• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:36
Kurs nr 0 do Siedlce
Baza Hallera13:48
Siedlce14:05
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce14:08
Siedlce14:09
Emaus14:11
Cmentarz Łostowicki14:13
Wilanowska14:15
Przemyska14:16
Kielecka14:17
Piotrkowska14:19
Ujeścisko14:21
Lawendowe Wzgórze14:23
Szkoła Podstawowa nr 614:24
Jabłoniowa Osiedle14:27
Leszczynowa14:28
Szadółki14:29
Przywidzka14:31
Czermińskiego14:33
Rębowo14:34
Baśniowa14:35
Elfów14:37
Osiedle Olimp14:39
Szkoła Metropolitalna14:40
Kurs nr 2 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna14:47
Plac Afrodyty14:48
Osiedle Olimp14:50
Osiedle Świętokrzyskie14:53
Elfów14:54
Baśniowa14:55
Rębowo14:56
Czermińskiego14:58
Przywidzka15:00
Szadółki15:01
Leszczynowa15:03
Jabłoniowa Osiedle15:04
Lawendowe Wzgórze15:06
Szkoła Podstawowa nr 615:07
Ujeścisko15:09
Piotrkowska15:11
Kielecka15:13
Przemyska15:15
Wilanowska15:17
Cmentarz Łostowicki15:19
Emaus15:22
Siedlce15:23
Kurs nr 3 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce15:37
Siedlce15:38
Emaus15:40
Cmentarz Łostowicki15:42
Wilanowska15:44
Przemyska15:46
Kielecka15:47
Piotrkowska15:50
Ujeścisko15:52
Lawendowe Wzgórze15:54
Szkoła Podstawowa nr 615:55
Jabłoniowa Osiedle15:58
Leszczynowa15:59
Szadółki16:00
Przywidzka16:02
Czermińskiego16:04
Rębowo16:05
Baśniowa16:06
Elfów16:08
Osiedle Olimp16:10
Szkoła Metropolitalna16:11
Kurs nr 4 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna16:17
Plac Afrodyty16:18
Osiedle Olimp16:20
Osiedle Świętokrzyskie16:23
Elfów16:24
Baśniowa16:25
Rębowo16:26
Czermińskiego16:28
Przywidzka16:30
Szadółki16:31
Leszczynowa16:33
Jabłoniowa Osiedle16:34
Lawendowe Wzgórze16:36
Szkoła Podstawowa nr 616:37
Ujeścisko16:39
Piotrkowska16:41
Kielecka16:43
Przemyska16:45
Wilanowska16:47
Cmentarz Łostowicki16:49
Emaus16:52
Siedlce16:53
Kurs nr 5 do Szkoła Metropolitalna
Siedlce17:08
Siedlce17:09
Emaus17:11
Cmentarz Łostowicki17:13
Wilanowska17:15
Przemyska17:16
Kielecka17:17
Piotrkowska17:19
Ujeścisko17:21
Lawendowe Wzgórze17:23
Szkoła Podstawowa nr 617:24
Jabłoniowa Osiedle17:27
Leszczynowa17:28
Szadółki17:29
Przywidzka17:31
Czermińskiego17:33
Rębowo17:34
Baśniowa17:35
Elfów17:37
Osiedle Olimp17:39
Szkoła Metropolitalna17:40
Kurs nr 6 do Siedlce
Szkoła Metropolitalna17:47
Plac Afrodyty17:48
Osiedle Olimp17:50
Osiedle Świętokrzyskie17:53
Elfów17:54
Baśniowa17:55
Rębowo17:56
Czermińskiego17:58
Przywidzka18:00
Szadółki18:01
Leszczynowa18:03
Jabłoniowa Osiedle18:04
Lawendowe Wzgórze18:06
Szkoła Podstawowa nr 618:07
Ujeścisko18:09
Piotrkowska18:11
Kielecka18:13
Przemyska18:15
Wilanowska18:17
Cmentarz Łostowicki18:19
Emaus18:22
Siedlce18:23
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Siedlce18:23
Baza Hallera18:38