• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:09
Kurs nr 0 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce04:54
Siedlce04:55
Emaus04:57
Cmentarz Łostowicki04:59
Wilanowska05:00
Przemyska05:01
Kielecka05:02
Piotrkowska05:04
Ujeścisko05:06
Lawendowe Wzgórze05:07
Szkoła Podstawowa nr 605:08
Jabłoniowa Osiedle05:10
Leszczynowa05:11
Szadółki05:12
Przywidzka05:13
Czermińskiego05:14
Rębowo05:15
Baśniowa05:16
Elfów05:18
Osiedle Olimp05:20
Szkoła Metropolitalna05:21
Kurs nr 1 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna05:27
Plac Afrodyty05:28
Osiedle Olimp05:30
Osiedle Świętokrzyskie05:32
Elfów05:33
Baśniowa05:34
Rębowo05:35
Czermińskiego05:37
Przywidzka05:38
Szadółki05:39
Leszczynowa05:40
Jabłoniowa Osiedle05:41
Lawendowe Wzgórze05:43
Szkoła Podstawowa nr 605:44
Ujeścisko05:46
Piotrkowska05:48
Kielecka05:50
Przemyska05:52
Wilanowska05:53
Cmentarz Łostowicki05:55
Emaus05:57
Siedlce05:58
Kurs nr 4 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce08:20
Siedlce08:21
Emaus08:23
Cmentarz Łostowicki08:25
Wilanowska08:27
Przemyska08:28
Kielecka08:29
Piotrkowska08:31
Ujeścisko08:33
Lawendowe Wzgórze08:35
Szkoła Podstawowa nr 608:36
Jabłoniowa Osiedle08:39
Leszczynowa08:40
Szadółki08:41
Przywidzka08:43
Czermińskiego08:45
Rębowo08:46
Baśniowa08:47
Elfów08:49
Osiedle Olimp08:51
Szkoła Metropolitalna08:52
Kurs nr 5 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna08:57
Plac Afrodyty08:58
Osiedle Olimp09:00
Osiedle Świętokrzyskie09:03
Elfów09:04
Baśniowa09:05
Rębowo09:06
Czermińskiego09:08
Przywidzka09:10
Szadółki09:11
Leszczynowa09:13
Jabłoniowa Osiedle09:14
Lawendowe Wzgórze09:16
Szkoła Podstawowa nr 609:17
Ujeścisko09:19
Piotrkowska09:21
Kielecka09:23
Przemyska09:25
Wilanowska09:27
Cmentarz Łostowicki09:29
Emaus09:32
Siedlce09:33
Kurs nr 6 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce09:43
Siedlce09:44
Emaus09:46
Cmentarz Łostowicki09:48
Wilanowska09:50
Przemyska09:51
Kielecka09:52
Piotrkowska09:54
Ujeścisko09:56
Lawendowe Wzgórze09:58
Szkoła Podstawowa nr 609:59
Jabłoniowa Osiedle10:02
Leszczynowa10:03
Szadółki10:04
Przywidzka10:06
Czermińskiego10:08
Rębowo10:09
Baśniowa10:10
Elfów10:12
Osiedle Olimp10:14
Szkoła Metropolitalna10:15
Kurs nr 7 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna10:18
Plac Afrodyty10:19
Osiedle Olimp10:21
Osiedle Świętokrzyskie10:24
Elfów10:25
Baśniowa10:26
Rębowo10:27
Czermińskiego10:29
Przywidzka10:31
Szadółki10:32
Leszczynowa10:34
Jabłoniowa Osiedle10:35
Lawendowe Wzgórze10:37
Szkoła Podstawowa nr 610:38
Ujeścisko10:40
Piotrkowska10:42
Kielecka10:44
Przemyska10:46
Wilanowska10:48
Cmentarz Łostowicki10:50
Emaus10:53
Siedlce10:54
Kurs nr 10 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce13:02
Siedlce13:03
Emaus13:05
Cmentarz Łostowicki13:07
Wilanowska13:09
Przemyska13:10
Kielecka13:11
Piotrkowska13:13
Ujeścisko13:15
Lawendowe Wzgórze13:17
Szkoła Podstawowa nr 613:18
Jabłoniowa Osiedle13:21
Leszczynowa13:22
Szadółki13:23
Przywidzka13:25
Czermińskiego13:27
Rębowo13:28
Baśniowa13:29
Elfów13:31
Osiedle Olimp13:33
Szkoła Metropolitalna13:34
Kurs nr 11 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna13:37
Plac Afrodyty13:38
Osiedle Olimp13:40
Osiedle Świętokrzyskie13:43
Elfów13:44
Baśniowa13:45
Rębowo13:46
Czermińskiego13:48
Przywidzka13:50
Szadółki13:51
Leszczynowa13:53
Jabłoniowa Osiedle13:54
Lawendowe Wzgórze13:56
Szkoła Podstawowa nr 613:57
Ujeścisko13:59
Piotrkowska14:01
Kielecka14:03
Przemyska14:05
Wilanowska14:07
Cmentarz Łostowicki14:09
Emaus14:12
Siedlce14:13