• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:10
Kurs nr 2 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce05:45
Siedlce05:46
Emaus05:48
Cmentarz Łostowicki05:50
Wilanowska05:51
Przemyska05:52
Kielecka05:53
Piotrkowska05:55
Ujeścisko05:57
Lawendowe Wzgórze05:58
Szkoła Podstawowa nr 605:59
Jabłoniowa Osiedle06:01
Leszczynowa06:02
Szadółki06:03
Przywidzka06:04
Czermińskiego06:05
Rębowo06:06
Baśniowa06:07
Elfów06:09
Osiedle Olimp06:11
Szkoła Metropolitalna06:12
Kurs nr 3 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna06:22
Plac Afrodyty06:23
Osiedle Olimp06:25
Osiedle Świętokrzyskie06:28
Elfów06:29
Baśniowa06:30
Rębowo06:31
Czermińskiego06:33
Przywidzka06:35
Szadółki06:36
Leszczynowa06:38
Jabłoniowa Osiedle06:39
Lawendowe Wzgórze06:41
Szkoła Podstawowa nr 606:42
Ujeścisko06:44
Piotrkowska06:46
Kielecka06:48
Przemyska06:50
Wilanowska06:54
Cmentarz Łostowicki06:58
Emaus07:01
Siedlce07:02
Kurs nr 4 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce07:12
Siedlce07:13
Emaus07:15
Cmentarz Łostowicki07:17
Wilanowska07:19
Przemyska07:20
Kielecka07:21
Piotrkowska07:23
Ujeścisko07:25
Lawendowe Wzgórze07:27
Szkoła Podstawowa nr 607:28
Jabłoniowa Osiedle07:31
Leszczynowa07:32
Szadółki07:33
Przywidzka07:35
Czermińskiego07:37
Rębowo07:38
Baśniowa07:39
Elfów07:41
Osiedle Olimp07:43
Szkoła Metropolitalna07:44
Kurs nr 5 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna07:52
Plac Afrodyty07:53
Osiedle Olimp07:55
Osiedle Świętokrzyskie07:58
Elfów07:59
Baśniowa08:00
Rębowo08:01
Czermińskiego08:03
Przywidzka08:05
Szadółki08:06
Leszczynowa08:08
Jabłoniowa Osiedle08:09
Lawendowe Wzgórze08:11
Szkoła Podstawowa nr 608:12
Ujeścisko08:14
Piotrkowska08:16
Kielecka08:18
Przemyska08:20
Wilanowska08:22
Cmentarz Łostowicki08:24
Emaus08:27
Siedlce08:28
Kurs nr 6 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce09:03
Siedlce09:04
Emaus09:06
Cmentarz Łostowicki09:08
Wilanowska09:10
Przemyska09:11
Kielecka09:12
Piotrkowska09:14
Ujeścisko09:16
Lawendowe Wzgórze09:18
Szkoła Podstawowa nr 609:19
Jabłoniowa Osiedle09:22
Leszczynowa09:23
Szadółki09:24
Przywidzka09:26
Czermińskiego09:28
Rębowo09:29
Baśniowa09:30
Elfów09:32
Osiedle Olimp09:34
Szkoła Metropolitalna09:35
Kurs nr 7 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna09:38
Plac Afrodyty09:39
Osiedle Olimp09:41
Osiedle Świętokrzyskie09:44
Elfów09:45
Baśniowa09:46
Rębowo09:47
Czermińskiego09:49
Przywidzka09:51
Szadółki09:52
Leszczynowa09:54
Jabłoniowa Osiedle09:55
Lawendowe Wzgórze09:57
Szkoła Podstawowa nr 609:58
Ujeścisko10:00
Piotrkowska10:02
Kielecka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:08
Cmentarz Łostowicki10:10
Emaus10:13
Siedlce10:14
Kurs nr 10 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce12:20
Siedlce12:21
Emaus12:23
Cmentarz Łostowicki12:25
Wilanowska12:27
Przemyska12:28
Kielecka12:29
Piotrkowska12:31
Ujeścisko12:33
Lawendowe Wzgórze12:35
Szkoła Podstawowa nr 612:36
Jabłoniowa Osiedle12:39
Leszczynowa12:40
Szadółki12:41
Przywidzka12:43
Czermińskiego12:45
Rębowo12:46
Baśniowa12:47
Elfów12:49
Osiedle Olimp12:51
Szkoła Metropolitalna12:52
Kurs nr 11 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna12:58
Plac Afrodyty12:59
Osiedle Olimp13:01
Osiedle Świętokrzyskie13:04
Elfów13:05
Baśniowa13:06
Rębowo13:07
Czermińskiego13:09
Przywidzka13:11
Szadółki13:12
Leszczynowa13:14
Jabłoniowa Osiedle13:15
Lawendowe Wzgórze13:17
Szkoła Podstawowa nr 613:18
Ujeścisko13:20
Piotrkowska13:22
Kielecka13:24
Przemyska13:26
Wilanowska13:28
Cmentarz Łostowicki13:30
Emaus13:33
Siedlce13:34
Kurs nr 12 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce13:42
Siedlce13:43
Emaus13:45
Cmentarz Łostowicki13:47
Wilanowska13:49
Przemyska13:50
Kielecka13:51
Piotrkowska13:53
Ujeścisko13:55
Lawendowe Wzgórze13:57
Szkoła Podstawowa nr 613:58
Jabłoniowa Osiedle14:01
Leszczynowa14:02
Szadółki14:03
Przywidzka14:05
Czermińskiego14:07
Rębowo14:08
Baśniowa14:09
Elfów14:11
Osiedle Olimp14:13
Szkoła Metropolitalna14:14
Kurs nr 13 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna14:17
Plac Afrodyty14:18
Osiedle Olimp14:20
Osiedle Świętokrzyskie14:23
Elfów14:24
Baśniowa14:25
Rębowo14:26
Czermińskiego14:28
Przywidzka14:30
Szadółki14:31
Leszczynowa14:33
Jabłoniowa Osiedle14:34
Lawendowe Wzgórze14:36
Szkoła Podstawowa nr 614:37
Ujeścisko14:39
Piotrkowska14:41
Kielecka14:43
Przemyska14:45
Wilanowska14:47
Cmentarz Łostowicki14:49
Emaus14:52
Siedlce14:53