• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
00:31
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:50
Dworzec Główny06:00
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:02
Toruńska06:04
Zaroślak06:05
Brama Oruńska06:06
Stare Szkoty06:07
Sandomierska06:08
Ptasia06:10
Małomiejska06:12
Platynowa06:14
Krzemowa [GDA]06:16
Uranowa06:17
Orunia Górna06:18
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:20
Platynowa06:22
Małomiejska06:24
Ptasia06:26
Sandomierska06:31
Stare Szkoty06:32
Brama Oruńska06:33
Zaroślak06:34
Toruńska06:36
Brama Wyżynna06:39
Dworzec Główny06:41
Wały Piastowskie06:42
Jana z Kolna [GDA]06:44
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:44
Wały Piastowskie06:45
Dworzec Główny06:48
Brama Wyżynna06:51
Toruńska06:53
Zaroślak06:54
Brama Oruńska06:56
Stare Szkoty06:57
Sandomierska06:58
Ptasia07:01
Małomiejska07:03
Platynowa07:05
Krzemowa [GDA]07:07
Uranowa07:08
Orunia Górna07:09
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:10
Platynowa07:12
Małomiejska07:14
Ptasia07:16
Sandomierska07:21
Stare Szkoty07:22
Brama Oruńska07:23
Zaroślak07:24
Toruńska07:26
Brama Wyżynna07:29
Dworzec Główny07:31
Wały Piastowskie07:32
Jana z Kolna [GDA]07:34
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:44
Wały Piastowskie07:45
Dworzec Główny07:48
Brama Wyżynna07:51
Toruńska07:53
Zaroślak07:54
Brama Oruńska07:56
Stare Szkoty07:57
Sandomierska07:58
Ptasia08:01
Małomiejska08:03
Platynowa08:05
Krzemowa [GDA]08:07
Uranowa08:08
Orunia Górna08:09
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:10
Platynowa08:12
Małomiejska08:13
Ptasia08:15
Sandomierska08:18
Stare Szkoty08:19
Brama Oruńska08:20
Zaroślak08:21
Toruńska08:22
Brama Wyżynna08:24
Dworzec Główny08:26
Wały Piastowskie08:27
Jana z Kolna [GDA]08:29
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:54
Wały Piastowskie08:55
Dworzec Główny08:58
Brama Wyżynna09:01
Toruńska09:03
Zaroślak09:04
Brama Oruńska09:05
Stare Szkoty09:06
Sandomierska09:07
Ptasia09:09
Małomiejska09:11
Platynowa09:13
Krzemowa [GDA]09:15
Uranowa09:16
Orunia Górna09:17
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Orunia Górna09:20
Platynowa09:22
Małomiejska09:23
Ptasia09:25
Sandomierska09:28
Stare Szkoty09:29
Brama Oruńska09:30
Zaroślak09:31
Toruńska09:32
Brama Wyżynna09:34
Dworzec Główny09:36
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny09:36
Baza Hallera09:46