Menu
15:28
Kurs nr 0 do Wiczlino Działki I | |
---|---|
Kacze Buki | 13:07 |
Wiczlino Działki I | 13:16 |
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Działki I | 13:21 |
Wiczlińska - Śliska | 13:21 |
Gradowa | 13:22 |
Filipkowskiego | 13:23 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 13:24 |
Zaruskiego | 13:25 |
Kamrowskiego | 13:26 |
Chwarzno Polanki | 13:27 |
Sokoła | 13:28 |
Amona | 13:29 |
Tezeusza | 13:29 |
Krauzego | 13:30 |
Okrężna II | 13:33 |
Okrężna I | 13:34 |
Witomino Sosnowa | 13:36 |
Uczniowska [GDY] | 13:37 |
Witomino Centrum | 13:39 |
Rolnicza | 13:40 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 13:43 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 13:46 |
Kilińskiego [GDY] | 13:48 |
Armii Krajowej | 13:50 |
I Urząd Skarbowy | 13:52 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 13:53 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 13:54 |