• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:04
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Bysewo05:56
Bysewo05:56
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:57
Centrostal05:58
Unimor05:59
Kokoszki - Poczta06:00
Nowatorów06:01
Transportowców06:02
Kartuska06:03
Fabryczna06:05
Transportowców06:06
Nowatorów06:07
Sąsiedzka06:09
Matarnia PKM06:10
Agrarna06:11
Harfowa06:13
Słowackiego Działki06:16
Potokowa06:18
Trawki06:19
Cmentarz Srebrzysko06:20
Zabytkowa06:21
Galeria Bałtycka06:23
Wrzeszcz PKP06:24
Kurs nr 3 do Bysewo
Wrzeszcz PKP06:30
Wrzeszcz PKP06:30
Galeria Bałtycka06:32
Zabytkowa06:33
Cmentarz Srebrzysko06:34
Trawki06:35
Potokowa06:36
Słowackiego Działki06:38
Harfowa06:41
Agrarna06:43
Matarnia PKM06:44
Sąsiedzka06:45
Nowatorów06:47
Kokoszki - Poczta06:48
Unimor06:49
Centrostal06:50
Instal06:50
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:51
Bysewo06:52
Bysewo06:52
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Bysewo07:00
Bysewo07:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:01
Centrostal07:02
Unimor07:03
Kokoszki - Poczta07:04
Nowatorów07:05
Transportowców07:06
Kartuska07:07
Fabryczna07:09
Transportowców07:10
Nowatorów07:11
Sąsiedzka07:13
Matarnia PKM07:14
Agrarna07:15
Harfowa07:17
Słowackiego Działki07:20
Potokowa07:22
Trawki07:23
Cmentarz Srebrzysko07:24
Zabytkowa07:25
Galeria Bałtycka07:27
Wrzeszcz PKP07:28
Kurs nr 5 do Bysewo
Wrzeszcz PKP07:35
Wrzeszcz PKP07:35
Galeria Bałtycka07:37
Zabytkowa07:38
Cmentarz Srebrzysko07:39
Trawki07:40
Potokowa07:41
Słowackiego Działki07:43
Harfowa07:46
Agrarna07:48
Matarnia PKM07:49
Sąsiedzka07:50
Nowatorów07:52
Kokoszki - Poczta07:53
Unimor07:54
Centrostal07:55
Instal07:55
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:56
Bysewo07:57
Bysewo07:57
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Bysewo08:00
Bysewo08:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"08:01
Centrostal08:02
Unimor08:03
Kokoszki - Poczta08:04
Nowatorów08:05
Transportowców08:06
Kartuska08:07
Fabryczna08:09
Transportowców08:10
Nowatorów08:11
Sąsiedzka08:13
Matarnia PKM08:14
Agrarna08:15
Harfowa08:17
Słowackiego Działki08:20
Potokowa08:22
Trawki08:23
Cmentarz Srebrzysko08:24
Zabytkowa08:25
Galeria Bałtycka08:27
Wrzeszcz PKP08:28
Kurs nr 7 do Bysewo
Wrzeszcz PKP09:00
Wrzeszcz PKP09:00
Galeria Bałtycka09:02
Zabytkowa09:03
Cmentarz Srebrzysko09:04
Trawki09:05
Potokowa09:06
Słowackiego Działki09:08
Harfowa09:11
Agrarna09:13
Matarnia PKM09:14
Sąsiedzka09:15
Nowatorów09:17
Kokoszki - Poczta09:18
Unimor09:19
Centrostal09:20
Instal09:20
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:21
Bysewo09:22
Bysewo09:22
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Bysewo10:00
Bysewo10:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"10:01
Centrostal10:02
Unimor10:03
Kokoszki - Poczta10:04
Nowatorów10:05
Transportowców10:06
Kartuska10:07
Fabryczna10:09
Transportowców10:10
Nowatorów10:11
Sąsiedzka10:13
Matarnia PKM10:14
Agrarna10:15
Harfowa10:17
Słowackiego Działki10:20
Potokowa10:22
Trawki10:23
Cmentarz Srebrzysko10:24
Zabytkowa10:25
Galeria Bałtycka10:27
Wrzeszcz PKP10:28
Kurs nr 9 do Bysewo
Wrzeszcz PKP11:00
Wrzeszcz PKP11:00
Galeria Bałtycka11:03
Zabytkowa11:05
Cmentarz Srebrzysko11:06
Trawki11:07
Potokowa11:08
Słowackiego Działki11:10
Harfowa11:14
Agrarna11:16
Matarnia PKM11:17
Sąsiedzka11:18
Nowatorów11:20
Transportowców11:21
Kartuska11:22
Fabryczna11:24
Transportowców11:25
Nowatorów11:27
Kokoszki - Poczta11:28
Unimor11:29
Centrostal11:30
Instal11:30
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:31
Bysewo11:32
Bysewo11:32
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Bysewo12:00
Bysewo12:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"12:01
Centrostal12:02
Unimor12:03
Kokoszki - Poczta12:04
Nowatorów12:06
Transportowców12:07
Kartuska12:08
Fabryczna12:10
Transportowców12:11
Nowatorów12:12
Sąsiedzka12:14
Matarnia PKM12:15
Agrarna12:16
Harfowa12:18
Słowackiego Działki12:21
