• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
08:41
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:09
Wrzeszcz PKP05:19
Kurs nr 1 do Bysewo
Wrzeszcz PKP05:19
Wrzeszcz PKP05:19
Galeria Bałtycka05:22
Zabytkowa05:24
Cmentarz Srebrzysko05:25
Trawki05:26
Potokowa05:28
Słowackiego Działki05:30
Harfowa05:34
Agrarna05:36
Matarnia PKM05:37
Sąsiedzka05:38
Nowatorów05:39
Transportowców05:40
Kartuska05:41
Fabryczna05:43
Transportowców05:44
Nowatorów05:46
Kokoszki - Poczta05:47
Unimor05:48
Centrostal05:49
Instal05:49
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:50
Bysewo05:51
Bysewo05:51
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Bysewo05:54
Bysewo05:54
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:55
Centrostal05:56
Unimor05:57
Kokoszki - Poczta05:58
Nowatorów06:00
Transportowców06:01
Kartuska06:02
Fabryczna06:04
Transportowców06:05
Nowatorów06:07
Sąsiedzka06:09
Matarnia PKM06:10
Agrarna06:11
Harfowa06:13
Słowackiego Działki06:16
Potokowa06:18
Trawki06:19
Cmentarz Srebrzysko06:20
Zabytkowa06:21
Galeria Bałtycka06:24
Wrzeszcz PKP06:25
Kurs nr 3 do Bysewo
Wrzeszcz PKP06:39
Wrzeszcz PKP06:39
Galeria Bałtycka06:42
Zabytkowa06:44
Cmentarz Srebrzysko06:45
Trawki06:46
Potokowa06:48
Słowackiego Działki06:50
Harfowa06:54
Agrarna06:56
Matarnia PKM06:57
Sąsiedzka06:58
Nowatorów07:00
Kokoszki - Poczta07:01
Unimor07:02
Centrostal07:03
Instal07:03
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:04
Bysewo07:05
Bysewo07:05
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Bysewo07:09
Bysewo07:09
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:10
Centrostal07:11
Unimor07:12
Kokoszki - Poczta07:13
Nowatorów07:15
Transportowców07:16
Kartuska07:17
Fabryczna07:19
Transportowców07:20
Nowatorów07:21
Sąsiedzka07:23
Matarnia PKM07:24
Agrarna07:25
Harfowa07:27
Słowackiego Działki07:30
Potokowa07:32
Trawki07:33
Cmentarz Srebrzysko07:34
Zabytkowa07:35
Galeria Bałtycka07:37
Wrzeszcz PKP07:38
Kurs nr 5 do Bysewo
Wrzeszcz PKP08:08
Wrzeszcz PKP08:08
Galeria Bałtycka08:11
Zabytkowa08:13
Cmentarz Srebrzysko08:14
Trawki08:15
Potokowa08:17
Słowackiego Działki08:19
Harfowa08:23
Agrarna08:25
Matarnia PKM08:26
Sąsiedzka08:27
Nowatorów08:29
Kokoszki - Poczta08:30
Unimor08:31
Centrostal08:32
Instal08:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk"08:33
Bysewo08:34
Bysewo08:34
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Bysewo08:36
Bysewo08:36
Schronisko dla zwierząt "Promyk"08:37
Centrostal08:38
Unimor08:39
Kokoszki - Poczta08:40
Nowatorów08:42
Transportowców08:43
Kartuska08:44
Fabryczna08:46
Transportowców08:47
Nowatorów08:48
Sąsiedzka08:50
Matarnia PKM08:51
Agrarna08:52
Harfowa08:54
Słowackiego Działki08:57
Potokowa08:59
Trawki09:00
Cmentarz Srebrzysko09:01
Zabytkowa09:02
Galeria Bałtycka09:04
Wrzeszcz PKP09:05
Kurs nr 7 do Bysewo
Wrzeszcz PKP09:34
Wrzeszcz PKP09:34
Galeria Bałtycka09:37
Zabytkowa09:39
Cmentarz Srebrzysko09:40
Trawki09:41
Potokowa09:42
