• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:26
Kurs nr 0 do Czernickiego I
Baza na Pogórzu Dolnym06:19
Czernickiego I06:20
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Czernickiego I06:20
Czernickiego II06:21
Pogórze Górne06:22
Steyera06:23
Sikorskiego [GDY]06:24
Staniewicza06:25
Maciejewicza06:27
Stare Obłuże06:28
Turkusowa06:30
Dąbka - Zespół Szkół06:31
Benisławskiego06:32
Dąbka - Zielona06:33
Bosmańska - Zielona06:35
Alzacka06:36
Oksywie Górne06:38
Muchowskiego06:39
Arciszewskich06:40
Oksywie Dolne06:41
Akademia Marynarki Wojennej06:42
Stocznia Wojenna06:43
Nasypowa06:44
Cechowa06:47
Obłuże Centrum06:49
Hutnicza - Estakada06:51
Hala "Makro"06:52
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos06:53
II Urząd Skarbowy06:54
Pucka - Hutnicza06:55
Chylonia Krzywoustego06:56
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Chylonia Krzywoustego07:05
II Urząd Skarbowy07:06
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos07:07
Hala "Makro"07:08
Hutnicza - Estakada07:11
Obłuże Centrum07:15
Cechowa07:16
Nasypowa07:17
Stocznia Wojenna07:19
Akademia Marynarki Wojennej07:20
Oksywie Dolne07:21
Arciszewskich07:22
Muchowskiego07:23
Oksywie Górne07:24
Alzacka07:26
Bosmańska - Zielona07:28
Dąbka - Zielona07:29
Zielona - Działki II07:30
Zielona - Działki I07:31
Wąwóz Ostrowicki07:32
Zielona - Kościół07:34
Babie Doły07:35
Zielona - Kościół07:36
Wąwóz Ostrowicki07:37
Zielona - Działki I07:38
Zielona - Działki II07:39
Dąbka - Zielona07:41
Dąbka - Zespół Szkół07:42
Turkusowa07:43
Stare Obłuże07:45
Maciejewicza07:46
Galeria Szperk07:47
Staniewicza07:48
Sikorskiego [GDY]07:49
Steyera07:50
Pogórze - Pogórze Górne07:51
Czernickiego II07:52
Czernickiego I07:53
Pogórze Dolne07:55
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne07:55
Baza na Pogórzu Dolnym07:56
Kurs nr 4 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym08:27
Pogórze Dolne08:28
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Pogórze Dolne08:29
Czernickiego I08:30
Czernickiego II08:31
Pogórze Górne08:32
Steyera08:33
Sikorskiego [GDY]08:34
Staniewicza08:35
Maciejewicza08:37
Stare Obłuże08:38
Turkusowa08:40
Dąbka - Zespół Szkół08:41
Benisławskiego08:42
Dąbka - Zielona08:43
Bosmańska - Zielona08:45
Alzacka08:46
Oksywie Górne08:48
Muchowskiego08:49
Arciszewskich08:50
Oksywie Dolne08:51
Akademia Marynarki Wojennej08:52
Stocznia Wojenna08:53
Nasypowa08:54
Cechowa08:56
Obłuże Centrum08:58
Hutnicza - Estakada09:00
Hala "Makro"09:01
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos09:02
II Urząd Skarbowy09:03
Pucka - Hutnicza09:04
Chylonia Krzywoustego09:05
Kurs nr 6 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego09:11
Pucka - Hutnicza09:12
Pucka - Przejazd Kolejowy09:13
Elektrociepłownia - Pucka09:14
Złota09:15
Baza na Pogórzu Dolnym09:16