• Z powodu awarii tramwaju linii 7 na ulicy Marynarki Polskiej występują opóźnienia na liniach 7 i 10.  • Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:24
Kurs nr 0 do Kadmowa
Baza na Pogórzu Dolnym05:39
Kadmowa05:41
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne Złota
Kadmowa05:41
Pogórze Dolne Złota05:42
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne Złota05:44
Kadmowa05:45
Pogórze Dolne05:47
Żelazna05:48
Żeliwna05:49
Podgórska05:50
Kuśnierska05:51
Obłuże Centrum05:52
Energetyków05:54
Janka Wiśniewskiego05:56
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:00
Plac Kaszubski06:02
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski06:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:14
Janka Wiśniewskiego06:15
Energetyków06:17
Gołębia06:18
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:20
Terminal Promowy06:22
Obłuże Centrum06:24
Kuśnierska06:26
Podgórska06:27
Żeliwna06:29
Żelazna06:30
Pogórze Dolne06:31
Kurs nr 4 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne06:31
Baza na Pogórzu Dolnym06:32
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym06:50
Pogórze Dolne06:51
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Pogórze Dolne06:51
Żelazna06:52
Żeliwna06:53
Podgórska06:54
Kuśnierska06:55
Obłuże Centrum06:56
Energetyków06:58
Janka Wiśniewskiego07:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:06
Plac Kaszubski07:08
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne
Plac Kaszubski07:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:36
Janka Wiśniewskiego07:37
Energetyków07:39
Gołębia07:40
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:42
Terminal Promowy07:44
Obłuże Centrum07:46
Kuśnierska07:48
Podgórska07:49
Żeliwna07:51
Żelazna07:52
Pogórze Dolne07:53
Kurs nr 8 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze Dolne07:53
Baza na Pogórzu Dolnym07:54