Słowackiego Działki09:44
Harfowa09:48
Agrarna09:50
Matarnia PKM09:51
Sąsiedzka09:52
Nowatorów09:54
Kokoszki - Poczta09:55
Unimor09:56
Centrostal09:57
Instal09:57
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:58
Bysewo09:59
Bysewo09:59
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Bysewo10:06
Bysewo10:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"10:07
Centrostal10:08
Unimor10:09
Kokoszki - Poczta10:10
Nowatorów10:12
Sąsiedzka10:14
Matarnia PKM10:15
Agrarna10:16
Harfowa10:18
Słowackiego Działki10:21
Potokowa10:23
Trawki10:24
Cmentarz Srebrzysko10:25
Zabytkowa10:26
Galeria Bałtycka10:28
Wrzeszcz PKP10:29
Kurs nr 9 do Bysewo
Wrzeszcz PKP11:02
Wrzeszcz PKP11:02
Galeria Bałtycka11:05
Zabytkowa11:07
Cmentarz Srebrzysko11:08
Trawki11:09
Potokowa11:10
Słowackiego Działki11:12
Harfowa11:16
Agrarna11:18
Matarnia PKM11:19
Sąsiedzka11:20
Nowatorów11:22
Transportowców11:23
Kartuska11:24
Fabryczna11:26
Transportowców11:27
Nowatorów11:29
Kokoszki - Poczta11:30
Unimor11:31
Centrostal11:32
Instal11:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:33
Bysewo11:34
Bysewo11:34
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Bysewo11:35
Bysewo11:35
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:36
Centrostal11:37
Unimor11:38
Kokoszki - Poczta11:39
Nowatorów11:41
Transportowców11:42
Kartuska11:43
Fabryczna11:45
Transportowców11:46
Nowatorów11:47
Sąsiedzka11:49
Matarnia PKM11:50
Agrarna11:51
Harfowa11:53
Słowackiego Działki11:56
Potokowa11:58
Trawki11:59
Cmentarz Srebrzysko12:00
Zabytkowa12:01
Galeria Bałtycka12:03
Wrzeszcz PKP12:04
Kurs nr 11 do Bysewo
Wrzeszcz PKP12:38
Wrzeszcz PKP12:38
Galeria Bałtycka12:41
Zabytkowa12:43
Cmentarz Srebrzysko12:44
Trawki12:45
Potokowa12:46
Słowackiego Działki12:48
Harfowa12:52
Agrarna12:54
Matarnia PKM12:55
Sąsiedzka12:56
Nowatorów12:58
Kokoszki - Poczta12:59
Unimor13:00
Centrostal13:01
Instal13:01
Schronisko dla zwierząt "Promyk"13:02
Bysewo13:03
Bysewo13:03
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Bysewo13:06
Bysewo13:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"13:07
Centrostal13:08
Unimor13:09
Kokoszki - Poczta13:10
Nowatorów13:12
Sąsiedzka13:14
Matarnia PKM13:15
Agrarna13:16
Harfowa13:18
Słowackiego Działki13:21
Potokowa13:23
Trawki13:24
Cmentarz Srebrzysko13:25
Zabytkowa13:26
Galeria Bałtycka13:28
Wrzeszcz PKP13:29
Kurs nr 13 do Bysewo
Wrzeszcz PKP13:58
Wrzeszcz PKP13:58
Galeria Bałtycka14:01
Zabytkowa14:05
Cmentarz Srebrzysko14:07
Trawki14:08
Potokowa14:10
Słowackiego Działki14:12
Harfowa14:16
Agrarna14:18
Matarnia PKM14:19
Sąsiedzka14:20
Nowatorów14:22
Transportowców14:25
Kartuska14:28
Fabryczna14:30
Transportowców14:31
Nowatorów14:33
Kokoszki - Poczta14:34
Unimor14:35
Centrostal14:36
Instal14:36
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:37
Bysewo14:38
Bysewo14:38
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Bysewo14:56
Bysewo14:56
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:57
