Małomiejska11:11
Platynowa11:13
Krzemowa [GDA]11:15
Uranowa11:16
Orunia Górna11:17
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:20
Platynowa11:22
Małomiejska11:23
Ptasia11:25
Sandomierska11:28
Stare Szkoty11:29
Brama Oruńska11:30
Zaroślak11:31
Toruńska11:32
Brama Wyżynna11:34
Dworzec Główny11:36
Wały Piastowskie11:37
Jana z Kolna [GDA]11:39
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:54
Wały Piastowskie11:55
Dworzec Główny11:58
Brama Wyżynna12:01
Toruńska12:03
Zaroślak12:04
Brama Oruńska12:05
Stare Szkoty12:06
Sandomierska12:07
Ptasia12:09
Małomiejska12:11
Platynowa12:13
Krzemowa [GDA]12:15
Uranowa12:16
Orunia Górna12:17
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:20
Platynowa12:22
Małomiejska12:23
Ptasia12:25
Sandomierska12:28
Stare Szkoty12:29
Brama Oruńska12:30
Zaroślak12:31
Toruńska12:32
Brama Wyżynna12:34
Dworzec Główny12:36
Wały Piastowskie12:37
Jana z Kolna [GDA]12:39
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:54
Wały Piastowskie12:55
Dworzec Główny12:58
Brama Wyżynna13:01
Toruńska13:03
Zaroślak13:04
Brama Oruńska13:05
Stare Szkoty13:06
Sandomierska13:07
Ptasia13:09
Małomiejska13:11
Platynowa13:13
Krzemowa [GDA]13:15
Uranowa13:16
Orunia Górna13:17
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:20
Platynowa13:22
Małomiejska13:23
Ptasia13:25
Sandomierska13:28
Stare Szkoty13:29
Brama Oruńska13:30
Zaroślak13:31
Toruńska13:32
Brama Wyżynna13:34
Dworzec Główny13:36
Wały Piastowskie13:37
Jana z Kolna [GDA]13:39
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:57
Wały Piastowskie13:58
Dworzec Główny14:01
Brama Wyżynna14:04
Toruńska14:06
Zaroślak14:07
Brama Oruńska14:08
Stare Szkoty14:09
Sandomierska14:10
Ptasia14:12
Małomiejska14:14
Platynowa14:16
Krzemowa [GDA]14:18
Uranowa14:19
Orunia Górna14:20
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:23
Platynowa14:25
Małomiejska14:26
Ptasia14:28
Sandomierska14:31
Stare Szkoty14:32
Brama Oruńska14:33
Zaroślak14:34
Toruńska14:35
Brama Wyżynna14:37
Dworzec Główny14:39
Wały Piastowskie14:40
Jana z Kolna [GDA]14:42
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:56
Wały Piastowskie14:57
Dworzec Główny15:00
Brama Wyżynna15:03
Toruńska15:05
Zaroślak15:06
Brama Oruńska15:07
Stare Szkoty15:08
Sandomierska15:09
Ptasia15:12
Małomiejska15:14
Platynowa15:16
Krzemowa [GDA]15:18
Uranowa15:19
Orunia Górna15:20
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:25
Platynowa15:27
Małomiejska15:28
Ptasia15:30
Sandomierska15:33
Stare Szkoty15:34
Brama Oruńska15:35
Zaroślak15:36
Toruńska15:37
Brama Wyżynna15:39
Dworzec Główny15:41
Wały Piastowskie15:42
Jana z Kolna [GDA]15:44
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:05
Wały Piastowskie16:06
Dworzec Główny16:09
Brama Wyżynna16:12
Toruńska16:14
Zaroślak16:15
Brama Oruńska16:16
Stare Szkoty16:17
Sandomierska16:18
Ptasia16:21
Małomiejska16:23
Platynowa16:25
Krzemowa [GDA]16:27
Uranowa16:28
Orunia Górna16:29
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:35
Platynowa16:37
Małomiejska16:38
Ptasia16:40
Sandomierska16:43
Stare Szkoty16:44
Brama Oruńska16:45
Zaroślak16:46
Toruńska16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Wały Piastowskie16:52
Jana z Kolna [GDA]16:54
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:16
Wały Piastowskie17:17
Dworzec Główny17:20
Brama Wyżynna17:23
Toruńska17:25
Zaroślak17:26
Brama Oruńska17:27
Stare Szkoty17:28
Sandomierska17:29
Ptasia17:31
Małomiejska17:33
Platynowa17:35
Krzemowa [GDA]17:37
Uranowa17:38
Orunia Górna17:39
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:42
Platynowa17:44
Małomiejska17:45
Ptasia17:47
Sandomierska17:50
Stare Szkoty17:51
Brama Oruńska17:52
Zaroślak17:53
Toruńska17:54
Brama Wyżynna17:56
Dworzec Główny17:58
Wały Piastowskie17:59
Jana z Kolna [GDA]18:01
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:13
Wały Piastowskie18:14
Dworzec Główny18:17
Brama Wyżynna18:20
Toruńska18:22
Zaroślak18:23
Brama Oruńska18:24
Stare Szkoty18:25
Sandomierska18:26
Ptasia18:28
Małomiejska18:30
Platynowa18:32
Krzemowa [GDA]18:34
Uranowa18:35
Orunia Górna18:36
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:37
Platynowa18:39
Małomiejska18:40
Ptasia18:41
Sandomierska18:44
Stare Szkoty18:45
Brama Oruńska18:46
Zaroślak18:47
Toruńska18:48
Brama Wyżynna18:50
Dworzec Główny18:52
Wały Piastowskie18:53
Jana z Kolna [GDA]18:55
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:11
Wały Piastowskie19:12
Dworzec Główny19:15
Brama Wyżynna19:18
Toruńska19:20
Zaroślak19:21
Brama Oruńska19:22
Stare Szkoty19:23
Sandomierska19:24
Ptasia19:26
Małomiejska19:28
Platynowa19:30
Krzemowa [GDA]19:32
Uranowa19:33
Orunia Górna19:34
Kurs nr 29 do Dworzec Główny
Orunia Górna19:36
Platynowa19:38
Małomiejska19:39
Ptasia19:40
Sandomierska19:43
Stare Szkoty19:44
Brama Oruńska19:45
Zaroślak19:46
Toruńska19:47
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Kurs nr 30 do Baza Hallera
Dworzec Główny19:51
Baza Hallera20:01