• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
13:14
Kurs nr 15 do Gierdziejewskiego
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:27
3 Maja [GDY]14:29
Armii Krajowej14:31
Urząd Miasta - Władysława IV14:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:36
Rolnicza14:39
Witomino Centrum14:41
Uczniowska [GDY]14:42
Witomino Sosnowa14:43
Okrężna I14:45
Okrężna II14:46
Chwarzno Apollina14:48
Tezeusza14:49
Amona14:50
Sokoła14:51
Gierdziejewskiego14:52
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Gierdziejewskiego14:58
Sokoła14:59
Amona15:00
Tezeusza15:00
Chwarzno Apollina15:02
Okrężna II15:04
Okrężna I15:05
Witomino Sosnowa15:07
Uczniowska [GDY]15:08
Witomino Centrum15:10
Rolnicza15:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:17
Kilińskiego [GDY]15:19
Armii Krajowej15:21
I Urząd Skarbowy15:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:25
Kurs nr 17 do Gierdziejewskiego
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:47
3 Maja [GDY]15:49
Armii Krajowej15:51
Urząd Miasta - Władysława IV15:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:56
Rolnicza15:59
Witomino Centrum16:01
Uczniowska [GDY]16:02
Witomino Sosnowa16:03
Okrężna I16:05
Okrężna II16:06
Chwarzno Apollina16:08
Tezeusza16:09
Amona16:10
Sokoła16:11
Gierdziejewskiego16:12
Kurs nr 18 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Gierdziejewskiego16:18
Sokoła16:19
Amona16:20
Tezeusza16:20
Chwarzno Apollina16:22
Okrężna II16:24
Okrężna I16:25
Witomino Sosnowa16:27
Uczniowska [GDY]16:28
Witomino Centrum16:30
Rolnicza16:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:37
Kilińskiego [GDY]16:39
Armii Krajowej16:41
I Urząd Skarbowy16:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:45
Kurs nr 19 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:07
3 Maja [GDY]17:09
Armii Krajowej17:11
Urząd Miasta - Władysława IV17:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:16
Rolnicza17:19
Witomino Centrum17:21
Uczniowska [GDY]17:22
Witomino Sosnowa17:23
Okrężna I17:25
Okrężna II17:26
Chwarzno Apollina17:28
Tezeusza17:29
Amona17:30
Sokoła17:31
Gierdziejewskiego17:32
Kamrowskiego17:33
Zaruskiego17:34
Pieńkawy17:34
Wiczlino Skrzyżowanie17:35
Filipkowskiego17:36
Gradowa17:37
Wiczlińska - Śliska17:37
Wiczlino Działki I17:38
Wiczlino Działki II17:39
Wiczlińska - Las17:40
Dąbrowa Centrum17:42
Kameliowa17:43
Paprykowa17:44
Szafranowa17:45
Rdestowa - Leśny Zakątek17:45
Giełda Towarowa17:46
Rdestowa - Chwaszczyńska17:47
Kacze Buki17:48
Kurs nr 20 do Kacze Buki
Kacze Buki17:48
Kacze Buki17:48