• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
08:41
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera13:38
Wrzeszcz PKP13:48
Kurs nr 1 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP13:48
Wrzeszcz PKP13:48
Jaśkowa Dolina13:52
Sobótki13:53
Na Wzgórzu13:54
Falista13:55
Strzelnica13:56
Dobrowolskiego13:58
Piecewska13:59
Belgradzka14:01
Piekarnicza14:02
Nowolipie14:03
Emaus14:05
Cmentarz Łostowicki14:08
Wilanowska14:10
Przemyska14:12
Płocka14:14
Łostowice Świętokrzyska14:16
Świętokrzyska14:18
Platynowa14:20
Krzemowa14:21
Uranowa14:22
Orunia Górna14:23
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna14:30
Platynowa14:32
Łostowice Świętokrzyska14:34
Świętokrzyska14:36
Płocka14:39
Przemyska14:40
Wilanowska14:41
Cmentarz Łostowicki14:45
Emaus14:48
Piekarnicza14:51
Piecewska14:54
Dobrowolskiego14:55
Strzelnica14:56
Falista14:57
Na Wzgórzu14:58
Sobótki15:00
Jaśkowa Dolina15:03
Galeria Bałtycka15:06
Wrzeszcz PKP15:07
Wrzeszcz PKP15:07
Kurs nr 3 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP15:27
Wrzeszcz PKP15:27
Jaśkowa Dolina15:32
Sobótki15:34
Na Wzgórzu15:35
Falista15:36
Strzelnica15:37
Dobrowolskiego15:39
Piecewska15:40
Belgradzka15:42
Piekarnicza15:43
Nowolipie15:44
Emaus15:46
Cmentarz Łostowicki15:49
Wilanowska15:51
Przemyska15:53
Płocka15:55
Łostowice Świętokrzyska15:57
Świętokrzyska15:59
Platynowa16:01
Krzemowa16:02
Uranowa16:03
Orunia Górna16:04
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna16:10
Platynowa16:12
Łostowice Świętokrzyska16:14
Świętokrzyska16:16
Płocka16:19
Przemyska16:20
Wilanowska16:21
Cmentarz Łostowicki16:25
Emaus16:28
Piekarnicza16:31
Piecewska16:34
Dobrowolskiego16:35
Strzelnica16:36
Falista16:37
Na Wzgórzu16:38
Sobótki16:40
Jaśkowa Dolina16:43
Galeria Bałtycka16:46
Wrzeszcz PKP16:47
Wrzeszcz PKP16:47
Kurs nr 5 do Orunia Górna
Wrzeszcz PKP17:02
Wrzeszcz PKP17:02
Jaśkowa Dolina17:07
Sobótki17:09
Na Wzgórzu17:10
Falista17:11
Strzelnica17:12
Dobrowolskiego17:14
Piecewska17:15
Belgradzka17:17
Piekarnicza17:18
Nowolipie17:19
Emaus17:21
Cmentarz Łostowicki17:24
Wilanowska17:26
Przemyska17:28
Płocka17:30
Łostowice Świętokrzyska17:32
Świętokrzyska17:34
Platynowa17:36
Krzemowa17:37
Uranowa17:38
Orunia Górna17:39
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Orunia Górna17:45
Platynowa17:47
Łostowice Świętokrzyska17:49
Świętokrzyska17:51
Płocka17:54
Przemyska17:55
Wilanowska17:56
Cmentarz Łostowicki18:00
Emaus18:03
Piekarnicza18:06
Piecewska18:09
Dobrowolskiego18:10
Strzelnica18:11
Falista18:12
Na Wzgórzu18:13
Sobótki18:14
Jaśkowa Dolina18:17
Galeria Bałtycka18:20
Wrzeszcz PKP18:21
Wrzeszcz PKP18:21
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP18:21
Baza Hallera18:31