• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:48
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera05:54
Siedlce06:11
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce06:11
Siedlce06:12
Emaus06:14
Cmentarz Łostowicki06:16
Wilanowska06:18
Przemyska06:19
Kielecka06:20
Piotrkowska06:22
Ujeścisko06:24
Lawendowe Wzgórze06:26
Szkoła Podstawowa nr 606:27
Jabłoniowa Osiedle06:30
Leszczynowa06:31
Szadółki06:32
Przywidzka06:34
Czermińskiego06:36
Rębowo06:37
Baśniowa06:38
Elfów06:40
Osiedle Olimp06:44
Szkoła Metropolitalna06:45
Kurs nr 2 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna06:50
Plac Afrodyty06:51
Osiedle Olimp06:55
Osiedle Świętokrzyskie06:58
Elfów06:59
Baśniowa07:00
Rębowo07:01
Czermińskiego07:03
Przywidzka07:05
Szadółki07:06
Leszczynowa07:08
Jabłoniowa Osiedle07:09
Lawendowe Wzgórze07:11
Szkoła Podstawowa nr 607:12
Ujeścisko07:14
Piotrkowska07:16
Kielecka07:18
Przemyska07:20
Wilanowska07:24
Cmentarz Łostowicki07:28
Emaus07:31
Siedlce07:32
Kurs nr 3 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce07:42
Siedlce07:43
Emaus07:45
Cmentarz Łostowicki07:47
Wilanowska07:49
Przemyska07:50
Kielecka07:51
Piotrkowska07:53
Ujeścisko07:55
Lawendowe Wzgórze07:57
Szkoła Podstawowa nr 607:58
Jabłoniowa Osiedle08:01
Leszczynowa08:02
Szadółki08:03
Przywidzka08:05
Czermińskiego08:07
Rębowo08:08
Baśniowa08:09
Elfów08:11
Osiedle Olimp08:15
Szkoła Metropolitalna08:16
Kurs nr 4 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna08:17
Plac Afrodyty08:18
Osiedle Olimp08:22
Osiedle Świętokrzyskie08:25
Elfów08:26
Baśniowa08:27
Rębowo08:28
Czermińskiego08:30
Przywidzka08:32
Szadółki08:33
Leszczynowa08:35
Jabłoniowa Osiedle08:36
Lawendowe Wzgórze08:38
Szkoła Podstawowa nr 608:39
Ujeścisko08:41
Piotrkowska08:43
Kielecka08:45
Przemyska08:47
Wilanowska08:49
Cmentarz Łostowicki08:52
Emaus08:55
Siedlce08:56
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Siedlce08:56
Baza Hallera09:11