• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:43
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM14:34
Jasieńska14:36
Gronostajowa14:38
Źródlana14:39
Zwierzyniecka14:40
Jasień Pólnicy14:42
Jaworowa14:44
Jeziorowa14:46
Leszczynowa14:47
Jabłoniowa Osiedle14:48
Lawendowe Wzgórze14:50
Szkoła Podstawowa nr 614:51
Ujeścisko14:53
Piotrkowska14:55
Kielecka14:57
Przemyska14:59
Płocka15:00
Łostowice Świętokrzyska15:02
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska15:07
Łostowice Świętokrzyska15:08
Świętokrzyska15:09
Płocka15:11
Przemyska15:13
Kielecka15:14
Piotrkowska15:17
Ujeścisko15:19
Lawendowe Wzgórze15:21
Szkoła Podstawowa nr 615:22
Jabłoniowa Osiedle15:25
Jeziorowa15:26
Jaworowa15:28
Pólnicy15:30
Źródlana15:31
Gronostajowa15:33
Jasieńska15:35
Jasień PKM15:37
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM15:54
Jasieńska15:56
Gronostajowa15:58
Źródlana15:59
Zwierzyniecka16:00
Jasień Pólnicy16:02
Jaworowa16:04
Jeziorowa16:06
Leszczynowa16:07
Jabłoniowa Osiedle16:08
Lawendowe Wzgórze16:10
Szkoła Podstawowa nr 616:11
Ujeścisko16:13
Piotrkowska16:15
Kielecka16:17
Przemyska16:19
Płocka16:20
Łostowice Świętokrzyska16:22
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska16:27
Łostowice Świętokrzyska16:28
Świętokrzyska16:29
Płocka16:31
Przemyska16:33
Kielecka16:34
Piotrkowska16:37
Ujeścisko16:39
Lawendowe Wzgórze16:41
Szkoła Podstawowa nr 616:42
Jabłoniowa Osiedle16:45
Jeziorowa16:46
Jaworowa16:48
Pólnicy16:50
Źródlana16:51
Gronostajowa16:53
Jasieńska16:55
Jasień PKM16:57
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM17:11
Jasieńska17:13
Gronostajowa17:15
Źródlana17:16
Zwierzyniecka17:17
Jasień Pólnicy17:19
Jaworowa17:20
Jeziorowa17:22
Leszczynowa17:23
Jabłoniowa Osiedle17:24
Lawendowe Wzgórze17:26
Szkoła Podstawowa nr 617:27
Ujeścisko17:29
Piotrkowska17:31
Kielecka17:33
Przemyska17:35
Płocka17:36
Łostowice Świętokrzyska17:38
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Łostowice Świętokrzyska17:38
Baza Hallera18:01