09:49
Kurs nr 3 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:07
Cystersów06:11
Rynarzewo06:14
Osowa Obwodnica06:18
Sopocka06:21
Nowa06:22
Barniewicka06:24
Niedziałkowskiego06:26
Biwakowa06:27
Konkordii06:28
Osowa PKP06:29
Nowy Świat06:30
Oriona06:31
Przesypownia06:32
Keplera06:33
Wodnika06:35
Owczarnia06:36
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia06:49
Owczarnia06:51
Wodnika06:52
Keplera06:53
Osowa Przesypownia06:55
Oriona06:56
Nowy Świat06:57
Osowa PKP06:58
Osowa PKP06:59
Konkordii07:00
Biwakowa07:01
Niedziałkowskiego07:02
Barniewicka07:04
Nowa07:05
Sopocka07:07
Odyseusza07:08
Osowa Obwodnica07:09
Rynarzewo07:13
Cystersów07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:21
Kurs nr 5 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Cystersów08:11
Rynarzewo08:14
Osowa Obwodnica08:18
Sopocka08:21
Nowa08:22
Barniewicka08:24
Niedziałkowskiego08:26
Biwakowa08:27
Konkordii08:28
Osowa PKP08:29
Nowy Świat08:30
Oriona08:31
Przesypownia08:32
Keplera08:33
Wodnika08:35
Owczarnia08:36
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia08:42
Owczarnia08:44
Wodnika08:45
Keplera08:46
Osowa Przesypownia08:48
Oriona08:49
Nowy Świat08:50
Osowa PKP08:51
Osowa PKP08:52
Konkordii08:53
Biwakowa08:54
Niedziałkowskiego08:55
Barniewicka08:57
Nowa08:58
Sopocka09:00
Odyseusza09:01
Osowa Obwodnica09:02
Rynarzewo09:05
Cystersów09:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:13
Kurs nr 15 do Owczarnia
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:47
Cystersów15:52
Rynarzewo15:57
Osowa Obwodnica16:03
Sopocka16:07
Nowa16:09
Barniewicka16:11
Niedziałkowskiego16:13
Biwakowa16:14
Konkordii16:15
Osowa PKP16:16
Nowy Świat16:17
Oriona16:18
Przesypownia16:19
Keplera16:20
Wodnika16:22
Owczarnia16:23
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Owczarnia16:38
Owczarnia16:40
Wodnika16:41
Keplera16:42
Osowa Przesypownia16:44
Oriona16:45
Nowy Świat16:46
Osowa PKP16:47
Osowa PKP16:48
Konkordii16:49
Biwakowa16:50
Niedziałkowskiego16:51
Barniewicka16:53
Nowa16:54
Sopocka16:56
Odyseusza16:57
Osowa Obwodnica16:59
Rynarzewo17:03
Cystersów17:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:11