• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Awaria tram. linii 10 przy przystanku Marynarki Polskiej, kierunek Brętowo PKM, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.
13:38
Kurs nr 3 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:17
Cystersów15:22
Rynarzewo15:27
Osowa Obwodnica15:33
Sopocka15:37
Nowa15:39
Barniewicka15:41
Niedziałkowskiego15:43
Biwakowa15:44
Konkordii15:45
Osowa PKP15:46
Nowy Świat15:47
Oriona15:48
Przesypownia15:49
Keplera15:50
Wodnika15:52
Owczarnia15:53
Owczarnia15:55
Wodnika15:56
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika16:15
Keplera16:16
Osowa Przesypownia16:18
Oriona16:19
Nowy Świat16:20
Osowa PKP16:21
Konkordii16:22
Biwakowa16:23
Niedziałkowskiego16:24
Barniewicka16:26
Nowa16:27
Sopocka16:29
Osowa Obwodnica16:32
Rynarzewo16:36
Cystersów16:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:45
Kurs nr 5 do Wodnika
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:17
Cystersów17:21
Rynarzewo17:26
Osowa Obwodnica17:32
Sopocka17:36
Nowa17:37
Barniewicka17:39
Niedziałkowskiego17:41
Biwakowa17:42
Konkordii17:43
Osowa PKP17:44
Nowy Świat17:45
Oriona17:46
Przesypownia17:47
Keplera17:48
Wodnika17:50
Owczarnia17:51
Owczarnia17:53
Wodnika17:54
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Wodnika18:09
Keplera18:10
Osowa Przesypownia18:12
Oriona18:13
Nowy Świat18:14
Osowa PKP18:15
Konkordii18:16
Biwakowa18:17
Niedziałkowskiego18:18
Barniewicka18:20
Nowa18:21
Sopocka18:23
Osowa Obwodnica18:26
Rynarzewo18:30
Cystersów18:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:38
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:38
Baza Hallera18:48