• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
17:58
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wrzeszcz PKP06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:24
Kurs nr 4 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:42
Cystersów06:45
Karwieńska06:47
Oliwa ZOO06:49
Rynarzewo06:53
Osowa Obwodnica06:57
Sopocka07:00
Nowa07:02
Barniewicka07:04
Niedziałkowskiego07:05
Biwakowa07:06
Konkordii07:07
Osowa PKP07:08
Nowy Świat07:09
Oriona07:10
Przesypownia07:11
Keplera07:12
Wodnika07:13
Owczarnia07:14
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia07:31
Owczarnia07:33
Wodnika07:34
Keplera07:35
Oriona07:36
Nowy Świat07:37
Osowa PKP07:38
Konstelacji07:39
Konkordii07:40
Biwakowa07:41
Niedziałkowskiego07:42
Barniewicka07:43
Nowa07:45
Sopocka07:47
Odyseusza07:48
Osowa Obwodnica07:51
Rynarzewo07:56
Cystersów08:02
Park Oliwski08:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Kurs nr 6 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:42
Cystersów08:45
Karwieńska08:47
Oliwa ZOO08:49
Rynarzewo08:53
Osowa Obwodnica08:57
Sopocka09:00
Nowa09:02
Barniewicka09:04
Niedziałkowskiego09:05
Biwakowa09:06
Konkordii09:07
Osowa PKP09:08
Nowy Świat09:09
Oriona09:10
Przesypownia09:11
Keplera09:12
Wodnika09:13
Owczarnia09:14
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia09:31
Owczarnia09:33
Wodnika09:34
Keplera09:35
Oriona09:36
Nowy Świat09:37
Osowa PKP09:38
Konstelacji09:39
Konkordii09:40
Biwakowa09:41
Niedziałkowskiego09:42
Barniewicka09:43
Nowa09:45
Sopocka09:47
Odyseusza09:48
Osowa Obwodnica09:50
Rynarzewo09:53
Cystersów09:57
Park Oliwski09:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:01
Kurs nr 12 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:47
Cystersów13:50
Karwieńska13:52
Oliwa ZOO13:54
Rynarzewo13:58
Osowa Obwodnica14:02
Sopocka14:05
Nowa14:07
Barniewicka14:09
Niedziałkowskiego14:10
Biwakowa14:11
Konkordii14:12
Osowa PKP14:13
Nowy Świat14:14
Oriona14:15
Przesypownia14:16
Keplera14:17
Wodnika14:18
Owczarnia14:19
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia14:42
Owczarnia14:44
Wodnika14:45
Keplera14:46
Oriona14:47
Nowy Świat14:48
Osowa PKP14:49
Konstelacji14:50
Konkordii14:51
Biwakowa14:52
Niedziałkowskiego14:53
Barniewicka14:54
Nowa14:56
Sopocka14:58
Odyseusza14:59
Osowa Obwodnica15:01
Rynarzewo15:04
Oliwa ZOO15:08
Karwieńska15:10
Cystersów15:13
Park Oliwski15:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:17
Kurs nr 16 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:17
Cystersów17:22
Karwieńska17:25
Oliwa ZOO17:27
Rynarzewo17:31
Osowa Obwodnica17:35
Sopocka17:38
Nowa17:40
Barniewicka17:42
Niedziałkowskiego17:43
Biwakowa17:44
Konkordii17:45
Osowa PKP17:46
Nowy Świat17:47
Oriona17:48
Przesypownia17:49
Keplera17:50
Wodnika17:51
Owczarnia17:52
Kurs nr 17 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia18:11
Owczarnia18:13
Wodnika18:14
Keplera18:15
Oriona18:16
Nowy Świat18:17
Osowa PKP18:18
Konstelacji18:19
Konkordii18:20
Biwakowa18:21
Niedziałkowskiego18:22
Barniewicka18:23
Nowa18:24
Sopocka18:26
Odyseusza18:27
Osowa Obwodnica18:29
Rynarzewo18:32
Oliwa ZOO18:36
Karwieńska18:38
Cystersów18:41
Park Oliwski18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:44
Kurs nr 18 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:17
Cystersów19:21
Karwieńska19:23
Oliwa ZOO19:25
Rynarzewo19:29
Osowa Obwodnica19:33
Sopocka19:36
Nowa19:38
Barniewicka19:40
Niedziałkowskiego19:41
Biwakowa19:42
Konkordii19:43
Osowa PKP19:44
Nowy Świat19:45
Oriona19:46
Przesypownia19:47
Keplera19:48
Wodnika19:49
Owczarnia19:50
Kurs nr 19 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia20:09
Owczarnia20:11
Wodnika20:12
Keplera20:13
Oriona20:14
Nowy Świat20:15
Osowa PKP20:16
Konstelacji20:17
Konkordii20:18
Biwakowa20:19
Niedziałkowskiego20:20
Barniewicka20:21
Nowa20:22
Sopocka20:24
Odyseusza20:25
Osowa Obwodnica20:27
Rynarzewo20:30
Cystersów20:34
Park Oliwski20:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:37