08:46
Kurs nr 4 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:04
3 Maja [GDY]09:06
Armii Krajowej09:08
Urząd Miasta - Władysława IV09:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:13
Rolnicza09:16
Witomino Centrum09:18
Uczniowska [GDY]09:19
Witomino Sosnowa09:20
Okrężna I09:22
Okrężna II09:23
Chwarzno Apollina09:25
Tezeusza09:26
Amona09:27
Sokoła09:28
Chwarzno Polanki09:29
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki09:30
Sokoła09:31
Amona09:32
Tezeusza09:32
Chwarzno Apollina09:34
Okrężna II09:36
Okrężna I09:37
Witomino Sosnowa09:40
Uczniowska [GDY]09:41
Witomino Centrum09:43
Rolnicza09:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:49
Kilińskiego [GDY]09:51
Armii Krajowej09:53
I Urząd Skarbowy09:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:57
Kurs nr 6 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:25
3 Maja [GDY]10:27
Armii Krajowej10:29
Urząd Miasta - Władysława IV10:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:34
Rolnicza10:37
Witomino Centrum10:39
Uczniowska [GDY]10:40
Witomino Sosnowa10:41
Okrężna I10:43
Okrężna II10:44
Chwarzno Apollina10:46
Tezeusza10:47
Amona10:48
Sokoła10:49
Chwarzno Polanki10:50
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki10:51
Sokoła10:52
Amona10:53
Tezeusza10:53
Chwarzno Apollina10:55
Okrężna II10:57
Okrężna I10:58
Witomino Sosnowa11:00
Uczniowska [GDY]11:01
Witomino Centrum11:03
Rolnicza11:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:09
Kilińskiego [GDY]11:11
Armii Krajowej11:13
I Urząd Skarbowy11:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:17
Kurs nr 8 do Chwarzno Polanki
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:45
3 Maja [GDY]11:47
Armii Krajowej11:49
Urząd Miasta - Władysława IV11:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:54
Rolnicza11:57
Witomino Centrum11:59
Uczniowska [GDY]12:00
Witomino Sosnowa12:01
Okrężna I12:03
Okrężna II12:04
Chwarzno Apollina12:06
Tezeusza12:07
Amona12:08
Sokoła12:09
Chwarzno Polanki12:10
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Chwarzno Polanki12:11
Sokoła12:12
Amona12:13
Tezeusza12:13
Chwarzno Apollina12:15
Okrężna II12:17
Okrężna I12:18
Witomino Sosnowa12:20
Uczniowska [GDY]12:21
Witomino Centrum12:23
Rolnicza12:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:29
Kilińskiego [GDY]12:31
Armii Krajowej12:33
I Urząd Skarbowy12:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:37
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:05
3 Maja [GDY]13:07
Armii Krajowej13:09
Urząd Miasta - Władysława IV13:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:14
Rolnicza13:17
Witomino Centrum13:19
Uczniowska [GDY]13:20
Witomino Sosnowa13:21
Okrężna I13:23
Okrężna II13:24
Chwarzno Apollina13:26
Tezeusza13:27
Amona13:28
Sokoła13:29
Chwarzno Polanki13:30
Kamrowskiego13:31
Zaruskiego13:32
Pieńkawy13:32
Wiczlino Skrzyżowanie13:33
Filipkowskiego13:34
Gradowa13:35
Wiczlińska - Śliska13:35
Wiczlino Działki I13:36
Wiczlino Działki II13:37
Wiczlińska - Las13:38
Dąbrowa Centrum13:40
Kameliowa13:41
Paprykowa13:42
Szafranowa13:43
Rdestowa - Leśny Zakątek13:43
Leśna Polana13:44
Rdestowa - Kolonia13:44
Krzemowa13:45
Kacze Buki13:46
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Kacze Buki13:46
Kacze Buki13:46