• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:02
Kurs nr 0 do Czernickiego
Baza na Pogórzu Dolnym06:20
Czernickiego06:22
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Czernickiego06:22
Pogórze Górne06:23
Steyera06:24
Sikorskiego [GDY]06:25
Staniewicza06:26
Maciejewicza06:28
Stare Obłuże06:29
Turkusowa06:30
Dąbka - Zespół Szkół06:31
Benisławskiego06:32
Dąbka - Zielona06:33
Bosmańska - Zielona06:35
Alzacka06:36
Oksywie Górne06:38
Muchowskiego06:39
Arciszewskich06:40
Oksywie Dolne06:41
Akademia Marynarki Wojennej06:42
Stocznia Wojenna06:43
Nasypowa06:45
Cechowa06:46
Obłuże Centrum06:48
Hutnicza - Estakada06:50
Hala "Makro"06:51
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos06:52
II Urząd Skarbowy06:53
Pucka - Hutnicza06:54
Chylonia Krzywoustego06:55
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Chylonia Krzywoustego07:05
II Urząd Skarbowy07:06
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos07:07
Hala "Makro"07:08
Hutnicza - Estakada07:11
Obłuże Centrum07:15
Cechowa07:16
Nasypowa07:17
Stocznia Wojenna07:19
Akademia Marynarki Wojennej07:20
Oksywie Dolne07:21
Arciszewskich07:22
Muchowskiego07:23
Oksywie Górne07:24
Alzacka07:26
Bosmańska - Zielona07:28
Dąbka - Zielona07:30
Dąbka - Zespół Szkół07:31
Turkusowa07:32
Stare Obłuże07:34
Maciejewicza07:35
Galeria Szperk07:36
Staniewicza07:37
Sikorskiego [GDY]07:38
Steyera07:39
Pogórze - Pogórze Górne07:40
Czernickiego07:41
Pogórze Dolne07:43
Kurs nr 3 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne07:43
Baza na Pogórzu Dolnym07:44
Kurs nr 4 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym08:27
Pogórze Dolne08:28
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Pogórze Dolne08:29
Czernickiego08:31
Pogórze Górne08:32
Steyera08:33
Sikorskiego [GDY]08:34
Staniewicza08:35
Maciejewicza08:37
Stare Obłuże08:38
Turkusowa08:40
Dąbka - Zespół Szkół08:41
Benisławskiego08:42
Dąbka - Zielona08:43
Bosmańska - Zielona08:45
Alzacka08:46
Oksywie Górne08:48
Muchowskiego08:49
Arciszewskich08:50
Oksywie Dolne08:51
Akademia Marynarki Wojennej08:52
Stocznia Wojenna08:53
Nasypowa08:55
Cechowa08:56
Obłuże Centrum08:58
Hutnicza - Estakada09:00
Hala "Makro"09:01
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos09:02
II Urząd Skarbowy09:03
Pucka - Hutnicza09:04
Chylonia Krzywoustego09:05
Kurs nr 6 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego09:10
Pucka - Hutnicza09:11
Pucka - Przejazd Kolejowy09:12
Elektrociepłownia - Pucka09:13
Złota09:14
Baza na Pogórzu Dolnym09:15