• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
00:53
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera05:54
Siedlce06:11
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce06:11
Siedlce06:12
Emaus06:14
Cmentarz Łostowicki06:16
Wilanowska06:18
Przemyska06:19
Kielecka06:20
Piotrkowska06:22
Ujeścisko06:24
Lawendowe Wzgórze06:26
Szkoła Podstawowa nr 606:27
Jabłoniowa Osiedle06:30
Leszczynowa06:31
Szadółki06:32
Przywidzka06:34
Czermińskiego06:36
Rębowo06:37
Baśniowa06:38
Elfów06:40
Osiedle Olimp06:42
Szkoła Metropolitalna06:43
Kurs nr 2 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna06:52
Plac Afrodyty06:53
Osiedle Olimp06:55
Osiedle Świętokrzyskie06:58
Elfów06:59
Baśniowa07:00
Rębowo07:01
Czermińskiego07:03
Przywidzka07:05
Szadółki07:06
Leszczynowa07:08
Jabłoniowa Osiedle07:09
Lawendowe Wzgórze07:11
Szkoła Podstawowa nr 607:12
Ujeścisko07:14
Piotrkowska07:16
Kielecka07:18
Przemyska07:20
Wilanowska07:24
Cmentarz Łostowicki07:28
Emaus07:31
Siedlce07:32
Kurs nr 3 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce07:42
Siedlce07:43
Emaus07:45
Cmentarz Łostowicki07:47
Wilanowska07:49
Przemyska07:50
Kielecka07:51
Piotrkowska07:53
Ujeścisko07:55
Lawendowe Wzgórze07:57
Szkoła Podstawowa nr 607:58
Jabłoniowa Osiedle08:01
Leszczynowa08:02
Szadółki08:03
Przywidzka08:05
Czermińskiego08:07
Rębowo08:08
Baśniowa08:09
Elfów08:11
Osiedle Olimp08:13
Szkoła Metropolitalna08:14
Kurs nr 4 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna08:17
Plac Afrodyty08:18
Osiedle Olimp08:20
Osiedle Świętokrzyskie08:23
Elfów08:24
Baśniowa08:25
Rębowo08:26
Czermińskiego08:28
Przywidzka08:30
Szadółki08:31
Leszczynowa08:33
Jabłoniowa Osiedle08:34
Lawendowe Wzgórze08:36
Szkoła Podstawowa nr 608:37
Ujeścisko08:39
Piotrkowska08:41
Kielecka08:43
Przemyska08:45
Wilanowska08:47
Cmentarz Łostowicki08:49
Emaus08:52
Siedlce08:53
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Siedlce08:53
Baza Hallera09:08