• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
19:58
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:41
Dworzec Główny13:51
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny13:51
Brama Wyżynna13:54
Toruńska13:56
Brama Oruńska13:57
Stare Szkoty13:58
Sandomierska13:59
Ptasia14:01
Małomiejska14:03
Platynowa14:05
Krzemowa14:07
Uranowa14:08
Orunia Górna14:09
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:13
Platynowa14:15
Małomiejska14:16
Ptasia14:18
Sandomierska14:21
Stare Szkoty14:22
Brama Oruńska14:23
Toruńska14:25
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:30
Wały Piastowskie14:31
Jana z Kolna [GDA]14:33
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:46
Wały Piastowskie14:47
Dworzec Główny14:50
Brama Wyżynna14:53
Toruńska14:55
Brama Oruńska14:56
Stare Szkoty14:57
Sandomierska14:58
Ptasia15:01
Małomiejska15:03
Platynowa15:05
Krzemowa15:07
Uranowa15:08
Orunia Górna15:09
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:15
Platynowa15:17
Małomiejska15:18
Ptasia15:20
Sandomierska15:23
Stare Szkoty15:24
Brama Oruńska15:25
Toruńska15:28
Brama Wyżynna15:30
Dworzec Główny15:33
Wały Piastowskie15:34
Jana z Kolna [GDA]15:36
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:56
Wały Piastowskie15:57
Dworzec Główny16:00
Brama Wyżynna16:03
Toruńska16:05
Brama Oruńska16:06
Stare Szkoty16:07
Sandomierska16:08
Ptasia16:11
Małomiejska16:13
Platynowa16:15
Krzemowa16:17
Uranowa16:18
Orunia Górna16:19
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:25
Platynowa16:27
Małomiejska16:28
Ptasia16:30
Sandomierska16:33
Stare Szkoty16:34
Brama Oruńska16:35
Toruńska16:38
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:43
Wały Piastowskie16:44
Jana z Kolna [GDA]16:46
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:08
Wały Piastowskie17:09
Dworzec Główny17:11
Brama Wyżynna17:14
Toruńska17:16
Brama Oruńska17:17
Stare Szkoty17:18
Sandomierska17:19
Ptasia17:21
Małomiejska17:23
Platynowa17:25
Krzemowa17:27
Uranowa17:28
Orunia Górna17:29
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Orunia Górna17:32
Platynowa17:34
Małomiejska17:35
Ptasia17:37
Sandomierska17:40
Stare Szkoty17:41
Brama Oruńska17:42
Toruńska17:44
Brama Wyżynna17:46
Dworzec Główny17:49
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:49
Baza Hallera17:59