• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
01:20
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera05:02
Łostowice Świętokrzyska05:25
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska05:27
Łostowice Świętokrzyska05:28
Świętokrzyska05:29
Płocka05:31
Przemyska05:33
Kielecka05:34
Piotrkowska05:36
Ujeścisko05:38
Lawendowe Wzgórze05:39
Szkoła Podstawowa nr 605:40
Jabłoniowa Osiedle05:42
Jeziorowa05:43
Jaworowa05:45
Pólnicy05:46
Źródlana05:47
Gronostajowa05:49
Jasieńska05:51
Jasień PKM05:53
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM06:12
Jasieńska06:14
Gronostajowa06:16
Źródlana06:17
Zwierzyniecka06:18
Jasień Pólnicy06:20
Jaworowa06:22
Jeziorowa06:24
Leszczynowa06:25
Jabłoniowa Osiedle06:26
Lawendowe Wzgórze06:28
Szkoła Podstawowa nr 606:29
Ujeścisko06:31
Piotrkowska06:33
Kielecka06:35
Przemyska06:37
Płocka06:38
Łostowice Świętokrzyska06:40
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska06:45
Łostowice Świętokrzyska06:46
Świętokrzyska06:47
Płocka06:49
Przemyska06:52
Kielecka06:53
Piotrkowska06:55
Ujeścisko06:57
Lawendowe Wzgórze06:59
Szkoła Podstawowa nr 607:00
Jabłoniowa Osiedle07:03
Jeziorowa07:04
Jaworowa07:06
Pólnicy07:08
Źródlana07:09
Gronostajowa07:11
Jasieńska07:13
Jasień PKM07:15
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM07:32
Jasieńska07:34
Gronostajowa07:36
Źródlana07:37
Zwierzyniecka07:38
Jasień Pólnicy07:40
Jaworowa07:42
Jeziorowa07:44
Leszczynowa07:45
Jabłoniowa Osiedle07:46
Lawendowe Wzgórze07:48
Szkoła Podstawowa nr 607:49
Ujeścisko07:51
Piotrkowska07:53
Kielecka07:55
Przemyska07:57
Płocka07:58
Łostowice Świętokrzyska08:00
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska08:05
Łostowice Świętokrzyska08:06
Świętokrzyska08:07
Płocka08:09
Przemyska08:11
Kielecka08:12
Piotrkowska08:14
Ujeścisko08:16
Lawendowe Wzgórze08:18
Szkoła Podstawowa nr 608:19
Jabłoniowa Osiedle08:22
Jeziorowa08:23
Jaworowa08:25
Pólnicy08:26
Źródlana08:27
Gronostajowa08:29
Jasieńska08:31
Jasień PKM08:33