• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
18:16
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera13:41
Dworzec Główny13:51
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Dworzec Główny13:51
Brama Wyżynna13:54
Toruńska13:56
Zaroślak13:57
Brama Oruńska13:58
Stare Szkoty13:59
Sandomierska14:00
Ptasia14:02
Małomiejska14:04
Platynowa14:06
Krzemowa14:08
Uranowa14:09
Orunia Górna14:10
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:13
Platynowa14:15
Małomiejska14:16
Ptasia14:18
Sandomierska14:21
Stare Szkoty14:22
Brama Oruńska14:23
Zaroślak14:24
Toruńska14:25
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:29
Wały Piastowskie14:30
Jana z Kolna [GDA]14:32
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:46
Wały Piastowskie14:47
Dworzec Główny14:50
Brama Wyżynna14:53
Toruńska14:55
Zaroślak14:56
Brama Oruńska14:57
Stare Szkoty14:58
Sandomierska14:59
Ptasia15:02
Małomiejska15:04
Platynowa15:06
Krzemowa15:08
Uranowa15:09
Orunia Górna15:10
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:15
Platynowa15:17
Małomiejska15:18
Ptasia15:20
Sandomierska15:23
Stare Szkoty15:24
Brama Oruńska15:25
Zaroślak15:26
Toruńska15:27
Brama Wyżynna15:29
Dworzec Główny15:31
Wały Piastowskie15:32
Jana z Kolna [GDA]15:34
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:55
Wały Piastowskie15:56
Dworzec Główny15:59
Brama Wyżynna16:02
Toruńska16:04
Zaroślak16:05
Brama Oruńska16:06
Stare Szkoty16:07
Sandomierska16:08
Ptasia16:11
Małomiejska16:13
Platynowa16:15
Krzemowa16:17
Uranowa16:18
Orunia Górna16:19
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:25
Platynowa16:27
Małomiejska16:28
Ptasia16:30
Sandomierska16:33
Stare Szkoty16:34
Brama Oruńska16:35
Zaroślak16:36
Toruńska16:37
Brama Wyżynna16:39
Dworzec Główny16:41
Wały Piastowskie16:42
Jana z Kolna [GDA]16:44
Kurs nr 7 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:06
Wały Piastowskie17:07
Dworzec Główny17:10
Brama Wyżynna17:13
Toruńska17:15
Zaroślak17:16
Brama Oruńska17:17
Stare Szkoty17:18
Sandomierska17:19
Ptasia17:21
Małomiejska17:23
Platynowa17:25
Krzemowa17:27
Uranowa17:28
Orunia Górna17:29
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Orunia Górna17:32
Platynowa17:34
Małomiejska17:35
Ptasia17:37
Sandomierska17:40
Stare Szkoty17:41
Brama Oruńska17:42
Zaroślak17:43
Toruńska17:44
Brama Wyżynna17:46
Dworzec Główny17:48
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:49
Baza Hallera17:59