• Z powodu awarii tramwaju linii 5 na przystanku Uniwersytet Gdański w kierunku Zaspy występują opóźnienia na liniach: 5, 6 i 12.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:38
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera05:42
Łostowice Świętokrzyska06:05
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska06:07
Łostowice Świętokrzyska06:08
Świętokrzyska06:09
Płocka06:11
Przemyska06:13
Kielecka06:14
Piotrkowska06:16
Ujeścisko06:18
Lawendowe Wzgórze06:20
Szkoła Podstawowa nr 606:21
Jabłoniowa Osiedle06:24
Jeziorowa06:25
Jaworowa06:27
Pólnicy06:29
Źródlana06:30
Gronostajowa06:32
Jasieńska06:34
Jasień PKM06:36
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM06:52
Jasieńska06:54
Gronostajowa06:56
Źródlana06:57
Zwierzyniecka06:58
Jasień Pólnicy07:00
Jaworowa07:02
Jeziorowa07:04
Leszczynowa07:05
Jabłoniowa Osiedle07:06
Lawendowe Wzgórze07:08
Szkoła Podstawowa nr 607:09
Ujeścisko07:11
Piotrkowska07:13
Kielecka07:15
Przemyska07:17
Płocka07:18
Łostowice Świętokrzyska07:20
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska07:25
Łostowice Świętokrzyska07:26
Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:32
Kielecka07:33
Piotrkowska07:35
Ujeścisko07:37
Lawendowe Wzgórze07:39
Szkoła Podstawowa nr 607:40
Jabłoniowa Osiedle07:43
Jeziorowa07:44
Jaworowa07:46
Pólnicy07:48
Źródlana07:49
Gronostajowa07:51
Jasieńska07:53
Jasień PKM07:55
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM08:12
Jasieńska08:14
Gronostajowa08:16
Źródlana08:17
Zwierzyniecka08:18
Jasień Pólnicy08:20
Jaworowa08:21
Jeziorowa08:23
Leszczynowa08:24
Jabłoniowa Osiedle08:25
Lawendowe Wzgórze08:27
Szkoła Podstawowa nr 608:28
Ujeścisko08:30
Piotrkowska08:32
Kielecka08:34
Przemyska08:36
Płocka08:37
Łostowice Świętokrzyska08:39
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska08:45
Łostowice Świętokrzyska08:46
Świętokrzyska08:47
Płocka08:49
Przemyska08:51
Kielecka08:52
Piotrkowska08:54
Ujeścisko08:56
Lawendowe Wzgórze08:58
Szkoła Podstawowa nr 608:59
Jabłoniowa Osiedle09:02
Jeziorowa09:03
Jaworowa09:05
Pólnicy09:06
Źródlana09:07
Gronostajowa09:09
Jasieńska09:11
Jasień PKM09:13