• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
23:40
Kurs nr 11 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:47
Armii Krajowej12:50
Urząd Miasta - Władysława IV12:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:54
Rolnicza12:57
Witomino Centrum12:59
Uczniowska [GDY]13:00
Witomino Sosnowa13:01
Okrężna I13:03
Okrężna II13:04
Chwarzno Apollina13:05
Tezeusza13:06
Amona13:07
Sokoła13:08
Chwarzno Sokółka13:09
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka13:26
Sokoła13:28
Amona13:29
Tezeusza13:29
Chwarzno Apollina13:31
Okrężna II13:33
Okrężna I13:34
Witomino Sosnowa13:36
Uczniowska [GDY]13:37
Witomino Centrum13:39
Rolnicza13:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:46
Kilińskiego [GDY]13:48
Armii Krajowej13:50
I Urząd Skarbowy13:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:54
Kurs nr 13 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:16
Armii Krajowej14:19
Urząd Miasta - Władysława IV14:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:23
Rolnicza14:26
Witomino Centrum14:28
Uczniowska [GDY]14:29
Witomino Sosnowa14:30
Okrężna I14:32
Okrężna II14:33
Chwarzno Apollina14:35
Tezeusza14:36
Amona14:37
Sokoła14:38
Chwarzno Sokółka14:39
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka14:42
Sokoła14:44
Amona14:45
Tezeusza14:45
Chwarzno Apollina14:47
Okrężna II14:49
Okrężna I14:50
Witomino Sosnowa14:52
Uczniowska [GDY]14:53
Witomino Centrum14:55
Rolnicza14:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:02
Kilińskiego [GDY]15:04
Armii Krajowej15:06
I Urząd Skarbowy15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:10
Kurs nr 15 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:16
Armii Krajowej15:19
Urząd Miasta - Władysława IV15:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:23
Rolnicza15:26
Witomino Centrum15:28
Uczniowska [GDY]15:29
Witomino Sosnowa15:30
Okrężna I15:32
Okrężna II15:33
Chwarzno Apollina15:35
Tezeusza15:36
Amona15:37
Sokoła15:38
Chwarzno Sokółka15:39
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Sokółka16:12
Sokoła16:14
Amona16:15
Tezeusza16:15
Chwarzno Apollina16:17
Okrężna II16:19
Okrężna I16:20
Witomino Sosnowa16:22
Uczniowska [GDY]16:23
Witomino Centrum16:25
Rolnicza16:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:32
Kilińskiego [GDY]16:34
Armii Krajowej16:36
I Urząd Skarbowy16:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:40
Kurs nr 17 do Chwarzno Sokółka
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:46
Armii Krajowej16:49
Urząd Miasta - Władysława IV16:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:53
Rolnicza16:56
Witomino Centrum16:58
Uczniowska [GDY]16:59
Witomino Sosnowa17:00
Okrężna I17:02
Okrężna II17:03
Chwarzno Apollina17:05
Tezeusza17:06
Amona17:07
Sokoła17:08
Chwarzno Sokółka17:09