• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:37
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:39
Wrzeszcz PKP05:49
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP05:51
Jaśkowa Dolina05:54
Sobótki05:55
Na Wzgórzu - Teatr Leśny05:56
Falista05:57
Strzelnica05:58
Dobrowolskiego06:00
Piecewska06:01
Belgradzka06:02
Piekarnicza06:03
Nowolipie06:04
Emaus06:05
Cmentarz Łostowicki06:07
Wilanowska06:08
Przemyska06:09
Płocka06:10
Łostowice Świętokrzyska06:12
Świętokrzyska06:13
Platynowa06:14
Krzemowa [GDA]06:16
Uranowa06:17
Orunia Górna06:18
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna06:25
Platynowa06:27
Łostowice Świętokrzyska06:29
Świętokrzyska06:31
Płocka06:33
Wilanowska06:38
Cmentarz Łostowicki06:42
Emaus06:46
Piekarnicza06:48
Belgradzka06:49
Piecewska06:51
Dobrowolskiego06:52
Strzelnica06:53
Falista06:54
Na Wzgórzu - Teatr Leśny06:57
Sobótki07:00
Jaśkowa Dolina07:03
Galeria Bałtycka07:06
Wrzeszcz PKP07:07
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP07:28
Wrzeszcz PKP07:28
Jaśkowa Dolina07:31
Sobótki07:32
Na Wzgórzu - Teatr Leśny07:33
Falista07:34
Strzelnica07:35
Dobrowolskiego07:37
Piecewska07:38
Belgradzka07:40
Piekarnicza07:41
Nowolipie07:42
Emaus07:44
Cmentarz Łostowicki07:46
Wilanowska07:48
Przemyska07:49
Płocka07:50
Łostowice Świętokrzyska07:52
Świętokrzyska07:54
Platynowa07:55
Krzemowa [GDA]07:57
Uranowa07:58
Orunia Górna07:59
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna08:05
Platynowa08:07
Łostowice Świętokrzyska08:09
Świętokrzyska08:11
Płocka08:13
Wilanowska08:16
Cmentarz Łostowicki08:19
Emaus08:22
Piekarnicza08:24
Belgradzka08:25
Piecewska08:27
Dobrowolskiego08:28
Strzelnica08:29
Falista08:30
Na Wzgórzu - Teatr Leśny08:31
Sobótki08:32
Jaśkowa Dolina08:35
Galeria Bałtycka08:38
Wrzeszcz PKP08:39
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:39
Baza Hallera08:49