Centrostal14:58
Unimor14:59
Kokoszki - Poczta15:00
Nowatorów15:02
Sąsiedzka15:04
Matarnia PKM15:05
Agrarna15:06
Harfowa15:08
Słowackiego Działki15:11
Potokowa15:13
Trawki15:14
Cmentarz Srebrzysko15:15
Zabytkowa15:16
Galeria Bałtycka15:18
Wrzeszcz PKP15:19
Kurs nr 15 do Bysewo
Wrzeszcz PKP15:33
Wrzeszcz PKP15:33
Galeria Bałtycka15:37
Zabytkowa15:41
Cmentarz Srebrzysko15:43
Trawki15:44
Potokowa15:46
Słowackiego Działki15:48
Harfowa15:52
Agrarna15:54
Matarnia PKM15:55
Sąsiedzka15:56
Nowatorów15:58
Transportowców16:01
Kartuska16:04
Fabryczna16:06
Transportowców16:07
Nowatorów16:09
Kokoszki - Poczta16:10
Unimor16:11
Centrostal16:12
Instal16:12
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:13
Bysewo16:14
Bysewo16:14
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Bysewo16:36
Bysewo16:36
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:37
Centrostal16:38
Unimor16:39
Kokoszki - Poczta16:40
Nowatorów16:42
Sąsiedzka16:44
Matarnia PKM16:45
Agrarna16:46
Harfowa16:48
Słowackiego Działki16:51
Potokowa16:53
Trawki16:54
Cmentarz Srebrzysko16:55
Zabytkowa16:56
Galeria Bałtycka16:58
Wrzeszcz PKP16:59
Kurs nr 17 do Bysewo
Wrzeszcz PKP17:18
Wrzeszcz PKP17:18
Galeria Bałtycka17:21
Zabytkowa17:24
Cmentarz Srebrzysko17:25
Trawki17:26
Potokowa17:27
Słowackiego Działki17:29
Harfowa17:33
Agrarna17:35
Matarnia PKM17:36
Sąsiedzka17:37
Nowatorów17:39
Transportowców17:40
Kartuska17:41
Fabryczna17:43
Transportowców17:44
Nowatorów17:46
Kokoszki - Poczta17:47
Unimor17:48
Centrostal17:49
Instal17:49
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:50
Bysewo17:51
Bysewo17:51
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Bysewo17:57
Bysewo17:57
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:58
Centrostal17:59
Unimor18:00
Kokoszki - Poczta18:01
Nowatorów18:03
Sąsiedzka18:04
Matarnia PKM18:05
Agrarna18:06
Harfowa18:08
Słowackiego Działki18:11
Potokowa18:13
Trawki18:14
Cmentarz Srebrzysko18:15
Zabytkowa18:16
Galeria Bałtycka18:18
Wrzeszcz PKP18:19
Kurs nr 19 do Bysewo
Wrzeszcz PKP19:05
Wrzeszcz PKP19:05
Galeria Bałtycka19:07
Zabytkowa19:09
Cmentarz Srebrzysko19:10
Trawki19:11
Potokowa19:12
Słowackiego Działki19:14
Harfowa19:18
Agrarna19:20
Matarnia PKM19:21
Sąsiedzka19:22
Nowatorów19:24
Transportowców19:25
Kartuska19:26
Fabryczna19:28
Transportowców19:29
Nowatorów19:31
Kokoszki - Poczta19:32
Unimor19:33
Centrostal19:34
Instal19:34
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:35
Bysewo19:36
Bysewo19:36
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Bysewo19:37
Bysewo19:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:38
Centrostal19:39
Unimor19:40
Kokoszki - Poczta19:41
Nowatorów19:42
Sąsiedzka19:43
Matarnia PKM19:44
Agrarna19:45
Harfowa19:47
Słowackiego Działki19:50
Potokowa19:52
Trawki19:53
Cmentarz Srebrzysko19:54
Zabytkowa19:55
Galeria Bałtycka19:57
Wrzeszcz PKP19:58
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP19:58
Baza Hallera20:08