Potokowa12:23
Trawki12:24
Cmentarz Srebrzysko12:25
Zabytkowa12:26
Galeria Bałtycka12:29
Wrzeszcz PKP12:31
Kurs nr 11 do Bysewo
Wrzeszcz PKP12:58
Wrzeszcz PKP12:58
Galeria Bałtycka13:01
Zabytkowa13:03
Cmentarz Srebrzysko13:04
Trawki13:05
Potokowa13:07
Słowackiego Działki13:09
Harfowa13:13
Agrarna13:15
Matarnia PKM13:16
Sąsiedzka13:17
Nowatorów13:19
Transportowców13:20
Kartuska13:21
Fabryczna13:23
Transportowców13:24
Nowatorów13:26
Kokoszki - Poczta13:27
Unimor13:28
Centrostal13:29
Instal13:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk"13:30
Bysewo13:31
Bysewo13:31
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Bysewo14:00
Bysewo14:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:01
Centrostal14:02
Unimor14:03
Kokoszki - Poczta14:04
Nowatorów14:06
Transportowców14:07
Kartuska14:08
Fabryczna14:10
Transportowców14:11
Nowatorów14:12
Sąsiedzka14:14
Matarnia PKM14:15
Agrarna14:16
Harfowa14:18
Słowackiego Działki14:21
Potokowa14:23
Trawki14:24
Cmentarz Srebrzysko14:25
Zabytkowa14:26
Galeria Bałtycka14:29
Wrzeszcz PKP14:31
Kurs nr 13 do Bysewo
Wrzeszcz PKP14:58
Wrzeszcz PKP14:58
Galeria Bałtycka15:01
Zabytkowa15:03
Cmentarz Srebrzysko15:04
Trawki15:05
Potokowa15:07
Słowackiego Działki15:09
Harfowa15:13
Agrarna15:15
Matarnia PKM15:16
Sąsiedzka15:17
Nowatorów15:19
Transportowców15:20
Kartuska15:21
Fabryczna15:23
Transportowców15:24
Nowatorów15:26
Kokoszki - Poczta15:27
Unimor15:28
Centrostal15:29
Instal15:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk"15:30
Bysewo15:31
Bysewo15:31
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Bysewo16:00
Bysewo16:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:01
Centrostal16:02
Unimor16:03
Kokoszki - Poczta16:04
Nowatorów16:06
Transportowców16:07
Kartuska16:08
Fabryczna16:10
Transportowców16:11
Nowatorów16:12
Sąsiedzka16:14
Matarnia PKM16:15
Agrarna16:16
Harfowa16:18
Słowackiego Działki16:21
Potokowa16:23
Trawki16:24
Cmentarz Srebrzysko16:25
Zabytkowa16:26
Galeria Bałtycka16:29
Wrzeszcz PKP16:31
Kurs nr 15 do Bysewo
Wrzeszcz PKP16:58
Wrzeszcz PKP16:58
Galeria Bałtycka17:01
Zabytkowa17:03
Cmentarz Srebrzysko17:04
Trawki17:05
Potokowa17:07
Słowackiego Działki17:09
Harfowa17:13
Agrarna17:15
Matarnia PKM17:16
Sąsiedzka17:17
Nowatorów17:19
Transportowców17:20
Kartuska17:21
Fabryczna17:23
Transportowców17:24
Nowatorów17:26
Kokoszki - Poczta17:27
Unimor17:28
Centrostal17:29
Instal17:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:30
Bysewo17:31
Bysewo17:31
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Bysewo18:00
Bysewo18:00
Schronisko dla zwierząt "Promyk"18:01
Centrostal18:02
Unimor18:03
Kokoszki - Poczta18:04
Nowatorów18:06
Transportowców18:07
Kartuska18:08
Fabryczna18:10
Transportowców18:11
Nowatorów18:12
Sąsiedzka18:14
Matarnia PKM18:15
Agrarna18:16
Harfowa18:18
Słowackiego Działki18:21
Potokowa18:23
Trawki18:24
Cmentarz Srebrzysko18:25
Zabytkowa18:26
Galeria Bałtycka18:29
Wrzeszcz PKP18:31
Kurs nr 17 do Bysewo
Wrzeszcz PKP18:58
Wrzeszcz PKP18:58
Galeria Bałtycka19:00
Zabytkowa19:02
Cmentarz Srebrzysko19:03
Trawki19:04
Potokowa19:05
Słowackiego Działki19:07
Harfowa19:11
Agrarna19:13
Matarnia PKM19:14
Sąsiedzka19:15
Nowatorów19:17
Transportowców19:18
Kartuska19:19
Fabryczna19:21
Transportowców19:22
Nowatorów19:24
Kokoszki - Poczta19:25
Unimor19:26
Centrostal19:27
Instal19:27
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:28
Bysewo19:29
Bysewo19:29
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Bysewo20:01
Bysewo20:01
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:02
Centrostal20:03
Unimor20:04
Kokoszki - Poczta20:05
Nowatorów20:06
Transportowców20:07
Kartuska20:08
Fabryczna20:10
Transportowców20:11
Nowatorów20:12
Sąsiedzka20:13
Matarnia PKM20:14
Agrarna20:15
Harfowa20:17
Słowackiego Działki20:20
Potokowa20:22
Trawki20:23
Cmentarz Srebrzysko20:24
Zabytkowa20:25
Galeria Bałtycka20:27
Wrzeszcz PKP20:28
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP20:28
Baza Hallera20:38